• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Velká hlubina

Lovec Krys

Legenda
A úkol Průzkum/Výzkum už vyměnili nebo všichni na konci výzkumu budeme 4 dny čekat na dokončení průzkumu provincie?
(tedy ti z nás, kteří se na to nevykašlou).
A taky zda došlo k úpravě nastavení události, protože tak, jak byla událost nastavená na betě, tak celý set (i když je většině hráčů k ničemu) si tam mohli postavit pouze hráči ze zlaté ligy (ani stříbrná nestačila na poslední budovu).
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
21 hodin do konce.
Poslední budova setu je na 260.
Zlatá liga je 237. (poslední budova je rovněž v odměnách zlaté ligy, bez ní by set nemohli postavit ani oni)

To je tak, když se dělají v událostech úpravy (
1676893345392.png

) aniž by si to vývojáři sami vyzkoušeli.

(a ať mi nikdo neříká, že si to zkoušeli, jinak by nemohlo dojít k situaci na začátku příspěvku)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Na betě dnes event skončil. Rozložení odměn je nedomyšlené, běžnou hrou se poslední budova setu nedá získat, jen pokud je hráč ve Zlaté lize. Set produkčně nic moc, ale podařilo se mi skončit těsně ve Stříbrné lize, takže Srdce Asima mám 2x. Set lze postavit tak, že dává 6 VB, pokud v budoucnu získám poslední budovu, tak 8 VB.
Na betě set ve městě mám, ale na live ho nejspíš stavět nebudu, vyžaduje moc místa.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Pro mě tam nic zajímavého není. Sady budov jsem zavrhl už na začátku. Takže to zahraju jen tak ze zvyku.
A páč zároveň končím 20. kapitolu, hodlám se nehorázně flákat.
Nechám si všechno na konec, a pak budu v mlze řádit jako pominutý.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
@Waso Spíš bych se bála o jejich pracovní podmínky. S naším přetrvávajícím problémem se segregací a systematickým utlačováním orků bych řekla, že animal welfare v Elvenaru moc neznamená.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Nevíte, proč jsem zatím neodvezl do jatek žádného oslíka ze severu nad mým hradem?
Nejsou? Nebudou?
My na jihu máme hlad.

Konečně oslík dorazil. Vyhublý.
To mám dodat do jatek?
 

Mescal

Znalec fóra
Nemohu si pomoct, ale:
  • Sada za 80 = 5 x 9 + 1 x21 +1 x 30 = 96 --> o 20 % výhodnější než jednotlivé položky koupené samostatně
  • Sada za 140 = 1 x 9 + 3 x 21 + 3 x 30 = 162--> o 15,71 % výhodnější než jednotlivé položky koupené samostatně
Chápu, že Inno chtělo zajistit, aby se kupovaly obě sady, ale měly tedy výhodnost obou sad vyvážit. :-(
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Teda poprve jsem spustil vysavač mlhy kvůlivá lodi lidí, páč dává o fous více many než magpila. A zjistil jsem, že se zase stalo vylepšení k ničemu.
Zlaté oko funguje tak maximálně na 1/3 plochy. V podstatě mi k něčemu nebylo.
Pak mě to přestalo bavit. Až bude před koncem, přistavím hrušku a sjedu zbytek, ať to dá, co to dá.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak, když chceš použít Zlaté oko, musíš se prokllikat pískem co nejdál... pak teprve má Zlaté oko nějaký smysl.
 

GorGlin

Veterán
S ohledem na to, že ti oko může objevit lopatku, tak se vydávat někam za dva rohy je velmy rskantní.
Já jsem oko párkrát použil, ale k ničemu to nevedlo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
To je přesně ono. Když se chceš proklikat mlhopískem co nejdále, ztratíš při tom tolik nástrojů, že ti vlastně ve výsledku oko nic navíc nepřinese. Spíše naopak.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já to používám, když mám navíc vítr v lahvi a chci vědět, jestli má smysl odkrývat poslední políčka u krajů sloupců. Typicky když mi dochází oslové na nákup nástrojů. Ale pár náhrobků navíc už to přineslo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Stříbro stačák, a když nebude, taky si kvůli tomu, jak říkává Rychnožka, botky nerozkoušu.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru