• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Velikost oddílu

Arcikam

Kolemjdoucí
Ahoj všichni prosím o radu. Jsem před IV a mám aktuálně 3 zbrojnice na 8. levelu ( momentálně nejvyšší možný ) kasárny zatím na 9. levelu , ale velikost oddílu mám na 141 což už je pro mě problém v provinciích. Jednak mám kolem sebe provincie které jsouoznačené jako těžké a hlavně počet vojska u boje i velikost oddílu je vyšší a vykupovat to surkama je nad lidské síly, protože každé vykoupení znamená dost surek a já nestíhám vyrábět a hlavně zatím nemám tolik vyhnané na vyšší level výrobny , protože jsem to trošku podcenila. Poradíte mi prosím jak zvýšit velikost oddílu? Nestíhám ani vyrábět vojsko, protože oddíly mizí jako mávnutím proutku. Trvá mi hodiny než vycvičím 7 oddílů, dám 6 turnajových bitev a můžu začít od nuly :D co s tím prosím?
 

Lovec Krys

Legenda
Ono je právě v tomhle období (někde kolem tvých kapitol) na boj docela blbé nastavení, zase se to zlepší a v dalších kapitolách to bude postupně žloutnout, zelenat a modrat.

Anebo přistavět manufaktury a vyrábět více surovin (nevím, zda takový měsíční medvěd lv1 nebo chatrč čarodějnice lv2 jsou vůbec k něčemu jinému, než zabírání místa - kulturních i evo budov je ve hře hodně, ale místa málo a hráč si musí rozmyslet, co mu ve hře pomáhá a co mu jen zabírá místo (což může být samozřejmě problém u začínajícího hráče, který tu hru prostě ještě nezná) (Ohniváka určitě nechat, jakmile bude příležitost, vylepšit na max.)).
 

Mescal

Znalec fóra
To že je na mapě světa kolem tebe všechny provincie označeny jako těžké znamená, že jsi v objevování provincií značně vepředu. Podívej se do stromu výzkumu, na začátku IV. kapitoly je truhlice a tam je napsáno, kolik provincií potřebuješ pro postup do IV. kapitoly a kolik jich aktuálně máš - čím vyšší nepoměr mezi tím co máš a co máš mít, tím budou provincie těžší, viz přiložený výřez z mého stromu výzkumu.
Ale pozor, nehleď na těch mých 363 provincií, jsem podstatně dál ve výzkumu, než ty a tomu odpovídá i to moje číslo počtu provincií.
Ty by jsi měla být ideálně (během kapitoly III) lehce nad nebo ještě lépe lehounce pod číslem 50. Potom budeš mít i lehké, případně velmi lehké provincie na boj. Nevím, jestli víš, ale mezi obtížností provincie na průzkum a velikostí nepřátelského vojska je přímá úměra.
 

Přílohy

  • IV.png
    IV.png
    134,4 KB · Zobrazení: 54
Naposledy upraveno:
Nahoru