• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 No já tehdy nesplnil ani úkoly na T2, nestálo mi to za to. Prostě jsem si počkal na další event (a to jsem ještě nevěděl jak jsou vlastně často, tehdy jsem spoustu věcí nevěděl).
 

DeletedUser3281

Guest
Mě tehdy T2 zadotoval spoluhráč ze spolku a T3 chtěl taky ale to už jsem odmítl jako zbytečné vyhazování :D šílený ranec to tehdy chtělo.
 

voyager-1

Velmistr písma
si ten event dobře pamatuju, byla to moje první hra tady. Vyhrál jsem modrej strom a shromaždiště stád, to jsem měl dlouho. Na třetí odměnu jsem tenkrát celkově taky ještě neměl. Ale při podzimním pak už jo.
 

DeletedUser4169

Guest
Ono to v tom prvním věku možná ta eventy ani nezobrazí (nebo možná jen v minulosti), taky jsem se zaregistroval když byl ten pochod stád, koncem července, ale vím že jsem hrál již nekolik dní a teprve mi naskočili poslední tři dny eventu (možná po postavení/dosažení něčeho, už nevím). Určitě sem to tam ale neměl hned po registraci.
 

DeletedUser3281

Guest
Dnes v prvním věku běží tutoriál asi 18 ukolu a event se ti zobrazí až po jeho projití.
 

DeletedUser2988

Guest
ja mam v 1. veku ucet na druhem svete, kde jsem neudelala nic a jen koukam po jinych mestech a vyzvu tam mam
 

DeletedUser3281

Guest
jenže druhý svět není nový účet, ten tutoriál vidí nový hráč, Zkus si založit nový účet na betě a dokud neprojdeš tutoriál neuvidíš event :)
 

luterina

Veterán
tak pro mě tedy Výzva nomen omen, vzhledem k tomu že mám obsazeno studnami přání jsem musela máknout a udělat si ve městech další prostor a vychází mi ve všech - sic někde i tip ťop, s tím že použiji na získání medailí i kouzla z inventáře - že ten artefakt na fénixe získám. :):):)

..hádám že ten vydobytý prostor brzy využiji na DS, tady se člověk opravu - ale báječně - nenudí :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
No tahle výzva byla lepší jak normální, rozhodně lehčí protože jí měla rychleji mladá, než já přitom má mnohem méně místa ale jela prostě normální výrobu, zatím co já to hodil 2d a 1d na pohodu :D tzn já to měl asi za 24h, ona za myslím nějak 16h. Ale hlavní cena nám je oboum k prdu :D Já jsem ale za výzvy ale rád, beru to jako odměny zadarmo :)
 

voyager-1

Velmistr písma
u verze s dílnama ale bylo za 3hod. i 9hod.víc bodů a bylo jich třeba míň. Tam ale nebyla dvoudenní varianta a ten kdo ji tady dopředu zadal tak na tom hodně vydělal..
 

DeletedUser3281

Guest
No jde o to, že dílny mají 2*2 a tady jsme všichni mohli využít 2*1 protože to šlo na nebonusových, tzn na stejné místo šlo nacpat více a pak ano, dvoudenní :) Já měl připraveno 100% ale oni to od bety změnili tzn jsem pak musel ještě dojet.
 

Sycorax

Učedník
Výzva s manufakturami mi vyhovovala. Nejen menší rozměr než dílny, ale i rozdílná orientace budov umožnila lépe naskládat do města. Dvoudenní výroba byla také výhra, pokud si ji člověk omylem nevybral dříve :)) - (přeci jen nešlo všude zbourat cesty) .
 

DeletedUser4336

Guest
Tahle výzva byla jednodušší jen kvůli tomu, že jsem měl z události nastřádaných haldu magických výrob, takže jsem si mohl taky dopižlat Felixe, jinak bych to nedělal za nějakou knihovničku.
 

DeletedUser6390

Guest
Tato výzva byla úměrná možnostem volných ploch hráčů na různých úrovních k rychlému vybudování potřebných nástrojů. Pro "prvńáčky" nic moc, pro "hujery" nálev virtuálních bodů. Asi takto, někdo získané artefakty rozemele, druhý je toužebně vyhlíží. Chybí tu na tržišti český bazoš, prostě nabídnout je k prodeji .... " každé zboží má svého kupce " !
 

DeletedUser4336

Guest
No jestli něco potřebuje bazoš, tak je to mana. Takové zbytečné ztráty každý den, když jí nemáš jak spotřebovat a máš jí třeba dva melouny. Klidně bych jí daroval, to je jak vylejvat nadojené mléko do kanálu.
 
Nahoru