• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vedlejší úkolová linie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4169
  • Vytvořeno

DeletedUser4169

Guest
Zdravím,
řada hráčů to má jistě jako samozřejmost a vím že nepíši nic světoborného, ale já jako nováček jsem tuto úkolovou linii často nebral příliš v potaz a veřím že nejsem sám. Postupně však zjišťuji, že se plněním těchto úkolů dá dopracovat například k nástrojům efektivněji, než klikat 15ti minutovky v dílnách.

Úkoly se cyklicky opakují, když pominu ty na vylepšení hlavního sídla, je jich tam 22. Proklikat se jimi je na první pohled opruz, ale těch 22 jde v pohodě proklikat za 30 vteřin.

Seznam úkolů v češtině pro trpaslíky najdete např. tady elvenar.athlan.net/
Kompletní v angličtině zde: https://www.gamersgemsofknowledge.com/optional-quests
(na téže stránce je i hlavní úkolová linie, která se Vám může také hodit)

Vzhledem k tomu, že tyto úkoly se opakují, jde jejich kombinací s vybíráním manufaktur a dílen, případně mincí z budov a od sousedů efektivně získat nemalé množství prostředků.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
musím naprosto souhlasit :) každé ráno protočím celý cyklus a ty získané zásoby jsou neskutečné. semtam i večer, prokud zrovna provádím nějakou výstavbu náročnou na kladiva.

vždycky jsem koukal do ostatních měst, jak lidi mají 10-12 dílen a říkal si, co je špatně, protože mě stačily 4 :-D až od trpaslíků jsem na 6ti dílnách a stále v pohodě, kouzla na dílny používám minimálně. (ona i ta knihovna tajemství a hlubina nekonečna slušně sypou).

nicméně tvůj seznam není pro trpaslíky, ale 5. kapitolu - ta série úkolů se nemění přesně se vstupem do kapitoly, ale tak různě - někdy na konci předchozí, někdy po vyzkoumání určité technologie v kapitole nové.

chybí ti tam třeba "získej 8k žuly", ty budovy pak budou chtít chtít vylepšovat na 11+, mince + 2x pokročilé nástroje sypou 13k zásob, a tak. jakmile člověk získá měď, je tam "získej 6 měděných mincí" - což je úplně ultimátní úkol, protože 6 sléváren na měď ti každé 3 hod. generuje 10k zásob :)

... no koukám na různé zdroje a ty trpasličí nepovinné úkoly tam chybí všude...

https://us.forum.elvenar.com/index.php?threads/mykans-guide-repeatable-quests.4225/#post-26774
 

DeletedUser4169

Guest
Díky za info, až se to změní, tak si to samozřejmě aktualizuji. Jsem v trpaslících a mám tu vyzkoumaných již 11 technologií, tak sem předpokládal, že je to linie pro trpaslíky :)
 
Nahoru