• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Vídar

DeletedUser1930

Guest
Ahoj všem, kteří v dobrém přicházejí.

jsem potěšen, že od dnešního dne s vámi mohu komunikovat jako jeden z moderátorů fóra. Jsem muž v dospělém věku, ale jak je obecně známo, chlapi jsou hračičkové a tedy ani já nejsem výjimkou.

Bylo mi umožněno vybrat si své jméno a já zvolil jméno Vídar a to dle boha, který se svou silou Thorovi vyrovná a který dobře vládne mečem. (tou silou vám rád budu pomáhat a mým mečem budiž klávesnice mých počítačů).

Vídar také bývá nazýván "mlčenlivým", ale této vlastnosti se ode mne doufám nedočkáte :)
 

DeletedUser1930

Guest
@Lukula Já to myslel jako meč pomoci, víc za tím není třeba hledat, ale máš pravdu, snad toho nebude třeba.
 

DeletedUser1148

Guest
Vídar moc tě mezi námi vítám a doufám ,že se tu s námi budeš cítit dobře.Omlazená již budu a ty mně obdaříš ještě silou :D...parááááda .Bude ze mně superžena :D.Doufám ,že nebudeme moc zlobit a nebudeš muset zasahovat.;) Tolik moderátorů v jeden den ....no to koukám tedy :D Na fórum zase tak moc dlouho nechodím ,ale chodím sem ráda:) Přeji ti příjemné moderování :p
 

DeletedUser1930

Guest
@Luciasek7 děkuji za milé přivítání i přání, pevně věřím, že vše bude dobré. A silou, že bych Tě obdařil? Nu, proč ne :) Jen nejsem si zcela jistý, zda by někdo z mužů superženu chtěl :D
 

DeletedUser76

Guest
Luci ty jsi teda dílo :D nacpala sis pupíček jablky a hned vysála z Vidara sílu :D.
Máš recht, ty naše krásná , mladá superženo :D:D určitě si to zasloužíš :).

Tak tě zde pěkně vítám mocný , mlčenlivý Vidare , přeji příjemný pobyt zde mezi elfy a člověčinou :).
 

DeletedUser1148

Guest
woody69 woodynko to víš....jsem sama ,děti ze mně spíš tu sílu dostanou ,tak ji někde musím nasosat.A mládí moc potřebuji.Stárnu.Každé ráno je to šok v tom zrcadle :D:p
 
Nahoru