• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Výzva - chyba úkolu

DeletedUser247

Guest
Výzva : Vylepši 4 budovy na úroveň 5 nebo víše

Postupně jsem stavěl dílny od píky, 3 jsem zvedl na 5 úroveň a počítadlo výzvy to zaznamenalo. Po dostavění 4 dílny na 5 úroveň se počítadlo neposunulo a tím pádem je výzva stále otevřená
 

DeletedUser533

Guest
jj mám to samé. Uplně k ničemu, takže nemůžeš dokončit výzvy. Mám to i v úkolu udělej buď budovu nebo obytnou budovu v jednom na úroveň 5 a ve druhém na 11. Rozširovala jsem na 16tky už asi 5x a nic se neposunulo.

Stalo se mi to již několikrát, u úkolu jsem to už 2x přeskočila, ale u výzvy to nejde a dneska mi končej, takže díky tomu to nesplnim.

A pak jsem měla i ukol ziskej relikvii - ziskala jsem 2x v prozkoumané provincii jako dárek za hledání, ale jaksi se to také nepřičetlo až když jsem opravdu vyhrála z bitvy nikoli z dárku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
A psala jste na herní podporu? Vsadím boty na to, že ne.. To je pak těžké, to se tu můžete rozčilovat a křičet jak chcete a opravdu se nic nezmění. Jak jsem psal výš, tady na fóru vám nikdo neporadí víc, než napsat na podporu. To že hráč není schopný to udělat není zapříčiněno hrou... Už se to tu psalo několikrát přeci.
 

DeletedUser533

Guest
Jistě !!! před chvíli jsem to napsala i na herní podporu. Ale oznamuji to i zde, aby kdo s tím má problém z toho nebyl vyjevenej a hlavně otravenej jako já. Je s tím nějaký problém? Že to oznamuji hráčům?

A děláš s ze mě srandu, když vylepším 5 budov na úroven 16 a 17 až po zadání úkolu, tak je to jako málo, když to chce po mě vylepši obytnou budovu na úroveň 11 a výš?
 

nataly111

Velmistr písma
To máš pravdu, andílku, ale já si myslím, že fungovat by to mělo, aniž bych musela pořád obtěžovat podporu. Já tenhle úkol plnila vícekrát než se splnil. Asi ted dostanu na papulku od moderátorů, jsem zlobivá holka přiznávám, ale podporu obtěžuji jen když je to nutné.
Když je to možné udělěj si sám, toho se držím.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser533

Guest
a kdo by nebyl otravenej.. se*u se s výzvama uz 14 dni a když už mám 16/17, tak mi to dá výzvu vylepši budovu takovou, že na tom zamrznu? To mě fakt otravuje. A myšleno budovou je jako co? Na obytné budovy to zjevně nereaguje a jiné budovy neznám. Znám ještě dílny, ale to je dílna nikoli budova.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Absolutně není... Jen píšete, že jste to udělala 5x. Dobře, jednou se to nesplní.. Člověk si řekne "hm, tak asi chyba". Pak podruhé... To už je divné, tak to zkusíte do třetice. A když pořád nic, prostě napíšu na podporu. Nezkouším to dál a okamžitě píši. Ať už je to výzva nebo jiný úkol. Pak ten ztracený čas je bohužel "kvůli vám".

Nataly, od toho tam ta podpora je :) Obtěžovat když nejde hra? To je vlastně "jejich" problém a jsem si jistý, že oni pomůžou rádi. Takže s tímhle neváhat, protože pak budete křičet, že vám to vzalo drahocený čas. Za což si pak bude moct dotyčný hráč vlastně sám.

Jinak, budova je obecně jakákoliv budova. Takže i domečky a dílny se počítají. Manufaktury taky. Jestli divy to nevím... ale nejspíš asi taky ano
 

DeletedUser533

Guest
Anděli, ono než vylepšíte 4 obytné budovy bez diamantů na vyšši uroveň to jaksi chvili trvá si už nevzpomínáte? :) . A ano po 4 dnech jsem napsala na podporu. .... Vždyť taky nic jiného na práci nemám, že :) Jako blbec hned ráno místo vaření zasednu, abych se podívala a konečně dokončila poslední výzvu a ono prdlajs zase nesplněno... tak to opravdu dokáže nakrknout..
 

nataly111

Velmistr písma
Andílku, mě to nešlo jen v jednom světě druhý byl v pohodě. Po zkoumání jsem zjistila, že mi to nešlo když jsem nebyla přihlášená a budova se v tom čase dodělala, jestli rozumíš. Tak jsem to otestovala, vylepšila jsem budovu a zůstala přihlášená a pak se mi to splnilo.
Prostě tak jsem to vyřešila, ale chápu že jiní na to nemají čas.;););)

Berlí, nikdy jsem diamanty to co píšeš nepoužila. nevím jak andílek. Ale diamanty se dají využít líp.
 

DeletedUser533

Guest
Tímto děkuji podpoře. Zkontrolovali a dokončili mi to :) Jmenovitě Heimdall. Prý nemáme přeskakovat, ale psát nataly... tak pro příště.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ale to ano, neříkám že to zrovna vykouzlí úsměv na tváři :D Už vůbec když jde takhle o čas... Ale psát ihned jak to jde. Už jen kvůli "sobě", zvlášť když jde o čas. Člověku tu zabere pár minutek a podpora už zbytek ověří a vyřeší. Protože se vsadím, že za chvilku (až výzva skončí), se objeví lavina příspěvků o tom, že hráči nedokázali splnit výzvu kvůli chybě, přitom se sami neozvali a nesnažili to řešit.

Ono celkově bylo lepší stavět ty manufaktury... byly rychle a když se vzal dobrý typ budovy, tak se ani nezvětšoval.
 

DeletedUser533

Guest
Andílku, mě to nešlo jen v jednom světě druhý byl v pohodě. Po zkoumání jsem zjistila, že mi to nešlo když jsem nebyla přihlášená a budova se v tom čase dodělala, jestli rozumíš. Tak jsem to otestovala, vylepšila jsem budovu a zůstala přihlášená a pak se mi to splnilo.
Prostě tak jsem to vyřešila, ale chápu že jiní na to nemají čas.;););)

Berlí, nikdy jsem diamanty to co píšeš nepoužila. nevím jak andílek. Ale diamanty se dají využít líp.


Naty to je pravda já taky používám diamanty na jiné věci, ale jen píšu, že bez nich to trvá i den než se to pak někam posune. Ale teď mi to přidalo najednou 9 relikvii na těch výzvách, tak jsem fakt už zmatená.
 

DeletedUser467

Guest
Ten problém je i u obyčejných úkolů, kde je v zadání vylepšit budovu. Velmi ráda bych tyto úkoly plnila, ale psát pokaždé na podporu jak poťap mě fakt nebaví. Mám za to, že se úkol nesplní, protože nejsem zrovna v dobu, kdy dojela časomíra přihlášená ve hře. Ale tuším, že už se to tu kdysi řešilo a nic se nevyřešilo, jediné co lidi dostali za odpověď je, že výstavbu mají zadávat po přijetí úkolu, ale že to ani takto do úkolu nezapočítá, to už se nějak vypustilo, protože očividně neví co s tím. Přitom to není pravda, vím od ostatních, že si v klídku plní úkoly a pak si před dokončením výstavby najedou na ten na vylepšení a započítá jim to. Úkol pěkný, ale absolutně k ničemu, když nefunguje správně. A pokud takový úkol ještě strčí do výzvy, kde jej potřebuješ splnit a jde o čas.... Není se čemu divit, že jsou lidi z jistých věcí otrávení.
 

DeletedUser533

Guest
Naty tím přihlášením to není .. já když odběhnu něco dělat, tak se mi to po chvíli stejně vypne a chce to znova nalogovat. Prý je tam mnoho chyb, tak máme psát a psát a psát. A oni to pak nahlásí dál.
 

DeletedUser926

Guest
Nemám splněnou technologii ve výzkumu ,mám tam vloženo 15 bodů a nemužu tam vložit další nepustí mě to.díky za radu
 
Nahoru