• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Výzkum - kapitola Víly

luterina

Veterán
Verze aplikace: 1.66
Operační systém: Android
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 1/5

Detailní popis chyby: V přechodu z kapitoly VII. (Víly) do kapitoly VIII., mi hlásí po vyzvednutí pokladu že jsem přešla do kapitoly IX. Lesní elfové

Kroky, které vedou k chybě:
1. aktivace dokončení výzkumu Vílí prastaré divy
2. splněný ale nevyzvednutý úkol vyzkoumej Vílí prastaré divy
3. vyzvednutí pokladu z kapitoly VIII.

Screen (obrázek) chyby: není k dispozici
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení problému. Je velká škoda, že jsi neudělala screenshot této chyby, moc by nám to pomohlo.
 

luterina

Veterán
jak jsem dala vyzvednout poklad ve výzkumu za dokončení kapitoly, tak se mi objevil ten obrázek co na něm je "gratulujeme, získáváte 200 diamantů" a dole text, že jsem přešla do kapitoly Lesní elfové, tak jsem zjistila že screenshot nevím jak na tabletu udělat, ale už jsem se to naučila, tak tedy omluva a pokud by bylo třeba pořídím i ten, děkuji :)
 

DeletedUser341

Guest
Zkusím si to zapamatovat... Jsem u konce trpaslíků, tak na konec víl taky dojdu. Otázkou je, jestli to platí i pro PC verzi??
 

luterina

Veterán
to nevím, hned jak jsem dosypala do výzkumu divů, tak jsem poklad ve výzkumu vyzvedla, taky hned potom úkol co nešel odmítnout za odměnnu 200 dia vyzkoumej vílí divy - ten už mi zeleně svítil že jsem jej splnila (dodatečně dopsáno do: Kroky které vedou k chybě), tak dej vědět, děkuji :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru