• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vánoční přání

GorGlin

Veterán
bohužel až pozdě mi došlo, že jsem k tomu mohl posadit dcery aby něco vyplodili za svoje město
je to škoda
 

Mescal

Znalec fóra
Vánoční soutěž skončila a mě nezbývá než popřát vítězům. :)

... jen poznámka pro autory; v případě soutěže s věcnými cenami, by možná větší účasti pomohly fotografie těchto věcných cen. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Mescal To bychom rádi. Každopádně jelikož výhry posílají kolegové přímo z naší centrály v německém Hamburku, tak žádné oficiální fotky vám bohužel poskytnout nemůžeme, poněvadž k daným výhrám nemáme fyzický přístup. Nicméně mohu slíbit, že všechny odměny jsou super, výhercům jistě udělají radost!
 

Jirinazel

Znalec fóra
Z mé strany: radost a poděkování za soutěž i přízeň podpoře i spoluhráčům. Přiznám se, básničky jsem nikdy nepsala, takhle blbnu jenom kvůli Vám, a jestli někoho potěší, tak to je mi hlavní cenou a odměnou. :) Pivo doma nepiju, jen venku a ze skla, takže si hrnek vystavím jako trofej. Foto nepošlu, jelikož to neumím. A gratuluji ostatním výhercům.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Ahojky, jsem moc ráda, že vyhrála Jirinazel, protože její básnička mě fakt nadchla a byla nejlepší:diamond:, jen je škoda, že se ceny nedostaly na všechny (bylo jich dost :rolleyes: ), třeba ElfNostradamus měl taky moc hezký příspěvek..... ale to už je prostě tak, byla to soutěž.....a já moooc děkuji za výhru :) , zkusím ji taky nafotit
A ještě něco....doufám, že Jirinazel nepřestane takhle "blbnout".... ráda si od ní ještě něco přečtu ;) :)
 
Nahoru