• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Věž věčnosti - nepřipsaná odměna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4275
  • Vytvořeno

DeletedUser4275

Guest
Verze hry: v1.95.2-(1ee1cb5) (2020-01-09 09:51)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 79.0.3945.117 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: nejedu přes Flesh Playera, ale přes HTML5
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby: Neobdržel jsem odměnu za výsledek společnosti při dobití věže věčnosti. Mělo to být několik časových urychlení a spojovacích činidel. Osobně jsem rozdrtil první tři duchy v prvním úseku posledního patra věže, myslím, že je pojmenována Laboratoř, a když jsem včera 4 hodiny před ukončením věže vypínal počítač, naše společenství mělo dosaženo 308 bodů ve věži věčnosti.

Fotografii nemám neboť věž věčnosti zmizela v propadlišti času.

Kroky, které vedou k chybě:
1.pustím hru
2. Věž věčnosti skončila
3. odměna se nezobrazí ani v samostatném okně při načtení města, ani při prohlížení inventáře kouzla a požehnání, nepomohl ani restart celé hry včetně prohlížeče.
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Dtto v mobilní verzi, ověřeno dotazem ve společenství.
Android, ver 1.95
Já kompletní 2 patra, společenství jako celek 2 patra + první lvl 3.patra.
 

tark

Učedník
Rovněž jsem nic neobdržela, hraji na Pc a měli jsme jako společenství fialovou v celých dvou patrech.
 

sizan

Učedník
odměny za věž obdrženy pouze ve Winyandoru v Arendyllu nic a tam sem věž věčnosti dělala také- kde je chyba?

Děkuji za rychlé vyřízení- již vše připsáno
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6922

Guest
Také jsem nedostal odměnu z veze vecnosti. Overeno na diskuzi spolecenstvi - nedostal nikdo
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, naši technici již chybu odstranili, odměny by měly být úspěšně připsány.
 

DeletedUser4275

Guest
Technici chybu odstranili, ovšem příčinu nikoliv.
Máme tu další pátek
věž opět zmizela
ovšem odměny zase nejsou
Doporučuji nejen opravit chybu, ale i zajistit, aby se již neopakovala.
Tím se jistě předejde rozladěnosti mnohých hráčů a mé obludnosti na prvém místě.

Citace odstraněna. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sizan

Učedník
opět nepřipsané odměny jako před týdnem - Winyandor i Arendill bez odměn- budu si o ně muset každý týden psát? Nebo se podaří i zjistit kde že to je chyba.
 

DeletedUser4336

Guest
Já to vidím jasně, ten strážce džinů je hrabivý podvodník a chce si vše nechat pro sebe, takže kdo se neozve, nic nedostane, dojde k promlčení a sbohem drahé brilianty :diamond::diamond::diamond:. A ti jeho poskokové jsou po něm, taky zrovna moc nechtěj sypat.
 

DeletedUser7313

Guest
Ahojky včera nedorazila na A. odměny z věže ..ještě někomu se to stalo???
 
Nahoru