• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

DeletedUser2455

Guest
Hraju z mobilu, žádné oznámení ohledně dílen jsem nezaznamenal. Ale bez přípravy, možná se štěstím je knihovna v inventáři. :)
 

Saux

Znalec fóra
Když jsem ukončil stávající výrobu a zadal novou, už mi naskočila ta zvýšená :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tak jsem zvědav, jestli to bude fungovat jako minule. Zkusím dát těsně před 22:00h vyrobit Sadu nástrojů (normálně 24h) - a měla by snad jet teď 9h a to by bylo tak akorát do rána.

Edit: Akce je pryč a u výroby pořád do rána a stejné množství - tak to snad funguje. To bude v skladech radosti.
A výzva splněna - měl jsem ještě dost nezbouraných pomocných dílen po DS.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Nemělo by se to vědět, mělo by to být random. takže pokud máš ve městě místo, drž si dílny s 1D výrobou odpojené a když ne, bude to honička.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Karneval bude s jistotou snad už 21. února, kdežto Výzva kdovíkdy. A na výzva jde řešit taky krátkodobými výrobami v hlavních dílnách (dokonce výhodněji), není nutné mít spoustu pomocných. Jen je to otravný klikfest.
 

Lovec Krys

Legenda
@ElfMaGorr Víš to určitě, že už v únoru? Loni i předloni byly jarní eventy v březnu. Kdyby to pustili letos dříve, tak mi zruší můj plán dodělat Amuni ještě před ním.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Jistého není nic, ale tipnul jsem tak 14 dní odstup od bety, kde to běží od 6. února. Obvykle to zase tak moc později nedávají, aby nebyly předem všechny úkoly. Ale kdoví, když nám začíná prý už 19. února další rasa.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
Já myslím že by se dalo považovat za Výzvu už i jen samotné hraní za podmínek neustále se opakujících chyb ve hře které komplikují hraní natolik že hráč má problém třeba : přihlásit se do hry pokud nejde o probíhající aktualizaci, zasekávání oken, a dalších chyb které dělají omezení hráče ve hře. Už jen to jsou opravdu výzvy.

Jinak událost zvané Výzva chválím. Jen ještě trošku do toho zapojit přemýšlení a nastavení odměn podle kapitol atd. Něco jako hodnotové rozdíly odměn budov eventu. Zatím pro začátečníky odměny ve výzvě nic moc ... Když to je stejně nastaveno jako událost tak taky nastavit odměny dle kapitol a né plošné odměny které více vyhovují hráčům dále ve hře. Ale tak chápu že když už někomu prší do nosu tak se na boty už moc nedívá :rolleyes:
 

Lovec Krys

Legenda
Na betě byla výzva a pak velikonoční event.
Takže jsme tak nějak očekávali, zda bude ode dneška event nebo se tam práskne ještě výzva.
 

DeletedUser6886

Guest
Ahoj, chci se optat při boji se mi zobrazuje pouze tlačítko Vyjednávat nebo Bojovat. Když dám bojovat sestavím armádu a mám pouze tlačítko BOJOVAT, což mi ale provede rychlý boj. Dá se to někde změnit, dle obrázků na internetu pomalý boj existuje a to co tam mám já je Automatický boj. Dokonce i v nastavení jsou 3 úrovně detailů Grafické efekty v bitvách. Poradí někdo?
 

ElfNostradamus

Veterán
Pokud jedeš na apce, tak tam zatím funguje pouze automat...na pc jde i ruční boj, asi tak :)

+ příště otázku směřuj do správného tématu at tu nespamujeme výzvy :)
 

DeletedUser4530

Guest
Hotovo. Ještě mi prosím někdo řekněte, co je to ten opar vidění.
A kde ho najdu. Koukal jsem do inventáře, a nic. (Ale zase jsem tam našel KR :D )
Díky
 
Nahoru