• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Vědomostní body

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5059
  • Vytvořeno

DeletedUser5059

Guest
Ahojky, zdravím Vás všechny. Nevím zda jste to už probíraly, ale zajímalo by mně, proč se cena za VĚDOMOSTNÍ BODY časem nesnižuje tak, jako to je třeba u obchodníka za nakoupené zboží. Nemyslím tím, že by ta cena měla klesnout s odbytím půlnoci na úplný začátek, ale mohla by se třeba o něco snížit s nástupem nového týdne, či měsíce. Díky moc za jakékoliv Vaše odpovědi.
 

DeletedUser3281

Guest
Souhlasím, nebo minimálně by nárůst nemusel být konstantní, protože čím více jich člověk koupí a on musí, v eventech, tím je to větší hausnumeru a jednou to dojde do stavu, že pohořím v eventu právě na tomto úkolu, jindy je totiž nevykupuji.
 

DeletedUser5665

Guest
Za mě, jsem taky jednoznačně pro, z důvodů, co jste již psali.
 

DeletedUser5616

Guest
No jenže u obchodníka se množství aspoň časem navyšuje vylepšením hlavního sídla. U VB cena stále stoupá jen nahoru a to za kolik VB že?

Určitě super názor a nápad a připomínka ;) já za ni děkuji
Jen je třeba to sepsat do nápadů dle šablony ...

Problém je že většina eventů apod tento úkol má a většinou nejde odmítnout. Tohle je a bude problém do budoucna kdy to bude trápit i hráče co teď drtí podlední možnou kapitolu a pak budou jen čekat ... ale oni mají výhodu že již jim na čas odpadají náklady do kapitol a tak mají prostor investovat do provincií a měst takže vylepší sídlo a našetří i jiné suroviny a klidně nakoupí VB které se při další kapitole budou hodit.

Takže pro koho jsou úkoly šité na míru? :oops:

Větší problémy budou mít ti co hru hrají aktivně a snaží se i v eventech apod. A za odměnu dostanou že třeba na VB nebudou mít.

Když se navyšuje a dává často úkol nákupu VB, tak proč tam není podobný úkol na prozkoumání provincie?
 

DeletedUser5230

Guest
Pochybuju že by tohle prošlo,protože cena za VB se sice zvyšuje,ale zároveň se zvyšuje i množství surovin které vyrábíš,takže pokud VB nekupuješ jako zběsilej a využíváš to jen na q v eventech ,případně sem tam dokoupit nějaký Vb pro dokončení nějakýho výzmu tak nemůžeš mít problém s tim že se ta částka zvyšuje.Samozřejmě by to bylo fajn,ale pak by to bylo až moc jednoduchý:cool:
 

DeletedUser3281

Guest
Tak ty mince se nezvyšují tak rychle jako ty ceny a nutit nás nakupovat za zboží? To už tři eventy dělat musím, protože jinak bych za chvíli dával za 1VB milion, což už někdo psal a jak chceš pak nakoupit 20VB pokud máš jen 10 mil kapacitu? V mém případě můžu za mince koupit jen 13 VB a budu na suchu a to jsem u zboží už na 1480 prken, 1120 hedvábí, 690 drahokamů. U mincí na 130 000. Pouze eventy! Hraji všechny od původního fenixe s tím, že prvních dva necelé.

V přepočtu na mince to zboží stojí také děsný ranec. Tohle jednou dojde do stavu, kdy prakticky event nebude prostě možné rozumě udělat, protože člověk za to bude muset vyhodit tolik surovin, že se mu to pomalu ani nevyplatí, protože oni ti co tuhle kraviny vymýšlí mají desetitisíce diamantů, takže pochybuji že vůbec někdy hráli tuhle hru, já bych to taky nehrál být vývojář, takže oni tam prsknou, kup 20VB a myslí si, že je to 20x klikni zadarmo na nákup a tak to není.

Protože jen v tomto eventu člověk musel nakoupit skoro 100VB to vám přijde fakt normální vzhledem k pokroku hráče, kdy pomalejší hráč za jednu kapitolu zvládá dva nebo tři eventy?

Tahle funkce by se měla minimálně vázat na pokročilé průzkumníky. Tam to totiž také roste do totální nesmyslů, aby to brzdilo hráče ale jakmile je dál, zase ho to kousek pustí.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
třeba bysme mohli dostat do výzkumu novou nepovinnou technologii - snížení nákladů na nákup VB. klidně zpětně, strom pokroku se nepovinnou položkou nijak nerozbije. mile rád bych si takovou technologii vyzkoumal :)
 

DeletedUser5230

Guest
@ExplorerFfff tak ano pokud to kupuješ jen za mince tak je jasný že se pak dostaneš na hrozný čísla.Já to rovnoměrně dělim mezi mince a suroviny takže koupit 100 VB je sice dost,ale rozhodně mě to nijak nezruinuje.
 

nataly111

Velmistr písma
ExplorerFfff¨ Co se týče toho materiálu neodpustím si poznámku.:D Jenom? :D Já mám ocel 10440, křišťál 10980 a elixír 5480. O mincích pomlčím raději. :D:D:D:D Ale jinak souhlasím, nějaké snížení ceny by se hodilo. ;)
 
Nahoru