• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Výzvy

DeletedUser3281

Guest
Tak já už mám zasazené brambory, a zítra na jeden klik ... to potěší především @luterina :p:cool:

2019-01-09_102413.jpg
 

Lovec Krys

Legenda
Ehm, on už je opravený souběžný běh výzvy a turnaje?
Nebo to prostě pustíte na live servery bez vyzkoušení na betě a budete doufat, že to nebude padat?
 

redking123

Pokročilý žák
Takze at se nekdo pochlubi, kdo to hraje na bete.
Cil je bud 3500 nebo 4000 podle kapitoly?
Cil je rozvazkova knihovna 1xVB/24hod na 100 dni?
Prubezne odmeny tam jsou? A jake? (nebo jen ty spojovaci cinidla?)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
No spíše to bude ta 3500 verze (je těžší, než ta 4300) tzn, tak i tak je lepší plánovat na 3500.

A ceny budou asi dle všeho stejné jak na betě.
 

Lovec Krys

Legenda
@redking123 Já měl 10 dílen vlastních + 10 jedničkových. Pokud máš tak 8 dílen a nezáleží ti na knihovně, můžeš jet i bez přídavných jen obvyklou výrobu, mělo by to stačit. Pokud máš místo, tak postavením několika dílen navíc s jednodenní výrobou před začátkem nic nezkazíš.

Odměny jsou úlomky kouzel a spojovací činidla z průběžných odměn a knihovna z finální odměny.
 

DeletedUser4169

Guest
No tak to jsem zvědav, nechci sejčkovat, ale na betě když to běželo a chtěli pustit turnaj, mě to vyhazovalo ze hry. Snad to tady bude ok.
Jinak výzvy jsou dobrý zpestření.
 

iDavis

Legenda
Síce mi časovo úplne nevyhovuje že túto výzvu spúšťajú práve teraz, ale na druhej strane som rád, že sa moja kolóna elementálov ešte veľmi nerozrástla a tak môžem voľné miesto využiť na dielne. Počítam že do dvoch dní bude hotovo.
 

ElfNostradamus

Veterán
Teoreticky: 10 dílen x 4 /3hod výroba přes den/ = 40x14medailí je 560medailí + 10 dílen x 1 /9hod výroba na noc/ = 10 x 24 tj celé 560+240 = cca 800 za den x 3 dny je 2400 za celé období výzvy................+ bude třeba hodně kouzlit do 3500 medailí ......tj chybí 1100 do 3500 - vychází na den 366 medailí tedy 37 kouzel na den.
můžeme ještě připočíst ev. dnešní předpřípravu tj. 10 x 34 /24hod/ = 340
a přesto vychází 10 dílen bez používání kouzel málo na zisk knihovny za tři dny... = více kouzlit či sklízet dílny již po 1hod nebo zvýšit počet dílen, kdo může ovšem.... příjemnou zábavu :)
 

luterina

Veterán
zrovna teď když nemám volné místo na rychlobrambory, @ExplorerFfff nesměj se..., a v každém městě jen po čtyřech dílnách :mad::D no, není každý den posvícení :) a co je vlastně výhodné? nepochopila jsem jak to bude fungovat, jako za 1D dílny dostanu víc bodů než za výrobu menší? a to je ještě musím mít na sklizeň okouzlené? a týká se to jen dílen nebo i manufaktur? ..taky je vtipné že jsem převážnou část kouzel na zásoby rozčarovala u Kutila :D no to je mi štěstí najednou :D
 

Angedev

Velmistr písma
@luterina : Nemusíš je mít okouzlené, jen za použití kouzla dostaneš nějaké medaile navíc :) Toto kolo se týká pouze výroby v dílnách, uvidíme, jak to bude dál :)
 

DeletedUser3281

Guest
No ne, za menší máš více, jenže mě se nechce klikat, tzn je pro mě pohodlnější mít 100 dílen a dát to na jeden vrz. Někomu stačí 50 dílen dnes, zítra sebrat a 50 zítra a má to taky :D Všeobecně ale asi stačí mnohem méně dílen, jen člověk musí nějak často klikat. Já klikám cca po 3h a nechtěl bych být ve stresu, tzn to radši řeším takto.
 

iDavis

Legenda
Škoda je, že hráči s kúzelnými budovami sú tu trochu znevýhodnení. Je bežné, že majú tých dielní menej (produkujú viac = stačí menšie množstvo), ja som napríklad znížil ich počet z 10 na 6. To je asi jedna z mála vecí, ktoré proste musím týmto výzvam vytknúť, fakt, že nerozlišujú medzi dielňami, či už medzi kúzelnými a klasickými, alebo veľkými a malými. Úloha, ktorá núti hráča v nejakých pokročilých kapitolách stavať malé prcky mi vypadá trochu zvláštne. Možno by to chcelo zaviesť nejaký algoritmus, ktorý by upravoval počet potrebných medailí podľa aktuálnej kapitoly a tiež počet získavaných medailí z dielní rôznych úrovní..
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Znevýhodňování velkých hráčů je oblíbená zábava vývojářů elvenaru. Já už mám takové 2-3 rozšíření téměř pernamentně volné zejména právě na eventy apod. Moje dílny už stojí a jsou připraveny.
 

Angedev

Velmistr písma
Dobře, tak ve 12 asi nezačínáme :D Teď nevím, jak se k tomu postavit, stojí mi výroba v dílnách... Někdo nějaká zpráva, kdy by měla výzva začít?
 
Nahoru