• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Výběr Zlatá Propast

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 106411
  • Vytvořeno

Deleted User - 106411

Guest
Ahoj.Mám dotaz ohledně výběru ve Zlaté Propasti.Na mým lvl my ma dávat 8,3M ale když vyberu připočte se my 16,6M.Je to chyba ve hře nebo to ma nějake racionální vysvětlení?
Není ve hře něco jako skryty bonus při postavení určitých divu a tím pádem jako celku bonus pro město?Děkuji za vyjádření
 

Hexik

Znalec fóra
ahoj asi tomu vetsina z nas nevenuje pozornost - pravda je ze by hodnota co se ukaze u divu mela byt stejna co se ti ve skutecnosti zapocita problem je v tom ze hra neuvadi ve vlivu na vysi kulturni bonus na ktery by ten rozdil presne sedel totez dela i vez prosperity kdo vi o jakych vlivech v divech jeste nevime ...
nastroje.jpg
 

Ezran SVK

Učedník
to je kulturny bonus, ked si pozrieš tu sumu a vynasobiš to kulturnym bonusom tak to vychádza, nič ine to nemôže byť
 

Mescal

Znalec fóra
Nevím, jak jiným, ale mě se u zlaté propasti vůbec žádný bonus neobjevuje... a není to tím, že bych jej neměl mít. Následující obrázky, které sem vložim, jsem sejmul během několika málo vteřin za sebou. Na dílně a obytce bonus je, bonus sám o sobě mám také, ale propast je bez bonusu. Nemyslím si tedy, že "kulturní bonus" je správná odpověď na danou otázku.

propast.png bonus.png dilna.png obytka.png
 

karhol

Znalec fóra
Podívej se při výběru, kolik mincí Ti vyskočí nad propastí a zároveň se v tu samou chvíli podívej, kolik se Ti přičítá v celkovém sumáři - tak jak je vidět na screenu od Hexik - já mám to samé jako je na screenu.
Opravdu to vypadá na kulturní bonus.. Dělá to i Hlubina.
Je pravda, že jsem tomu nikdy nevěnoval pozornost a nevím, jestli to takto je od počátku.. Zaměřil jsem se na to až nyní.
 
Naposledy upraveno:

Ezran SVK

Učedník
popravde mne sa zdá že je to len od poslednej aktualizacie ale isty si nie som
-Mescal - ano, ked si klikneš na budovu divu tak tam ukazuje len bežnu sumu, ale ked sleduješ kolko ti pripočíta v danom momente ako to vyzdvihneš tak je vidieť že tá suma je navýšená o kulturny bonus
 

Mescal

Znalec fóra
Nevím, buď nechápu, nebo to není tím, viz níže. Částka před výběrem a částka která se zobrazila během vybrání (takový ten "informační obláček s vybranou cifrou") je stejný... a kulturní bonus mám.
Snímek obrazovky z 2022-12-23 11-06-57.png Snímek obrazovky z 2022-12-23 11-06-45.png
 

karhol

Znalec fóra
Nahoře v horní liště ,tam se při výběru připočítává větší množství než je vidět u zlaté propasti, hlubiny, věží atd..
Protože jsem před chvílí vybral, zvýraznil jsem to na screenu u Hexik - výběr zhruba v levém dolním rohu a přípočet v pravém horním, rohu.
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    452,8 KB · Zobrazení: 42
Naposledy upraveno:
Nahoru