• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Veža - prehra pri presvečovaní duchov

DeletedUser5800

Guest
Ak pri vyjednávaní vo veži prehrám tretie kolo, objaví sa okno, ktoré mi za 25 diamantov ponúkne ešte jedno kolo. Toto okno ale u troch duchov prekryje priebeh hru. Nemám tak možnosť sa pozrieť či som niekde spravil chybu a rozhodnúť sa, či sa mi to kolo za 25 diamantov oplatí alebo nie.
Prosím aby sa toto okno zobrazilo o kúsok vyššie, aby bol vidieť priebeh hry u všetkých piatich duchov.

veza.jpg
 

DeletedUser5800

Guest
Hlásenie je posunuté, mal by som byť spokojný. Ale nie som :-( Ešte mi tam chýba informácia, ktoré zboží je ešte v hre.
 

DeletedUser5800

Guest
Toto je presne situácia o ktorej píšem.
V tejto hre som si bol na 100% istý víťazstvom. Bolo možné vložiť iba mince a tie som vložil
A1.jpg

Ale on mince nechcel o_O
Keďže tabulka výberu surovín už na obrazovke nie je, tak sa nž nikdy nedozvieme či som nejakú surovinu prehliadol alebo ide o chybu v hre :(

Tou tabulkou myslím toto: (obrázok je z inej hry len ako príklad)
A2.jpg
 

DeletedUser5800

Guest
@MM2000 k řešení na obrázku, ještě svitek by tam šel vložit, protože ten není nikde vyblokovaný červeným polem.
Díky za tip. Až teraz som si všimol že tie krúžky majú rozne farby. Stále si ale myslím, v tom okamihu ponúkal iba mince. Ak by po 3. prehranom kole zostala tabulka na obrazovke, nemusel by som nič riešiť - hned by som videl či to bola moja nepozornosť alebo nie.
 

luterina

Veterán
@MM2000 k řešení na obrázku, ještě svitek by tam šel vložit, protože ten není nikde vyblokovaný červeným polem.

@Fjorgyn , jasně, z toho co vidíš na tom screenu, už nic jiného než možnou volbu svitků, logicky vydedukovat nelze, ale na vyšších levelech už operuješ i s 8 možnými druhy surovin a zboží, kde se ti může lehce stát, že tu nabídku ještě možných k dosazení prostě vidět potřebuješ, k tomu rozhodnutí zda-li jít či nejít do dalšího tahu se ti vyplatí.
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
@luterina achjuu MM2000 tvrdil ve svém příspěvku, že si byl na 100% jistý, že to musí být mince a také tvrdil, že jiná možnost tam ani nebyla, takže já pouze podotknul, že tam musela být ještě možnost na svitky ;)

Jinak vím jak funguje diplomacie a vím, že se člověk dostává do situace, že má na jednu pozici tolik možností, že to je jen čistá ruleta, ale souhlasím, že bych také rád vidět v jakém stavu jsou suroviny před koupením tahu za dia :cool:
 
Nahoru