• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Valentýnská svatba

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co říkáte na pokračování příběhu o Burukbrakovi a Gaelagil? Zúčastníte se? Povídejte, jako vždy se těšíme na vaše názory! ;)

Zároveň si dovolujeme upozornit, že se jedná o úkolovou linii, nikoliv o událost.
Co to znamená? Trvání úkolové linie je výrazně kratší než u události, navíc samotné úkoly jsou mnohem jednodušší, ale zase na druhou stranu nelze čekat tak pestrobarevnou paletu odměn, jako tomu bývá u událostí.
 

iDavis

Legenda
..:: Valentýnská svatba ::..
Přehled úkolové linie

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 14.2.2018
Koniec: 25.2.2018

banner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
hDOs0Bl.png
fbpbMIV.png


Prvá sada ponúka 57 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Získaj 500 mincí
3. Kúp 1 VB
4. Získaj malé množstvo zásob
5. Trénuj 20 jednotiek
6. Vyrieš 2 strety
7. Získaj 1 relikviu
8. Vyrob 5x jednoduché nástroje
9. Vyrob 7x nápoje
10. Vyrob 2x košík jedla
11. Prijmi 1 ponuku na trhu
12. Presuň 1 budovu
13. Získaj malé množstvo mincí
14. Získaj malé množstvo mramoru
15. Získaj malé množstvo ocele
16. Získaj malé množstvo dreva
17. Vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
18. Získaj nejaké množstvo zásob
19. Vyrob 5x chlieb
20. Vyrob 9x nápoje
21. Vyrob 2x pokročilé nástroje
22. Trénuj 50 jednotiek
23. Získaj nejaké množstvo mincí
24. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
25. Vyrob 2x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
26. Vyrieš 4 strety
27. Vylepši 3 budovy na level 4 alebo vyšší
28. Získaj nejaké množstvo zásob
29. Získaj nejaké množstvo mramoru
30. Získaj nejaké množstvo ocele
31. Získaj nejaké množstvo dreva
32. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
33. Utrať 10 VB
34. Kúp 8 VB
35. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
36. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 14 alebo vyšší
37. Trénuj 60 jednotiek
38. Prijmi 3 ponuky na trhu
39. Vyrob 20x nápoje
40. Vyrob 1x mramorová mozaika + vyrob 1x vzácny prsten + vyrob 1x dřevěné figurky
41. Vyrob 1x okrasné sloupoví + vyrob 1x válečnou masku + vyrob 1x dřevěnou truhlu
42. Vyrob 1x obdivuhodní oltář + vyrob 1x obří glóbus + vyrob 1x přepychové křeslo
43. Získaj nejaké množstvo mincí
44. Získaj nejaké množstvo zásob
45. Vyrob 10x chlieb
46. Vyrob 7x pokročilé nástroje
47. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 15 alebo vyšší
48. Získaj nejaké množstvo zásob
49. Získaj nejaké množstvo mramoru
50. Získaj nejaké množstvo ocele
51. Získaj nejaké množstvo dreva
52. Získaj 16 relikvií
53. Utrať 20 VB
54. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 16 alebo vyšší
55. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
56. Získaj nejaké množstvo mincí
57. Vyrieš 20 stretov

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_-_akcia_-_jese_2017_-_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 150000 mincí
  • 13000 zásob
  • 3x mramorová relikvia
  • 3x drevená relikvia
  • 3x ocelová relikvia
  • 6x kryštálová relikvia
  • 6x svitková relikvia
  • 6x hedvábní relikvia
  • 4x relikvie kouzelného prachu
  • 4x drahokamová relikvia
  • 4x elixírová relikvia
  • 1x relikvia základného zboží
  • 16 VB
  • 4x runový úlomok

Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_valent_n_2018_-_h.odmeny1.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1268

Guest
odmena sa mi konečne páči a dokonca ani úkoly nie sú až taká katastrofa.. tak snáď to pôjde ako po masle.
 

papap

Mistr slova
Odměna 3400 kultury a 1700 lidí u pulčíků,dále samé relikvie které jsou pomalu k ničemu,žádné požehnání.Na co v té hře jsou,když je vývojáři vůbec nevkládají do akcí.Řekl bych že je to od vývojářů další výsměch a nemá cenu se tím zabývat...
 

Yveta39

Pokročilý žák
Musím poděkovat za naše společenství, na úkolovou linii jsou úkoly docela fajn a dá se to zvládnout mez problémů. A odměna se nám moc líbí jak v kultuře,tak v obyvatelstvu. ;):)
 

DeletedUser3459

Guest
No tak další budova, kterou nemá cenu stavět, ty čísla jsou opravdu směšný na "Hlavní odměnu"
A odměna za plnění úkolů relikvie???? jako vážně? Další akce co si někdo v INNU vycucal jen tak z prstu.
 

Lovec Krys

Legenda
Už jsem to psal jinde, tady to ještě shrnu:
Úkoly OK- dá se.
Samotná budova má parametry nic moc. Dle mě by měla mít odměny na úrovni aspoň denních odměn z dlouhých eventů, ne horší.

Nicméně se zúčastním: díky přechodu kapitoly se mi budova zlepší dostatečně, aby stálo za to ji postavit. Bude to moje první kulturní budova v kapitole lesních elfů.
 

Eragon92

Znalec fóra
budova pěkná ale vzhledem k tomu, že nemám dost místa a ve skladu mi trčí lepší budovy tak se ani nezúčastním...
 

DeletedUser1166

Guest
Odměna 3400 kultury a 1700 lidí u pulčíků,dále samé relikvie které jsou pomalu k ničemu,žádné požehnání.Na co v té hře jsou,když je vývojáři vůbec nevkládají do akcí.Řekl bych že je to od vývojářů další výsměch a nemá cenu se tím zabývat...
Musím nesouhlasit, že relikvie jsou k ničemu. S nástupem elementálů a nutností stavět "nebonusové" manufaktury na živoucí zboží jsou relikvie zase v kurzu kvůli boostu produkce. Povšimni si, že už nejsou vyžadována kouzla, která spotřebovávají právě relikvie, naopak jsou relikvie odměnami.
Za mě tedy povedený event, i když hlavní odměna mě nezajímá. Je to kompenzace za ztracené relikvie na kouzlech a to se Inno povedlo.
 

papap

Mistr slova
Jsem za půlkou pulčíků a mám 1500 a víc relikvií od všech.Tak pak asi těch pár desítek relikvií nehrají žádnou roli...
 

DeletedUser1166

Guest
Neke! Tak to kudos! Jako já asi půl roku nehrál a hodně zaspal, ale nejvíc relikvií mám kolem 700 a to jsou bonusovky, ostatní mám v rozmezí 50-350 (využíval jsem hodně kouzla, když jsem se připojoval jednou za dva dny). To asi budou ty vynechané turnaje :)

Otázka do plénu: jak jste na tom Vy ostatní? Přehršle či nedostatek relikvií?

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
Já jich mám tak různě.. od 300 po 1200 :)
I když se mi do toho nechce, tak úkolovou řadu plním, mít sladkou budovu se zamilovaným orkem, to jsem si vždy mocinky přál :) A myslím to tak, že se mi opravdu po grafické stránce líbí. Velikostně mi vyhovuje, pokud se zadaří, bude dobrou náhradou za některou z těch zimních budov, které ve svém městě nějak nechci, po většinu roku se mi tam nějak nehodí. Asi bude dobrá i co do poměru člověkokultura na políčko, ale raději jsem to nepočítal, abych nebyl odrazen dříve, než událost dokončím.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Tak já mastim furt turnaje a často jedu na VB,takže třeba do 25 provincie i dál,kvůli druhému kolu a do toho ještě několik kol první provincie,takže to pak přibývá...:)
 

Silversnake

Mistr slova
@pes63,

I když se mi do toho nechce, tak úkolovou řadu plním, mít sladkou budovu se zamilovaným orkem, to jsem si vždy mocinky přál :) A myslím to tak, že se mi opravdu po grafické stránce líbí. Velikostně mi vyhovuje, pokud se zadaří, bude dobrou náhradou za některou z těch zimních budov, které ve svém městě nějak nechci,

ale copak? ty zimní budovy nejsou tak sladké a růžovoučké?
 

DeletedUser1198

Guest
Ne, nejsou, od března do listopadu zmrzlé stavby - to se mi nelíbí a protože má městečka jsou má, bude to tak, jak chci já.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4334

Guest
Mě jenom mrzí, že co se spustila úkolová linie, tak se to celé seká.. Dnes jsem 4x aktualizovala hru, než jsem si odehrála turnaj.. :(
 

DeletedUser2933

Guest
Zdravím všechny,
úkolovou řadu mám díky přípravě a jednoduchosti hotovou,budova je hezká a roztomilá,zatím ji stavět nebudu kvůli místu,ale lidí ani kultůrky není nikdy dost .Bylo to příjemné zpestření a už se těším na další akci,která mi tuto hru vždy zpříjemní a za to děkuji.
Čest práci :)

el-a.jpg
 

DeletedUser4919

Guest
chtela jsem se zeptat, kdyz behem ukolu posltoupim do dalsiho lvl....zvedne se mi i odmena? Kdyz kliknu na odmenu tak stale zustava ta, kterou jsem zacala v nizsim levelu...diky za odpoved...
 
Nahoru