• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Velká hlubina

Danber7777

Pokročilý žák
každý večer mne zbývá 5-7 na zlato:) Sakra nemůže to být aspoň jednou třeba 20 nebo se na to zlato naopak vyhoupnout? Takovýhle kousíček mne prostě štve:)
 

GorGlin

Veterán
Je to loterie, já nemám žádného popeláka, denní sběr má své mouchy, a ještě jsem neudělal dnešní úkol, k tomu 111 mul na skladu.
svět Arendyll, 204 náhrobky, tedy stříbro.
Výsledek není otázka píle, nebo mentální snahy, smiřte se s tím.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak jsem vyhrabal jenom nějaké lodě lidí a srdce 75 % (aby se neřeklo) a ostatní jsem nechal na konec s tím, že zkusím najít nějaké to pravidélko. Takže to zbylo na dnes a skutečně jsem si s tím pohrál. (Návod od @iDavis je moc dobrá věc.)
Měl jsem naboucháno stádo 3587 oslů a jel jsem.
Začátek v 18:26, konec (s totálním vyčerpáním) ve 21:05.
Zatím jsem těsně stříbrný+1, takže si moc nefandím. Do rána snad udělám ještě jeden náhrobek.
Nějaký závěr?
Ale jo, pokusím se.
Tak nějak to vychází, že je nejlepší to nakvedlat za 80 (5-1-1) a doplňovat po jedné lopatě a s rozmyslem vítr v láhvi. Vakuovou lahvičku víceméně jenom ze hry. U zlatého oka při vyplnění na cca 36-40 začít frčet s lopatou dopředu a připravit pro oko co největší plochu.
A potom do zblbnutí šašit, šašit a šašit v písku.
Jinak jsem si nabrnkal denní odměnu 15 VB a všechno to narval do divů.
 

Elvinka12

Učedník
tak me se celkem darilo ikdyz se mi do eventu nechtelo zacala jsem klikat od 0 o vikendu s tim ze ukoly jsem mela atktika kaslat na to zlaty oko a hrat jako driv a slo to byla jsem napulů cesty ke zlate takze ok ze mi schazi posledni budova mi neva protoze mam 2x asima 6vb takze to mam na place, dokud mam dost mista
co se tyka odmen naky vojsko unurium a taky 20vb, takze celkem plodny event na to ze jsem ani nechtela nic do mesta davat
 
Nahoru