• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Velitelé spol. - odměny

DeletedUser6587

Guest
Jako velitel mám jedinou pravomoc, někoho vyhodit a to je vše ???
Jako velitel bych taky rád občas někoho odměnil, ale čím ???
Bral bych cokoli, ale ideální by byla kulturní budova na jedno políčko kterou nelze získat jiným způsobem.
Sám velitel by tuto budovu nemohl použít a pro členy by to byla medaile kterou lze vystavit.
Váš Precious370
Díky :)
 

Ludi

Veterán
Díky za návrh. Už jsem na to sama myslela víckrát. Nějaký fajn bonus, který bych mohla hráčům dát, by byl skvělý. Třeba nějaké VB navíc, nebo malá kulturní budova, jak navrhuješ, a pod. Řekněme 1x týdně po turnaji dostat možnost dárků pro spoluhráče v týmu. Třeba 3 dárky, které bych rozdělila největším tahounům turnaje.
 

Zharthuru

Mistr slova
Zavedl bych tuto odměnu i pro sebe (odmítám společenství a klikám na odpovídající sousedy) budova by ale podle mne měla mít hodně kultury cca 150+ bodů a počet kliknutí bych bral týdenní průměr za půl roku (šest měsíců )
 

DeletedUser6587

Guest
Tohle by měla být odměna
Dar vládce svým poddaným za hrdinské skutky a ne podpora v zaklikanosti :)
Zatím uděluji jen slovně a vzácně řád Tasse šíleného, ale mít možnost odměnit někoho darem by velitel mít měl .

Citace odstraněna. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

toto téma se zde již kdysi řešilo. Mým názorem je, že pro zavedení tohoto nápadu by se musela změnit pravidla hry (bod o multiúčtech), což by asi nikdo nechtěl, tudíž nevidím realizaci tohoto nápadu za reálnou. Zakladatel spolku by tak do ruky dostal moc, která by byla rovněž lehce zneužitelná a za mě by to rozhodilo celou hru.
 

DeletedUser6587

Guest
Ahoj :)
dobrá, i když nerad, ale asi souhlasím
..a co takhle něco symbolického, třeba možnost připnout medaili ke jménu do žebříčku společenství, nebo i do celkového žebříčku, klidně by si ji mohl každý vyrobit v kouzelné akademii a nezískal by nic kromě možnosti někoho vyznamenat...
pěkně prosím o_O
Díky :D

Citace odstraněna. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Já bych nějaké odměny vůbec neřešil a jsem PROTI. Spíše by bylo dobré otevřít diskuzi o menší úpravě pravomocí velitele atd.
 
Nahoru