• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

DeletedUser2129

Guest
Ten potulný obchodník 3 opět přilije do nevyrovnanosti trhu - už takhle je přebytek luxusního zboží. S tímhle to bude ještě horší...
 

DeletedUser2097

Guest
To jsou tak zanedbatelná čísla že si toho ani nevšimneš, prckům to pomůže a ti starší hráči to stavět nebudou (nevidím důvod).
 

Maxa

Znalec fóra
tyto budovy beru jen jako chlobu inna , ze umi neco takoveho dat do hry. ty baraky se nevyplati stavet a uz vubec ne na ne klikat. navic jsou hned první dny, takze na ne neni dost nahrabano. inno asi planuje vysoke zisky za realne prachy ale jen od zvedavcu.
Jako baracky pekny, ale uplne nanic :D
nicmene kdo se ucastnil aktivne vanocniho eventu, ma dost relikvii a nema kam sazet VB, tak tento muze sklidem vypustit.
 

DeletedUser236

Guest
Event pěkný, nějaké budovy celkem zajímavé. Ne vždy zcela užitečné, ale některé jsou pěkné, takže si jich pár zkusím a uvidíme :)
 

iDavis

Legenda
Maxa, ak je to pravda tak to museli zmeniť, na bete som čítal ako sa hráčom tieto relikvie nezapočítavali. No bola by to určite potešujúca správa. :)
 

DeletedUser2097

Guest
Potvrzuju hráči ze spolku hlasí rovněž připočítávání relikvií z turnaje...
 

Maxa

Znalec fóra

DeletedUser2893

Guest
Upřímně se toho nikdo bát nemusí, jelikož je to šikovně rozkouskované a ty relikvie od sebe dělí poměrně dost úkolů a jak bylo zmíněno ponechat si esence na dobu, kdy relikvie bude zapotřebí je velká výhoda. Je to trošku o štěstí ale provincie stejně otevíráme postupně, takže i kombinací těchto dvou úkonů jde úkoly s relikviemi hravě zvládnout :)
mohu se zeptat kde se získají 20 vědomostních bodů ke splnění úkolů zkoušela jsem již vše a úkol se mi nesplnil jak v získání vědomostního bodu pomocí vyhrání střetu se mi nenačetl ani když jsem ho koupila ani klasicky kdy se sám načte mohly byste mi poradit moc prosím
 

DeletedUser467

Guest
Myslíš úkol kup 12 vědomostních bodů nebo vyřeš 12 střetů? Je tam jasně dané KUP, tj. musíš je koupit, VB ze střetů se ti nezapočtou. Navíc u typů úkolů "nebo" si musíš vybrat jen jednu věc a jakmile si ji již jednou vybereš, tak ji nemůžeš změnit. Pokud si tedy napřed zkoušela získat VB ze střetů, začali se ti pravděpodobně již počítat střety... Pokud si je kupovala a máš tam stále 0/12, napiš si na herní podporu, ať se ti podívají, zda tam není nějaký problém.
 

iDavis

Legenda
Takže poznámka o započítavaní relikvií z turnajov bola upravená a som si istý že tento fakt poteší nemálo hráčov. :)
 

Deleted User - 35985

Guest
Logicky je to správné. Úkol zní: Získej 16 relikvií.
Nejsou napsané žádné další podmínky. Čistě teoreticky i kdyby se s nimi obchodovalo, byla by i tato možnost.
Pro doplnění i za výpomoc získaná relikvie se počítají.


Myslíš úkol kup 12 vědomostních bodů nebo vyřeš 12 střetů? Je tam jasně dané KUP, tj. musíš je koupit, VB ze střetů se ti nezapočtou. Navíc u typů úkolů "nebo" si musíš vybrat jen jednu věc a jakmile si ji již jednou vybereš, tak ji nemůžeš změnit. Pokud si tedy napřed zkoušela získat VB ze střetů, začali se ti pravděpodobně již počítat střety... Pokud si je kupovala a máš tam stále 0/12, napiš si na herní podporu, ať se ti podívají, zda tam není nějaký problém.


Podle osobních zkušeností z minulých úkolů podobného zadání stylem buď a nebo je jedno čím se začíná. Není podmínkou, že si vyberu boje a v bojích je musím už dokončit. Může se stát druhá část (dle příkladu výše) jednoduší a nenáročná na mince a suroviny, ale nemám prozkoumané území a průzkum dalšího trvá příliš dlouho. (mám jenom jedno a to jenom 8 střetů, ale je potřeba 12 střetů) Z těchto důvodů nakonec je rychlejší první část a i když jsem už oněch 8 střetů udělal, nakonec úkol splním nákupem. ;)

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2129

Guest
Jak moc dobří jsou orci - stratégové? A bude někdo chtít budovu produkující milion a jedno kladívko za den?
 

DeletedUser2926

Guest
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na úkol 62, mám dodat "Vyrob 15 dřevěných truhel", když je sklízím, tak se do úkolu nepočítají, proč? Teď jsem klikla na "dřevěné figurky" a ty se započítaly. Čekala jsem 9h na truhly a přitom jsem měla dodat figurky???? Proč???

Htmdu.jpg
 

Deleted User - 35985

Guest
Není to poprvé, kde otázka je špatně, nebo nepřesně přeložená. Dobré je, že je zatím jenom jedna. Ze zkušenosti v začátcích hry příchodem eventů byla každá druhá špatně přeložená. Jestli to nebylo horší.
 

DeletedUser2926

Guest
To je o nervy fakt, zbytečně čekám na devítihodinovku, když jí ráno odklikám, chce to tříhodinovku a zase čekám ... :(
 

DeletedUser32

Guest
Chybička se hold občas vloudí, každopádně musím vyjímečně vývojáře pochválit, že se zamysleli a dali u problematických úkolů možnost volby, v minulém eventu jsem právě kvůli poslednímu úkolu nemohl event dokončit, tentokrát se tomu snad vyhnu a zvládnu dokončit vše.
 
Nahoru