• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze V Elvenaru se objevila neznámá vejce

iDavis

Legenda
Napadané vajícka okolo mesta pôsobia dosť zaujímavo a je fajn, že veľkú noc spojili s niečim čo s touto hrou naozaj súvisí, teda s drakmi a nie s nejakými veľkonočnými zajacmi ktoré by sa sem vôbec nehodili. ;)
Čo sa týka dnešnej dennej odmeny, usilovať sa o ňu určite nebudem, nie je moc výhodná a zlatá priepasť stačí. Takže esenciu šetrím na neskôr. :)
 

DeletedUser1198

Guest
Vypadá to, že se event povede, graficky je to krásné oživení, některá vejce vypadají kouzelně, jiná přímo ďábelsky :D, čekal jsem to daleko fádnější a tedy mi nezbývá než dát pomyslné +1 nebo palec nahoru anebo prostě pochválit jak myšlenku, tak grafické ztvárnění. Nějaký ten klik navíc mne nezabije a tak je to docela prima zábava. Přeji všem hodně štěstí a zábavy. (Odměny za event jsou rozumné, ale protože pro moji maličkost je důležitější zábava než odměna, neřeším je).
 

DeletedUser2129

Guest
Mě se to líbí, je to standardní akce a ty mě baví. Jen pokud se do toho nebudou počítat turnajové relikvie, tak to bude trošku těžší. Protože 68 relikvií je v takovém případě docela dost (8,5 provincie) :)
 

DeletedUser2097

Guest
Upřímně se toho nikdo bát nemusí, jelikož je to šikovně rozkouskované a ty relikvie od sebe dělí poměrně dost úkolů a jak bylo zmíněno ponechat si esence na dobu, kdy relikvie bude zapotřebí je velká výhoda. Je to trošku o štěstí ale provincie stejně otevíráme postupně, takže i kombinací těchto dvou úkonů jde úkoly s relikviemi hravě zvládnout :)

17. Získaj 16 relikvií
37. Získaj 20 relikvií
77. Získaj 32 relikvií
 

DeletedUser508

Guest
Za mě strašně kladně hodnotím vejce rozmístěná okolo města. Myslím ty velká, co nejdou sebrat. Vypadají senzačně! :)
 

DeletedUser2097

Guest
Rozhodně souhlasím vejce okolo města jsou perfektní, ja už si pojmenoval mého favorita :

Screenshot_1.png


...říkam mu Ferda a doufám , že se mnou zůstane natrvalo :D :D
 

DeletedUser2129

Guest
Já jsem zvědav na ty další budovy. Protože začátek vypadá slibně. Neví někdo, co přesně bude?
 

LivingPool

Pokročilý žák
Co je ta dnešní odměna - Potulný kupec I, který vyrábí jakési "neposílené zboží" - co to je za zboží vůbec ??? :rolleyes:
 

DeletedUser2097

Guest
- Boosted goods - nebo jak mi tomu raději říkáme Bonusové zboží je to, kde uplatňuješ relikvie k získání bonusu pro výrobu.
- Každý hráč při tvorbě postavy ve hře na jednom z herních světů dostavá podle umístění na mapě tři bonusové suroviny jednotlivých tříd.
- Např. já jsem na Arendyllu dostal Prkna - Svitky - Prach a u těchto surek si pomocí relikvii a postavením dané manufaktury jsem schopen zvýšit produkci až o 700% základní výroby. Toto jsou mé bonusové, chceš-li boosted goods.

Tyto jedinečné budovy jsou však takovým pravým opakem a doplnkěm a proto jsou tak zajímavé jako odměny, jelikož ti umožňují vyrábět tve dvě nebonusové surky a tím si zajistit častečně, úplnou produkci všech "základních"surovin ve hře.

Následující tři dny počínaje dnešním dnem se v eventu postupně objeví tito potulní kupci ve třech variantách:

event_easter2017_travelling_merchant_1.png

Potulný kupec I
Bude nabízet dvě z tvých nebonusových surovin I. třídy (Ocel , Mramor, Prkna) v 3. a 9. hodinové výrobě. Více viz tabulka:
Screenshot_1.png



event_easter2017_travelling_merchant_2.png


Potulný kupec II
Bude nabízet dvě z tvých nebonusových surovin II. třídy (Křišťál, Svitky, Hedvábí) v 3. a 9. hodinové výrobě. Více viz tabulka:

Screenshot_1.png

event_easter2017_travelling_merchant_3.png

Potulný kupec III
Bude nabízet dvě z tvých nebonusových surovin III. třídy (Prach, Drahokamy, Elixíry) v 3. a 9. hodinové výrobě. Více viz tabulka:
Screenshot_1.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
jsi moc hrrr :D :D edituju příspěvek, abych to měl celé i s vysvětlením, tak vydrž a budeš to mít kompletni za pár minut:)
 

iDavis

Legenda
Len pripomínam, že táto budova umožňuje v jednej chvíli vyrábať iba jeden typ suroviny a podľa toho čo som čítal nie je až taká výhodná v porovnaní s bežnými nebonusovými manufakturami. Možno tak ešte cestujúci obchodník 3 produkujúci vzácne zboží ktoré inak vyžaduje pomerne dosť mincí a zásob na produkciu.
 

DeletedUser2097

Guest
Z vlastního pohledu jsou to krásné budovy, nabízející něco speciálního co tu ještě nebylo, avšak postavil bych si je do svého města?...to bohužel nikoli. Z čisté logiky bych usoudil, že se mi vždy vyplatí mít pouze bonusové manufaktury ve svém městě, které už tak zabírají plno drahoceného místa. Jimi vyrobené surky bych na tržišti vyměnil dle svého úsudku v určitém poměru se svými sousedy či kolegy ze společenství za suroviny, které nevyrábím.

Závěrem: esencí kterými budu během eventu disponovat není příliž a pokud je utrácet za denní odměny, raději bych počkal na ty "lepší" , které nás teprve čekají.
 

Maxa

Znalec fóra
dotaz. vcera jsem nesplnil denní ukol (ziskej 1 relikvii) a splnil ho az dnes. další ukol (dnešní) mi není nabízen. Proč ?
 
Nahoru