• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vánoční přání

Jirinazel

Znalec fóra
Na soutěž se chystám a připravuji, ale ty odměny, to je čára přes rozpočet. Kdyby tak byly v :diamond:, to by bylo jiné kafčo, ale co budu dělat s dalším hrnečkem nebo plátěnou taškou? Navíc máme 12 odměn, ale pokud si správě vzpomínám, loni jsme měli problém dát dohromady 5 účastníků, aby soutěž nemusela být zrušena. To jsou ty odměny opravdu tak atraktivní? Takže s chutí do práce!
A čistě osobní: hrnek na pivo, budiž, ale až dám manželovi na stůl hrnek s nápisem Elvenar, tak ho z toho klepne.
 

Angie89

Učedník
Tak to já se ráda zúčastním, i když tedy nemám moc kreativního ducha :D Soutěže o diamanty jsou pořád, jsem ráda, že je změna a na vánoce nebude "měkký" dárek :cool:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Kdyby tak byly v :diamond:, to by bylo jiné kafčo, ale co budu dělat s dalším hrnečkem nebo plátěnou taškou?
Troufám si tvrdit, že soutěží o diamanty bylo letos opravdu hodně. Jenom během letošního roku jsme v soutěžích na fóru rozdali přes 33 tisíc diamantů!

Zároveň věřím, že se tu najde spousta hráčů, kteří ocení, že si budou moci uvařit kávu do termohrníčku nebo psát zápisky ve škole do poznámkového bloku s logem své oblíbené hry. :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Už nic slibovat nebudu , ale pokusím se . Dopředu se omlouvám za temné verše , budou zřejmě pro mé mrtvé kolegy . Pár jich mám .
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Po skončení soutěže vypustíme hlasování o vítězi. Hráči budou mít možnost pomoci mám rozhodnout. :)
 

Hexik

Znalec fóra
Za kazdou soutez jsem rada no byt tam elvenar tak me i laka inno mit na hrnku nechci ale je fajn kdyz jsou i nekdy vecne odmeny ... takze vynecham a budu se tesit na dalsi soutez
 

Mescal

Znalec fóra
Na to, že je už 20.12. a k tomuto okamžiku jsou vloženy 4 soutěžní příspěvky a autory soutěže je předloženo 12 cen... nevím, nevim, ale zatím to vypadá v průměru 4 ceny na soutěžní příspěvek. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Neboj, se mnou to bude pět, do Vánoc nám snad soutěž nezruší a ještě dva další slibovali účast, tak to by bylo přinejmenším sedm. No vidíš, to nejsou ani dvě odměny na osobu. Protože navíc špatně počítáš: 12/4 jsou 3 ;).
 
Nahoru