• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Věž věčnosti

Showstall

Pokročilý žák
kouzelný budovy mi padly už tři z věže, pak jsem si jednu pořídil za dia ušetřené a k tomu jednu kouzelnou dílnu. Byl to valentýnský dárek :) když byly -10%
Ted mám cca 600 dia a 200 dostanu za dokončení orků, takže chci čtvrtého stavitele. A to mi 2x padlo 500 dia z akademie asi z deseti otočení kompletu, což šlo :)
 

Ludi

Veterán
Džin je moc fajn, dia sice nedává tak často, ale občas padnou a pak je to příjemné. Každopádně i urychlovače se hodí, semínka a vůbec všechno. Měla jsem kliku, tentokrát mi padla obytka i Džin (vše v 1. patře), tak mám 3 krasavce ;). Jinak už nějaký ten čas hraju Věž celou a většinou vyjednávám, protože momentálně mám hafo surek i ostatních věcí, tak šetřím armádu. Ale občas, když mi to uplácení nějak nevychází, tak to tam taky pomlátím.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Konečně fialová bedna :) a zase portálovka :mad:. Asi půjdu vraždit. Dál než na 1. patro se nedostanu, při frekvenci, v jaké dole padají fialové bedny mám vymalováno na několik týdnů. Proč nám chudým trochu nepřeje štěstí?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Jirinazel moc to žereš to je všechno. Věž je jen loterie (kromě odměn za snahu společenství). A investovaná snaha se může i nemusí vrátit a je jedno kde se plácáš. Čili polopaticky, protože jsem nebyl asi pochopen: Ani když děláš více pater, tak nemáš jistotu, že Ti nějaký džin padne.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Fjorgyn
Hele, lopatu si nech, budeš jí třeba ještě potřebovat a já chápu docela dobře. Po té době co hraju už to taky nežeru a na fóru nejsem denně, tak to tu se mnou ještě chvilku vydrž. Ber to tak, že se zrovna nudím a ty mě docela bavíš :).
 

DeletedUser4336

Guest
Džin mi asi po měsíci dal fazole a ne manu, hurá :). A čas se mu taky už krátí, to se moc nepředvedl, brilianty nedal skoro žádné, a brzy už vyšumí.
 
mě z druhé várky džinů padaly dia jak divé. Během prvního týdne každý snad 3x. No a od té doby jak když utne a už nic. A to mají půlku za sebou...
 

GorGlin

Veterán
Jsem zvědav, na reálný dopad změn, když pro zvýšení zisku diamantů je potřeba jí dohrát celou a to pro většinu společenství, jinak na všechny společné odměny nedosáhneš, tak lidi co věž krmí i diamanty možná naopak uberou.
Zarazili i studny, jsem na to vážně zvědav.
 

Patamat

Pokročilý žák
Rozhodně vítám posunutí času začátku a konce, snad to tak nechají, protože ve věži jen bojuji a ve vyšších levelech jen ručně. Ale používám různá vylepšení pro armádu (magický násobitel, osvícená střelnice atd.) co má trvání 5 dní. Takže ta vylepšení lépe využiji i v turnajích. Na vykupování mi většinou nestačí božská semínka.
 

Patamat

Pokročilý žák
To je škoda. No já věž dělám jen jedno max. dvě patra. Tři jsem si zkusil jen jednou a byl to masakr i z vylepšením armády.

Odstraněna citace. Embla
 

Deleted User - 215299

Guest
Menej diamantov na sólo postupe = menšia účasť. Nie každý zdolá všetky poschodia. Malo to ostať aspoň tak ako to bolo a meniť iba čas otvárania brán.
 

Lovec Krys

Legenda
No přeci by nám nenechali o těch pár dia navíc, kdyby nám věž normálně pustili už v neděli.
Reálný dopad změn je jasný - drtivá většina hráčů dostane z věže méně dia.
 

luterina

Veterán
já to tak tedy nevidím, protože jsme ještě se spolkem neodzkoušeli, na aktualizovanou Věž šetříme, a že jsou zkrácené časy před portály, tak se mnozí z nás dostanou ještě výše, a že odměny diamantů budou vyšší u bran a více jich bude z odměn společenství, spíše vypadá, že jich bude v odměnách ve finále více, jak teď ubudou studny z měst, Věž bude ta hlavní, kde se budou diamanty moct získat a podle mě je třeba se s městem a celým spolkem na ní prioritně přeorientovat
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5198

Guest
uvidíme po prvej veži, či sa to oplatí, skôr som čakal zvýhodnenie tých jednotlivcov čo hrajú do najvyšších poschodí, aby bol motív sa veže zúčastňovať
 

DeletedUser4336

Guest
Ty časy mě moc netěší, v neděli mívám čas, v pondělí až večer, navíc takhle mě to vycházelo, že většinou jsem mohl další patro odehrát v rozumné době, abych se dostal výš, pokud bude čas trvání zkrácen, nahraji toho v tom důsledku méně (docela často mě vycházel ještě čas na poslední odehrání na poslední chvíli, aby se získalo víc odměn). Pokud v tom důsledku nebudou padat odměny, spousta hráčů přestane věž hrát.
 
Nahoru