• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Velká vánoční soutěž

Kvietko

Šéfkuchař
Jsem hrozná, kolikrát jsem si říkala, že už soutěžit nebudu a už v tom zase jedu ;) :rolleyes: :D Soutěž vypadá zajímavě, uvidíme jak se to vyvine ;):rolleyes:
 

Chvatami

Kolemjdoucí
Ahoj, měla bych dotaz. Je nutné psát odpověď na položenou otázku každý den nebo lze zpětně později okomentovat více otázek naráz? Děkuji
 

Kvietko

Šéfkuchař
Ahojky, pro mě je lepší odpovídat každý den, ale jsou tací, co odpovídají za 5 min, 12 na všechny otázky a vyhrajou :rolleyes: :D , záleží na tobě....
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Milí hráči a soutěžící,
jelikož se vás dosud zapojilo málo, rozhodli jsme se, že soutěž prodloužíme do 25. 12. 2022. Z toho důvodu příští úkol zveřejníme zítra a pak vždy ob den. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na vaše odpovědi. Vedete si více než dobře! :)
 

Nariana

Pokročilý žák
Měla bych dotaz. Můžu napsat že se na obrázku nachází 100 zkrytých předmětů a dostat za to plný počet bodů i pokud jich tam bude třeba jen 10 nebo nedostanu nic?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Myslím, že by nebylo fér obodovat odpověď plným počet bodů, když ostatní poctivě počítají. ;)
Takže za předpokladu, že bys napsala správný název budovy, získala bys 1 bod.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
možná by bylo férové, kdyby se body od správné odpovědi odečítaly podle toho, o kolik se odpoví více, tj. pokud bude odpovědí 10 za 10.bodů, pak pokud třeba přestřelím a napíšu 12, tak dostanu 10-2= 8 bodů, vlastně stejný princip, jak když napíšu 8 správných odpovědí, tak dostanu taky 8.bodů místo plného počtu 10.bodů.
Ono by to možná nebylo až tak fér, kdybych z 10.možných bodů napsal 11, a za to bych nedostal ani bod, když za 9 správných odpovědí bych dostal 9 bodů.;)
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ano, ale hráčka psala 100 bodu. Což vyznělo, že se nechce ani namáhat. Uznáš sám, že to by nebylo fér vuči těm, co poctivě počítají. ;)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
To by bylo bez debat nefér :), ono i pro tyto případy by krásně platilo to, jak jsem psal..by dostala 0.bodů (př.10 bodů - 100 odpovědí = prakticky 0 bodů :)
Jsem špatně pochopil Tvoji poslední větu,, že by se v případě více kusů napočítaných předmětů nepočítaly body, ale jen bod za název budovy ;)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Asi to tak vyznělo a za to se omlouvám.
Moje reakce směřovala jen na samotný dotaz a těch 100 skrytých předmětu způsobilo, že nevidím neslyším a rovnou píšu. :D

Když se podívám do odpovědí, tak se někteří sekli o 1 skrytý předmět a tam budeme posuzovat spravedlivě.
Hodit takovou odpověď do koše, by bylo opravdu nefér.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Emblo, zapomněla jsi dát do úkolu, co máme hledat :) ;), sice je to evidentní, ale někdo by si nemusel všimnout
 

Danny357

Učedník
Zdravím, poslední úkol se mi vůbec nezobrazuje. Vidím pouze "eee.png".

Edit: Už to funguje.
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Vzhledem k vánočnímu shonu jsme se rozhodli, že bonus úkol bude vydán 25.12. Na jeho odpověď budeme čekat 2 dny. Úkol bude jen tipovací.

Užijte si krásné svátky.
 

Danny357

Učedník
Vážení, nechci se hádat, ale v úkolu č. 7 je 17 čokolád,i když je to špatně vidět. Viz obrázek.
u7.png
 
Nahoru