• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Velká vánoční soutěž II

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Připravili jsme pro vás novou vědomostní soutěž. Těšíte se? Napište nám vaše dojmy a postřehy. ;)
 

DeletedUser160

Guest
zdravím vás vespolek, měl bych jednu otázečku! dá se tato soutěž hrát i z mobilu, popř. kde to na mobilu najdu...nějak se mi to nedaří rozlousknout :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj, celé zadání soutěže najdeš zde. Každý druhý den se objeví nový úkol a odpovídat na ně můžeš i z mobilu. ;)
 

raulinek

Pokročilý žák
Ahoj.Druhá otázka je hooodně těžká protože abych mohl uhádnout co je to za cestu musím postavit miniálně dvě za sebou. Jedno políčko cesty totiž u některých cest vypadá jinak než postavená cesta ze dvou a více polí.A navíc jsou tam cesty ke kterým se ani nedostanu abych je mohl vyzkoušet protože ještě nejsem tak daleko a nemám je přístupné. Takže mohu jen hádat. Ale jinak se mi soutěž líbí .
 

raulinek

Pokročilý žák
Aha? A já si bláhový myslel že to je soutěž o tom jak znám hru Elvenar protože ji hraju. A ona jeto zatím soutěž- Co jsem si kde o Elvenaru přečetl- No nic tak holt budu místo hraní číst.
 

DeletedUser160

Guest
nebuď protivný! ;) kdo si hraje nebo čte, nezlobí.....:p:p:p:p

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

raulinek

Pokročilý žák
;) Nepleť si protivný s upřímný;) soutěž měla být o znalostech hry a ne o rychlosti čtení na wiki.:):)
 

DeletedUser160

Guest
aha :) nechceš si hrát, nechceš si číst.....ale chceš remcat o_Oo_O tak hodně zábavy :p:p:p:p:p
 

raulinek

Pokročilý žák
Zatím tady remcáš jen ty a o ničem.Já jsem napsal jen svůj jasně formulovaný názor tak nevím proč ty komentáře.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Upřímně si myslím, že otázky směřují k rasám i jiným částem hry. Máme tu hráče, kteří nejsou ve hře tak daleko a přesto soutěží. Hledají na Wiki, nebo se radí se spoluhráči. :) Vrátíme se tedy k soutěži a nebudeme se tu dohadovat. ;)
 

DeletedUser6235

Guest
Nevím si rady s úkolem 6 a popravdě ani nevím, jak bych na něj měl odpovědět :D . Chápu že by to měla být nejspíš hádanka, ale dává smysl ?
 

Prealiena

Velmistr písma
Pravda, že s tím zadáním jsem si taky nevěděla moc rady. Tak jsem to prostě vzala stylem "napiš vše, co o tom víš." Třeba něco z toho bude požadovaná odpověď.:)
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Podle mě je jasné, co po nás v 6. úkolů chtějí, i když nemůžu popřít, že je to lehce hádanka, aby nás trochu zmátli. Přece jen nemůžeme mít všechno zadarmo. :)
 

DeletedUser4491

Guest
tak ta osmá otázka je záludná, ale nakonec jsem to pochopil:)
 

DeletedUser4491

Guest
Zdravím, tak nějak nevím jestli je tato soutěž už ukončená. Nevidím nikde výsledky a ani bonusovou otázku.
Dík za odpověď.
 
Nahoru