• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Večerní pokec

Kdo se občas nudí??


  • Celkový počet hlasujících
    9

Linergie

Guest
Ahoj... Tak jako občas se nudím... Tak co se tady pobavit o možném i nemožném??? Třeba Kolik lidí tak asi tuhle hru hraje... Nebo co vlastně děláte v reálném životě??? A podobně...
 

graywolff

Guest
Já se nikdy nenudím, úplně mi stačí, když mě deprese a úzkosti přitlučou k posteli. Jinak většinou sedím u počítače nebo se toulám po městě. Nepočítám běžnou obsluhu domácnosti, kocoury a podobné záležitosti.

9350 - to je aktuální počet registrovaných hráčů na tomhle prvním českém serveru Elvenaru. No ve skutečnosti to asi tak optimistické nebude. Soudím podle toho, že každý den obejdu svých šest objevených sousedů, něco jim motivuji, ale vraceli mi to včera dva a dneska jeden. Takže fluktuace bude, bohužel, asi značná. Což je ovšem problém všech her. Když déle než měsíc vydrží 10% registrovaných, dá se to považovat za úspěch.

V reálném životě jsem naposledy pracoval jako uživatelská podpora speciálního dohledového systému. Pak jsem měl začít dělat dokumentátora, ale onemocněl jsem, tak už k tomu nedošlo. Ale vystřídal jsem spoustu činností - kdo chce, najde někde tady v mém profilu odkaz na moje osobní stránky, tam se dozví víc.

Zásada je, že člověk nesmí ustat činnosti, pořád je co dělat, byť se třeba jen dívat na televizi...
 

Vlnik

Guest
Ta anketa mi nějak nedává smysl. Ano ani ne neodpovídají na otázku a nevím, jak definovat občas občas :D
Na počet hráčů ti už bylo odpovězeno, no v reálném životě nedělám teď celkem nic. Od srpna brigáda jako pokladní (přesně to jsem si přál, když jsem se vydal na 4 roky studovat elektrotechniku o_O ) a pak vysoká škola. Ale zatím se vytrvale flákám :D
 

Anubis

Guest
Ja se treba nudim zrovna ted, kdyz prijdu po nekolika pivech dom..na ktery jsem sel proto ze jsem se zrovna nudil, coz je pres tohle leto tak 6,5 dni za tyden :oops:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Baf , já nejsem v tom vedru schopna vydolovat kloudné slovo.A rozhodně se nenudím . Každých pět minut piji a po deseti minutách chodím na WC :D. Ten kdo okamžitě zařídí ochlazení na 15. stupňů a po zbytek léta na 22 přes den obdrží odměnu 5.000 diamantů.:D
Tím vyhlašuji novou soutěž...
 

Linergie

Guest
Ja se treba nudim zrovna ted, kdyz prijdu po nekolika pivech dom..na ktery jsem sel proto ze jsem se zrovna nudil, coz je pres tohle leto tak 6,5 dni za tyden :oops:

A kde je ten půl den do týdne??? No a co Ti brání něco podniknout??? Někam jet?? Něco zažít skočit??

Ta anketa mi nějak nedává smysl. Ano ani ne neodpovídají na otázku a nevím, jak definovat občas občas :D
Na počet hráčů ti už bylo odpovězeno, no v reálném životě nedělám teď celkem nic. Od srpna brigáda jako pokladní (přesně to jsem si přál, když jsem se vydal na 4 roky studovat elektrotechniku o_O ) a pak vysoká škola. Ale zatím se vytrvale flákám :D


Nooo mě občas nedává smysl můj život a pak se to odrazí v tom co píši.... Pokladní hele řekni je to zábava??, Nebo už Ti po 6 hodinách na pokladně taky pípá v mozku??? Flákáš... To znamená co konkrétně???

Já se nikdy nenudím, úplně mi stačí, když mě deprese a úzkosti přitlučou k posteli. Jinak většinou sedím u počítače nebo se toulám po městě. Nepočítám běžnou obsluhu domácnosti, kocoury a podobné záležitosti.

9350 - to je aktuální počet registrovaných hráčů na tomhle prvním českém serveru Elvenaru. No ve skutečnosti to asi tak optimistické nebude. Soudím podle toho, že každý den obejdu svých šest objevených sousedů, něco jim motivuji, ale vraceli mi to včera dva a dneska jeden. Takže fluktuace bude, bohužel, asi značná. Což je ovšem problém všech her. Když déle než měsíc vydrží 10% registrovaných, dá se to považovat za úspěch.

V reálném životě jsem naposledy pracoval jako uživatelská podpora speciálního dohledového systému. Pak jsem měl začít dělat dokumentátora, ale onemocněl jsem, tak už k tomu nedošlo. Ale vystřídal jsem spoustu činností - kdo chce, najde někde tady v mém profilu odkaz na moje osobní stránky, tam se dozví víc.

Zásada je, že člověk nesmí ustat činnosti, pořád je co dělat, byť se třeba jen dívat na televizi...

Když já nemám televizi... :-( Nebo jinak mám... Ale nikdy tam nedávají nic na co bych se chtěla dívat... :-( Takže je vypnutá... Proto mám sem tam chvilku kdy se nudím a pak přemýšlím co proti nudě dělat... :p A hledám nápady...

Baf , já nejsem v tom vedru schopna vydolovat kloudné slovo.A rozhodně se nenudím . Každých pět minut piji a po deseti minutách chodím na WC :D. Ten kdo okamžitě zařídí ochlazení na 15. stupňů a po zbytek léta na 22 přes den obdrží odměnu 5.000 diamantů.:D
Tím vyhlašuji novou soutěž...
To musí být zábava... Ale rozhodně si z Tebe nebudu brát příklad... No a ochlazení nezařídím nejsem bůh... A ani jiná mocná bytost... Bohužel... :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
Nooo mě občas nedává smysl můj život a pak se to odrazí v tom co píši.... Pokladní hele řekni je to zábava??, Nebo už Ti po 6 hodinách na pokladně taky pípá v mozku??? Flákáš... To znamená co konkrétně???
Co já vím, říkám od srpna :D
A to znamená, že koukám do počítače a píšu do témat, která mě vlastně vůbec nemusí zajímat :D
Jinak pod příspěvky bývá úplně super tlačítko "upravit" :p
 

Linergie

Guest
Co já vím, říkám od srpna :D
A to znamená, že koukám do počítače a píšu do témat, která mě vlastně vůbec nemusí zajímat :D
Jinak pod příspěvky bývá úplně super tlačítko "upravit" :p
Nooo to sice ano... Ale kdo se s tím má upravovat... Kdybych to měla dělat pokaždé tak ten příspěvek není nikdy upravený podle mě... Pořád by bylo něco co se mi nelíbí...
No :-D nemusejí zajímat... Lepší dělat něco než nic... Tak proč někam nevyrazíš když máš volno a čas... Proč sedíš doma???

Se pak pochlub docela by mě zajímalo jaký to je... Nikdy jsem pokladní nedělala... :p
 

DeletedUser76

Guest
Vzhledem k tomu, že jsem matkou tří dětí, chovatel kočky a psa, jsem výtvarnice, maluji loutky,kreslím obrazy, tvořím,ráda čtu,jezdím na kole,sleduji filmy ( ne v televizi) ,dělám výstavy,chodím na procházky,uklízím,peču,vařím , smažím a nevím co ještě všechno se rozhodně v reálném životě nenudím.Ba naopak si někdy přeji aby měl den více hodin. Protože je spousta věcí, které mám v plánu vyzkoušet a které jsem nepoznala .
Hezký večer přeji Všem :).
 

Linergie

Guest
Tak jako jsou dny kdy ani já se nenudím... Mám spoustu zájmů a cílů, ale stane se, že je en blbec a nic mě nebaví a nic mi nejde... Pak se nudím... :-(
 

DeletedUser34

Guest
no nejak to tu pospalo všetko inak hmm asi vsetci vetrajú :) po tíchto dňoch pekelného tepla
 

Vlnik

Guest
Jedna malinko opožděná odpověď:

Pokladní hele řekni je to zábava??, Nebo už Ti po 6 hodinách na pokladně taky pípá v mozku???
Tak po měsíci už fakt to pípání slyším i doma xD Ale jinak je to celkem dobrá práce, akorát mě štvou kódy na zeleninu a pečivo. Jako by nestačilo, že většinu musím pořád hledat, tak ještě nemám v papírech všechno a někdy tam taky mám něco, co naprosto stejně vypadá, ale je to něco jiného. Zatím jsem po měsíci zjistil, že bluma zřejmě není švestka, no co už, do teď si zákazníci nestěžovali xD
A nejhorší je uklízení. Bohužel jakákoliv pozice na prodejně je prakticky univerzální od vybalování zboží po uklízečku. No to by mi zas tak moc nevadilo, akorát ten mop, co na to máme zřejmě vymyslel člověk posedlý nasazováním hadru, protože ten z něj padá pomalu každou minutu :D
 

DeletedUser254

Guest
Kdo se nudí

Já se nenudím nikdy. Sice spím jen asi 5 hodin denně ( jsem chronický nespavec už od malička - je to i nějaká lékařská diagnóza ) ale mám pořád co dělat.
Nesedím ani moc doma nebo tak.
Vezmu psa a tradá ven do přírody, klidně i na 4 hodiny. Mám zahradu, barák jak hrad ( vážně obrovské rodinné sídlo, které jsem zdědil a nějak nemám to srdce ho prodat i když je to spíše ruina na odpis )
Co se týká internetu, tak zde trávím jen pár hodin týdně a spíše sedím na joutrubce a poslouchám staré vypalovačky z mého mládí.
Internet jsem pořizoval spíše pro partnerku a její dceru, ale zjistil jsem třebas že nemusím shánět po všech čertech CD z hudbou ale že si můžu postahovat MP3 - fakt jsem takovej jakože antimoderní jelito, které překvapí i to že si může na netu pustit třebas celý film !

Co se týká nastíněného problému z prací :
Moje práce je můj koníček a tahám si ji i domů. Nemůžu přesně říct co dělám, protože každou chvíly ( u každé nové zakázky ) podepisujeme 72 tun dokumentů o mlčenlivosti, takže jen drobně nastíním že zdokonalujeme na základě požadavků zákazníka ( i velmi známých firem ) jejich produkty.
Pokud je zakázka od soukromé osoby, většinou se jedná o výrobu nebo přetvoření stávajícího nečeho na míru. Nemáme problém přestavět třeba sedací soupravu, nebo změnit velikost u spotřebního zboží.
Moje práce mě moc baví a jsem v ní šťastný.

Takže abych to shrnul. V podstatě nemám čas se nudit. A když už nemám co bych dělal, nebo nemám nic na práci nebo prostě mám třeba 2 hodiny úplného klidu, tak je trávím tím že se dívám na partnerku třeba jak spí, protože to mě neomrzí snad nikdy ( no jo no, jsem pořád zamilovanej jak puberťák )

Jo a bude mi za pár let 40. To jen tak abyste si nemyslely že je mi 20 a mám všechno teprve před sebou a proto jsem tak optimisticky založený.

image.php


...
.​
 

mendalam

Guest
Nikdy se nenudím, pořád a neustále je co dělat. Naopak, spíš bych potřebovala, aby byly dny nafukovací a aby mě často uprostřed noci nezmohla únava a nedonutila na pár hodin zmizet do snů..............

(Poznámka trochu mimo: i tady mi chybí možnost poděkovat za některé příspěvky ostatních.)
 

Frigg

Guest
Je vidět, že jsou všichni tak zaměstnaní, že nemají čas se nudit, natož psát, že na nudu čas ani nemají :) Nebo je to jinak? ;)
 

DeletedUser740

Guest
No já se ani tak nenudím jako spíše bojuji s monumentálníma depkama . V praci mě každou chvilku někdo nakrkne .
Tak musím večer relaxovat u netu , zavřu oči a představuji si že jsem tu ještě svobodný ( krásná to iluze ).
Poslední dobou si připadám jako v Metrixu
 

Sindri

Guest
To nezní příliš dobře. :( No, relaxovat u netu je určitě ale dobrá volba. :D Zábava se najít dá, zároveň se u toho příliš nenadřeš...
 
Nahoru