• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Umělecké dílo Věčný oheň

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2106
  • Vytvořeno

DeletedUser2106

Guest
Prastarý artefakt vyrobený bájným mágem Ertunigolem z kamene Dračí hory, chrání tvé obyvatele před sesláním kletby.

sloup1.png
sloup1.png
 

DeletedUser2106

Guest
Krásnou noc, ráno, den ... i dny další Luterino i Vám ostatním co sem náhodou zabrousíte:)

velmi mne těší tvoje pochvala a děkuji za ni. Vytvořila jsem tři návrhy a pak byl problém vybrat ten jeden, který sem vložím, neboť pravidla umožňují jen jeden návrh. "Lapač démonů" působil trochu hrozivě a "Flakón královny Malbertity" jež svou omamnou vůní prosytí celé město, pro změnu mírně infantilně - vyhrála tedy v mém soukromém posouzení tato neutrální varianta :)
Jsem moc ráda, za každou další aktivitu, kterou admini do hry přidají. Soutěže jsou jedna z velmi dobrých variant. Nenáročné na programování a čas a při tom se dají z nich získat použitelné nápady, nebo alespoň inspirace. Navíc se dá mezi řádky vyčíst stesky a touhy hráčů a obecně platí hlas hráčů, hlas boží :)

Zajímavá myšlenka, která by se mi třeba líbila ale moc se mi k tomu nehodil obrázek je např "Jezírko síly" Kam by se dal každý den vyslat jeden druh jednotek, které by se tím o něco zvýšila útočná síla ( v řádech desetiny % den) čímž by šlo postupně vylepšovat svou armádu. Další budova třeba kovárna by mohla ukovat lepší brnění a tedy by mohla zvyšovat životy atd. Ano, jsou tu divy ale ty přidávají % plošně všem jednotkám. Tady by si každý mohl postupně vylepšovat svou oblíbenou jednotku a vytvářet vlastní strategii bitvy. Tím, že jsou parametry i počty jednotek v podstatě pevně dány, není moc možnost měnit taktiku, neboť ideální taktika je dána parametry jednotek a samozřejmě i mapou. Navíc řádově od 200 levelu dál je už výhodnější provincie kupovat, neboť armáda má moc velké ztráty. Zároveň by pak šlo naplánovat např "Dobrodružné výpravy" tedy něco ve smyslu současných turnajů, ale s tím, že by byla mapa výrazně větší a bitvy by se účastnilo více hráčů (2? 3? 5?) proti počítačovému protivníkovi včetně třeba nějaké větší nestvůry na konci :) . Tedy by se vyplatilo taktizovat a domlouvat se v rámci aliance co kdo bude vylepšovat a také by to bylo vice o naplánování taktiky dobytí systémového protivníka. Tím by se posílil i smysl alianci a a a ... ale tím, už trochu odbíhám od tématu.

Tedy mějte se krásně a ať Vám nedocházej kladívka :)

Těm co dočetli až sem děkuji za pozornost i případnou reakci :)

Mirculka

PS: Když už jsem zabrousila od tématu, tak ještě jeden postřeh. Elfové jsou vyhlášení lučištníci pro svoji přesnou, dalekonosnou a hlavně rychlou střelbou... Avšak v Elvenaru jsou jednotka trochu zbytečná, neboť raději vždy místo nich použiji žulového golema, který má více životů i útočné síly a to samozřejmě v přepočtu na velikost a se započítáním bonusů. Domnívám se, že je to škoda, ale posilovat ji, když jsou golemové postrádá smysl. Nicméně by bylo velmi přínosné, když elfí lučištníci by mohli vystřelit dvakrát za kolo na různé cíle. Byť s poloviční silou útoku a méně životy a ideálně ještě s dosahem+1. Jednotka vhodná na likvidování posledních zbytku z nepřátelské jednotky a cílů s málo životy, avšak sama snadno "zabitelná" v přímém boji. A aby to nebylo lidem líto, tak např u mágů schopnost léčit. Tedy nemuseli by zaútočit na cizí jednotku, ale mohli by místo útoku "zaútočit" i na jinou vlastní jednotku a tím by jí snížili v boji utrpěné poškození. Je to sice na hranici nekromancie, ale známe ty lidské mágy... ti se neštítí ničeho :cool:

.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru