• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Lovec Krys

Legenda
@indian068 Pokud je máš na max. a v aktuální kapitole, tak klidně může být. Ale pokud někdo používá větší množství evo budov na nižších úrovních, případně ještě několik kapitol starých(*), tak to nemůže být efektivnější než produkce manufaktur, kulturních hybridů(mana, semena, ap. v aktuální kapitole), či čehokoliv jiného.

(*) - neplatí pro evo budovy postavené kvůli produkci VB, činidel, kouzel, apod. postavené jenom kvůli této speciální produkci nezávislé na kapitole.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Když dojedeš 20. kapitolu, tak jsou všechny manufaktury posílené. Záleží na zboží, které potřebuješ.
Takže všichni, kterých se to týká, čekají, co vlastně v té vzývané 21. kapitole bude, a podle toho aktuálně sestaví své město. Zatím je to, alespoň u mne, většinou takové to blemcání od ničeho k ničemu a vykecávání se na fóru.
 

GrizzlyTom

Kolemjdoucí
@GrizzlyTom Ve fázi Lesních Elfů by tě něco jako neposílené manufaktury neměly už ani napadnout. Od toho jsou posílené + obchod. Já na to přišel někdy ve 4.-5. kapitole, když jsem začínal (tak v průběhu 5. kapitoly jsem všechny nebonusové zboural a místo nich přistavěl posílené a obchodoval (evo budovy (ani sety) tehdy ještě nebyly a stejně mi přijde rozumnější mít kupu manufaktur než kupu evo budov).
Ano, neposílené manufaktury jsem zahodil už dříve - myslím, že to bylo pávě někdy kolem 5. kapitoly. Vylepšitelné budovy mi přijdou dost individuální - některé dobré, některé nic moc, podle toho, co potřebuju. A budovy ze sad a událostí to pak dorazí.
 

ElfNostradamus

Veterán
Zatim plati co je staré je dobré...
Poslední měsíce možná roky nic přímo zářného do města nepřišlo...tím považuji některou z budov v TOP první desítce: ať již kulturu, manu, obyvatele, semínka léoe sklízet v tržišti, urunium pak skrze divy...
Na sraré sety nedám dopustit vůbec...
Rozvíjející budovy z nouze ctnost pouze něco většinou končí ve skladu...
Věž, turnaj každoťýdenní rutina...určiťé zpestření přináší DS - přesto stále bez adekvátních odměn za odvedenou práci a aktivitu...
Občas něco přinese nějaký event, i když jak píšu nic zářného byť jen na výměnu do letitého města...takže nej očekávání se vkládají do nové rasy :) snad v září jako loni...
 

KerberosGwinblane

Kolemjdoucí
Tak mě tak napadá, proč po skončení věže není přístupná pro společenství tabulka, kde by byl seznam členů s počty bodů co nahráli.
Stejně jak je pro turnaj plus by bylo dobré, pro ty co se nezúčastnili, kdyby byli uvedeni i ti hráči v tom seznamu s nulou. Vím, že je na to elvenarstats, ale nevím proč by to nemohlo být implementováno přímo ve hře i se zahrnutím věže věčnosti, byl by to užitečný nástroj pro velitele či zástupce, jak mít přehled o tom, kdo jak se zapojuje a myslím si, že by to mnoho společenství uvítalo.
Nevím jestli už dříve něco takového projednáváno či zvažováno bylo, tak by mě zajímalo proč to nebylo zavedeno.
 
Nahoru