• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výtvarné okienko

nataly111

Velmistr písma
Máte rádi pejsky? :D
 

Přílohy

  • EKINOX_E6_20201217_123742.jpg
    EKINOX_E6_20201217_123742.jpg
    675 KB · Zobrazení: 103
  • EKINOX_E6_20201217_123831.jpg
    EKINOX_E6_20201217_123831.jpg
    680,5 KB · Zobrazení: 101

Green Jane

Šéfkuchař
Perfektní - až na tu češtinu . Halina Pawlovská by z tebe radost neměla . Ale jinak -jak říkám- velmi pěkné . :cool:
 

Nariana

Pokročilý žák
Já nerada píšu spisovnou češtinou a nerada přemýšlím u psaní zprávy ale dokud tomu všichni rozumí ;) a díky akorát při malování jednoho motýla mě vždycky začla bolet ruka
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Jsem moc ráda, že bylo Výtvarné okénko obnoveno. Stále tu máme talentované umělce. :) Moc krásné výtvory tu jsou.
 

Mescal

Znalec fóra
Když já neumím kreslit, tohle je tak napůl moje tvorba a napůl překreslení, při kreslení jsem se nechal inspirovat motivem na jedné krabičce s kapslemi Cappuccino. :)
Toto je zdroj a pod ním je můj obrázek.
kava.png
 

Mescal

Znalec fóra
@nataly111 Z čeho je ta Tvoje tvorba, ty sošky... papír to nebude, spíš to vypadá jako nějaké plastové proužky, ale nejsem si svojí identifikací vůbec jistý? A jak ty sošky vyrábíš? To je pleteš či háčkuješ (jako např. šálu) nebo nějak volně ohýbáš (něco jako košík z vrbových proutků), či nějak úplně jinak...? :)
 

nataly111

Velmistr písma
Budeš se divit, ale opravdu je to jen papír. U panenek jsou navíc vlásky z vlny a na lepení používám lepidlo Herkules. :)
Koukni třeba na toto video, tady je vidět jak se dílky vyrábí.
 
Nahoru