• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

DeletedUser5601

Guest
opar vidění je ta věc, kterou dostáváš za výrobu v řemeslné výrobě v akademii, když toho nasbíráš 100 můžeš si otevřít truhlu ze které ti vypadne 1 ze 3 nabízených odměn
 

DeletedUser2988

Guest
nejak postrada logiku, ze hrac v lesnich elfech ma za ukol 5400 a to same hrac v posledni kapitole, kde za vyrobu zivouciho zbozi je dvojnasobek... docela na houby, aneb to je diky tem, kteri meli vyzvu hned hotovou, tak to stizili pro obycejne hrajici hrace, kteri nemaji misto na 70 manufaktur, byt urovne lvl 1...
 

DeletedUser3281

Guest
No jenže to není záměr ale normální chyba, tak nebrečte :D, stejně mají většinou po jedné dílně a vyrábět rozpadající se zboží jen pro výzvu je nesmysl, a sama jedna dílna dá nula nula nic v tom celkovém počtu :) Tahle výzva je naopak celkem v pohodě tím, že nediskriminuje bonusovou výrobou a tedy místem na farmu, kdo se připravil má tak na max 2 dny a pár kliků :) Je to lehčí výzva, než ta klasická, protože stačí ani ne poloviční místo na stejnou produkci :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak aspoň máme maličkou výhodu, když už nás hra trestá za vysokou kapitolu nesmyslnými náklady na turnaj, či průzkumem provincií pro eventy :)
 

DeletedUser2988

Guest
to si nemyslim, protoze zrovna v eventu by to melo byt relativne vyrovnane, viz zdvojene volby u eventu, kdy novacek nemuze mit budovu lvl 15 atp.... tohle je pekne na bobek, a argumentovat tim, ze my mame vyssi vydaje v turnajich je nesmysl, protoze je snad logicke, ze s vyssi kapitolou bude hra tezsi
 

DeletedUser3281

Guest
Jeje, on to stejně někdo za chvíli nahlásí, jestli už to tedy nestihli někde, tahle chyba je zde už od doby co tu živoucí výrobu přidali, že mají úkoly alokované na výrobní sloty místo typy a různě se objevuje. Ale že by mě trápilo těch pár medailí navíc? Ne sorry nevnímám to jako výhodu prostě, stačí si to spočítat kolik to hodí :D Tak maximálně 360 medailí za tři dny navíc na manufakturu, to je nula nula prd v tom celkovém počtu a většině lidí ty manufaktury stojí, je levnější postavit jiné než vyrábět živoucí co se rozpadne a lidi co právě vyrábí mají ve městě rasu, tzn mají místa málo. Lidi kterým stojí mají místo, tzn je ani nenapadne prostě v tom vyrábět :)

Mimo jiné, už to asi někdo nahlásil, dává to jen 10 medailí i když to zobrazuje 40 :)

Odstraněn nevhodný název hráče. Embla
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@donutka : hra by měla být těžší co se kapitol týče = a to zhruba je. turnaje jsou vždy vypočítané relativně od pokroku, tedy co se armády týče. tam je vše v pořádku. ale surovinová cena roste opravdu neúměrně tomu, o kolik víc mi manufaktury vyrábí. nebo třeba orkové. když poprvé v půlčíkách naskočili orkové k výkupu, měl jsem 2 zbrojnice a bylo mi úplně jedno, že turnaj stojí nějaké orky, měl jsem dost. teď mám 4 zbrojnice + 2 hnízda orků a jsem rád, že něco vůbec zbyde.

eventy, (stejně jako turnaj), se nejlíp hrají hráčům okolo orků až půlčíků - protože jak říkáš, nováček nedá budovu na 15, hráč na konci zase musí stavět něco od nuly nebo čekat 3 dny na provincii.

lidi co právě vyrábí mají ve městě rasu, tzn mají místa málo. Lidi kterým stojí mají místo, tzn je ani nenapadne prostě v tom vyrábět

přesně tak :)
 

voyager-1

Velmistr písma
exploreff: to živ zboží bych teoreticky mohl vyrábět v 15 manu, takže za 3 hod. 450 medailí navíc. Samozřejmě to nepotřebuju,zase to vidíš blbě :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2988

Guest
tak i v prvnim veku to chce 5400, tak cim budete argumentovat ted?
 

DeletedUser3281

Guest
že ti v prvním věku je k ničemu artefakt, protože v prvním věku nemáš pravděpodobně ptáka a když tak na druhém levelu ti stejně poskytne nula nula nic na to místo a nemá smysl ho stavět, máš do 5 věku levné turnaje tzn je levnější uplatit :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
že v prvním věku nějakou výzvu vůbec neřeším, protože a) akademii kouzel ještě nemám nebo b) i když akademii mám, asi ji ještě nebudu mít zvedlou na 5, tedy crafting mě prostě nezajímá.
 

DeletedUser2988

Guest
co ma vyzva spolecneho s craftingem? tim myslim artefakt fenixe...
nekdo treba ve 3. veku, ma akademii, ma uz fenixe z minuleho eventu a chybi mu 1 artefakt, ktery potrebuje, ale ma smulu, protoze proste 5400 bodu neda.... ja jsem v amuni a vlastne se me to nemusi ani tykat, ale nemam rada znevyhodnovani, respektive to, ze event je naprosto nemozny ukoncit v techto kapitolach, coz je dost na houby a melo by na to byt upozorneno, kdyz v predchozich vyzvach byly body na maximalni odmenu rozdilne s ohledem na vyvoj hrace ve hre
 

DeletedUser3281

Guest
Ehm, docela vše :D 4/5 odměn se craftingu týkají a původně se měla craftingu týkat i ta pátá, tohle je změna jen pro live servery. Jako to neokecáš, za další v prvním levelu možná až někde do toho 6 levelu, máš tak málo místa, že ty ptáci jsou moc velký a jejich hodnoty na políčko prostě strašně špatný, není v té době opravdu smysluplné to stavět, jednak ty doby taky proletíš tak rychle, že pak nemáš dost RR na vylepšení. Jo jasný, pro někoho, kdo neumí počítat a musí postavit vše co mu hra nacpe i když to je nevýhodné, to je těžké ale když je blbá hlava, trpí celé tělo.

A body nebyli rozdílné nikdy, bylo to náhodně stejnou těžší výzvu měla přítelkyně a ta je snad ve 4 levelu nebo kde nevím. A přítelkyně to ve 4 věku dá s prstem v nose taky.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no třeba to, že všechny odměny slouží pro crafting? :) kromě té poslední, tam bývává knihovna, teď je tam artefakt. no tak co, když jsem ve 3. věku, tak prostě výzvu nesplním, svět se nezboří. ona se prostě nedá vytvořit věc (event, událost, výzva, dobrodrůžo), které bude pro hráče v úplně každé kapitole úplně stejně náročné, o tom už prostě hra je.

já jsem rád, že je výzva jaká je. v jednom městě si ji s chutí splním, v druhém ji neřeším. ty na tom hledáš chyby a neférovosti :)
 

DeletedUser2988

Guest
tak proc drivejsi vyzvy mely jiny pocet bodu k dosahnuti hlavni vyhry podle toho, jak je hrac ve hre daleko a ted ne? zvlastni trochu, nemyslis?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
určitě to trochu zvláštní je. protože pokud vím, nebylo to závislé na kapitole, ale čiště náhodné. (a byly to jen 2 čísla, nescalovalo se to)
 

Lovec Krys

Legenda
tak proc drivejsi vyzvy mely jiny pocet bodu k dosahnuti hlavni vyhry podle toho, jak je hrac ve hre daleko a ted ne? zvlastni trochu, nemyslis?
Tahle informace prostě není pravdivá. To bylo o náhodě, ne o tom, jak je kdo ve hře daleko. Obě varianty měla i města ve stejné kapitole.

@voyager-1 No vyrábět v 15 manufakturách jenom kvůli pár bodům navíc nebonusové zboží může jenom šílenec. Ta ztráta surovin za to rozhodně nestojí. Myslím, že zdaleka nejsem sám v tom, že už nějakou dobu si vždy nechávám plochu alespoň 1-2 rozšíření volné právě na tyhle příležitosti, jsou dostatečně často. Navíc hráči dostatečně pokročilí na to, aby vyráběli prošlé zboží stejně mají ty budovy tak velké, že poskládat je tak, aby využily veškeré místo je již docela nepravděpodobné, a tak tam vždycky můžou přistavět alespoň pár manufaktur navíc.

Jinak já si pamatuji pochod stád, který mě chytil ve 3. věku těsně po vyzkoumání T3 surovin a úkoly chtěly platit i tyto suroviny. Logicky jsem je neplnil a event nedokončil. Prostě hráči na začátku hry musí počítat s tím, že nezvládnou vše ihned. Přijdou další příležitosti.

Já 10. úroveň ohniváka mám, ale artefakt si nechám pro případ, že by při dalším fénixovi (nebo jiném eventu) k něčemu ještě byl a do max. levelu mi chyběl. Když se nebude hodit ani po příštím fénixovi, tak pak ho teprve asi rozmlátím, do té doby, materiálu mám na rozflákání dost (zejména kouzel z turnaje (na cz1 - jen tam jedu turnaje naplno)).
 

voyager-1

Velmistr písma
já nepsal že je tam třeba vyrábět ,ale že ta možnost existuje. Ale stejně to prej dává jen těch 10.
Když byl pochod stád, jsem začínal a taky jsem neměl T3 manufaktury. Tak jsem si holt někoho našel kdo mi vyměnil za T2. Všechno jde.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru