• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Valentýnská soutěž

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Vážení elfové a lidé,

valentýnská soutěž je tady. Spousty srdíček obsahuje. Dejte nám vědět, co si o soutěži myslíte. Nebo jen to, zda se těšíte. Přejeme vám hodně štěstí při počítání. ;)
 

DeletedUser3164

Guest
proč nemám oprávnění odpovědět ?

má to být otevřené do 20.2. a je uzamčeno

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Odpovědět klidně můžeš. Tak mě napadá, uzamčené je pouze toto a tam je celé zadání a podmínky soutěže. Úkoly jsou moderované, tudíš pro ostatní je tvá odpověď neviditená.;)

1. den odpovědět sem.
2. den odpovědět sem.
3. den odpovědět sem.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4748

Guest
Kdy se dozvíme výsledky soutěže? :) Bude nějaká rozhodovací otázka? Díky
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Datonar 5 bylo úkolů.;) Podle veliké účasti, která nás moc těší, bude zcela určitě bonusová otázka a přijde někdy během zítřejšího dne.
 

DeletedUser4169

Guest
A kdo má na tu bonusovou otázku odpovídat? Nikde nevidím seznam těch, kdo správně určili ty srdce z obrázků a mají se tedy uúčastnit toho bonusu.

btw., je to tedy první soutěž, které se účastním, ale vidím, že i minule jste to rozhodovali bonusovou otázkou, která evidentně je čistě o náhodě. Proč tedy dělat "vědomostní" a podobné soutěže, když je stejně nakonec rozhodne náhoda..
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V pravidlech soutěže je kromě jiných i tento bod.
  • V případě bodové shody rozhodne o vítězi bonusová otázka.
Abych odpověděla na tvůj dotaz. Na všechny vědomostní otázky se dá správně odpovědět a dost často se stává, že máme spousty hráčů s bodovou shodou. Zvítězit můžou opravdu jen tři. Hráč, který odpověděl na všechno správně, musí odpovědět i na bonusovou otázku. A ano je to věc náhody, ale i tak se snažíme vyhodnotit výsledky spravedlivě. ;)
Vytváříme i tvořivé soutěže, ale ne každý je na kreslení či psaní básní. Proto hráči, kteří se nechtějí zúčastnit tvořivých, mají možnost zkusit štěstí ve vědomostních soutěžích.
A proč děláme takové soutěže? Kromě možnosti vyhraných diamantů, vás chceme i trochu pobavit. Třeba i tím, že vezmeme srdíčko a schováme ho do nějaké budovy. Vyhrát může opravdu každý, je to o snaze a o štěstí. :)
Proto nezapomeňte odpovědět na naší bonusovou otázku. Na vaší odpověď čekáme dnes 22. 2. 2018 do 23.59.
 

DeletedUser4169

Guest
V pořádku, rozumím. Jen pořád nevím, kdo se má toho bonusu zúčastnit - tedy správně našel ta srdce.. no, co už, pro jistotu jsem na to odpověděl taky :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Myslíš, že si odpovídal správně? Pokud ano, tvá odpověď na bonusovou otázku tě jen přiblíží k výhře (a nebo taky ne). ;) Hodně štěstí, to přejeme všem. :)
 

DeletedUser4169

Guest
Cožeto?
  • V případě bodové shody rozhodne o vítězi bonusová otázka.
Já jsem si už tak trochu zvykl, že ve hře je obrovské množství zavádějících popisů, ale tohle se snad nedá interpretovat jinak, než že tři lidé odpověděli stejně, tak dostanou doplňkovou otázku a ta rozhodne. Pochopitelně mezi nimi. A nad rámec základní soutěže.
 

Nutopist

Pokročilý žák
Ze srdce děkuji za pěknou soutěž.
Už vidím srdíčka všude.
Proto mi vrtá hlavou 5. odpověď (na 5. den).
Přepočítal jsem znovu srdíčka a pořád jich vidím 35.
Můžete, prosím, opravit moji fata morgánu (označenou červeně).
Děkuji



srdicka.png





originál obrázku k porovnání

F_HQ_L4_cropped.png
 

DeletedUser3966

Guest
Moc děkuji za soutěž a na výhru se budu moc těšit :)
Gratuluji spoluvýhercům ;)
 

Angedev

Velmistr písma
Musím souhlasit s Nutopistem, také tam vidím 2 srdíčka navíc... Nehledě na to, že těch černých kroužků je tam 33, nikoliv 32... Jen je škoda, že během soutěže mi stejně jedno uniklo a našla jsem jich jenom 34 :D
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Velmi se omlouváme za špatně zveřejněný 5. úkol. Chybu jsme zde napravili a tím došlo ke změně výherců. Všem se omlouváme, přednostně hráčce @Sosalka, kterou jsme uvedli jako vítězku a bohužel není. Stejně tak u hráčky @Farfadet, kterou bychom o 3. místo připravili. Chyba nás moc mrzí. :(
 
Nahoru