• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Výstavba budov za plánky

DeletedUser1656

Guest
Ahoj,
v poslední době se společenstvím dáváme celkem často všech 10 beden v turnajích, takže získáme stavební plánky. Je jich už nějak moc, a nám, co nemáme žádnou kouzelnou obytnou budovu nebo dílnu, popř. jich máme málo, jsou nám tyto plánky celkem k ničemu. Z tohoto důvodu jsem dostala nápad na to, že by se za plánky mohly některé budovy vystavět od nuly.. Konkrétně kouzelné budovy..
Př.:
Za 10 plánků výstavba kouzelné obytné budovy/kouzelné dílny lvl 1.
Poté vylepšování 1 plánek = 1 věk (tak, jak to je normálně).

Nijak by to v podstatě ani neovlivnilo hru jako celek, spíše jen minimálně. 10 týdnů čekat na 1 budovu je celkem hodně, takže by neměl ty budovy každý, příjmy hry by to taky nijak zvlášť neovlivnilo. Jde mi jen o to, aby ty plánky byly k něčemu víc, než jen k upgradování jedné budovy o jeden stupeň. Zbytečně by neležely ve skladu a hráči, co jich mají zásobu a stejně jim to je na nic, by byli určitě rádi za to, aby ty plánky mohli použít i nějak jinak.. :)

PS: omlouvám se, pokud píši duplikát, ale já to tu nenašla.. :D
 
Nahoru