• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Uzamykání prastarých divů

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Možnost uzamknout konkrétní prastarý div pro vkládání VB jinými hráči.

Podrobnosti

U každého postaveného prastarého divu by byla možnost, aby se jeho majitel rozhodl, jestli chce ponechat ostatním hráčům možnost vkládat VB do tohoto konkrétního divu nebo ne.

Důvody
1. Pokud právě vylepšuji některý prastarý div, mám zájem na tom, aby všechny VB, které mi může někdo přihodit, šly do tohoto konkrétního divu. Pokud mám postaveno např. 10 divů a někdo vkládá jen proto, že má plný stav VB a zrovna je nemá kam dát, přihodí do některého divu náhodně a tím se tříští síly. Když budu mít odemčen pouze jeden div, půjdou všechny VB tam, kde je zrovna potřebuji.
2. Někteří hráči chtějí, aby odměny připadly pouze členům společenství. Pokud přihodí VB někdo mimo společenství, členové pak musí přihazovat více VB, aby "vetřelce" posunuli v pořadí, čímž odměny ztrácejí hodnotu.
3. Pokud hráč vkládá VB do divu za účelem runy, nemá jistotu, že obdarovaný hráč div v nejbližší době vylepší. Pokud bude div zamčený, je jisté, že jej hráč jen tak vylepšovat nebude, naopak u odemčeného divu je tato pravděpodobnost mnohem větší. Takto by zbytečně nevisely VB v divech, na které majitel třeba další rok nesáhne.
 

DeletedUser3079

Guest
Také zajímavý nápad, potom se dá tak skvěle upřednostnit div ve svém městě který chci dělat jako první a druhý a tak =)

Dobrej nápad je i ten, že hráč který nehraje třeba měsíc, nebo týden, či dva, z jakýhkoliv důvodů, tak se mu div automaticky otevře. Z dalších důvodů aby mu tam i tak mohli skákat knihy(VB), nebo my mohli dávat dál pro odměny a tak ;) =)

Měsíc je tak akorát myslím.


Za mě, Souhlas! ♥ ;) =)
 

DeletedUser341

Guest
Proti...

Přijde mi tato funkce naprosto zbytečná - ke konkrétním důvodům:
1) "Odkládání bodů" lze mnohem efektivněji vyřešit jinými způsoby (na gamersgemsofknowledge je minimálně ten nejstandardnější dobře popsán)
2) Tohle už jsem řešil jinde, jde o obecný problém hry, kdy mnoho hráčů považuje odměny z divů za "ziskovou záležitost". Zisk jsou runy, za ty jsem ochoten zaplatit, a jestli získám body navíc, to je bonus. Ale musím zaplatit za ty runy, poprat se v otevřené soutěže s lidmi z cechu i mimo něj a všechny body, které jsem dostal "zpět", jsou tedy zadarmo :)
3) A tohle je o používání hlavy... Stačí chvilku sledovat, jestli ten div roste, nebo... A když ne, tak do něj přeci nebudu vkládat body, ne? :))
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
mně se naopak několikrát stalo, že mi zasekaní sousedi vylevelovali úplně celý náhodný div. jehly bouře mám na trojce jenom od sousedů (jasný, dřív nebo později bych je stejně zvedl, ale v danou chvíli jsem potřeboval div jiný).

je pravda, že lidi ty VB prostě vyhází do první budovy, která se jim vizuálně libí. a když takovému člověku napíšu, ať to dává jinam, riskuju. že si řekne něco ve smyslu "raději ty VB dám někomu kdo blbě nekecá" :-D

knihovnu tajemství mám teď na 163 / 390 (lvl 6 => 7) jenom od sousedů a rozhodně ji nemám v plánu ve středně vzdálené budoucnosti zvedat. takže ano, bylo by fajn mít možnost si nějaké divy zamknout. jsem rád, že mi pomůžou. ale pomoc je vždy lepší tam, kde ji člověk opravdu potřebuje.
 

DeletedUser5110

Guest
bylo by dobry kdyby to slo vse i na mobilnich telefonech vkladat vb do prastarych divu
 

Angedev

Velmistr písma
Tak zase když už tam ty body jsou, je škoda přijít o bonusy, které vylepšení nabízí :) A zrovna já mám docela hodně divů, trvalo by dost dlouho je všechny naplnit :)
 

DeletedUser5110

Guest
jde o to ze na moilni verzi to tam nejde nikomu vkladat bylo by fajn kdyby to slo:)
 

DeletedUser2772

Guest
Super nápad

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
Já bych v tomto případě uvítal i dostupné statistiky. Po kliknutí na ikonu divu nebo jinou, (třeba uvnitř divu - to je jedno) by se zobrazilo, kdo a kolik vb vložil do mého divu v jeho daném levelu. INNO to umí, vždyť ve FoE to funguje náramně dobře a lze to vysledovat od prvního levelu budovy.
Jistě, kamenovat tento nápad může každý, ale udělalo by se ihned jasno nad "tajemnými dohazovači", kteří znemožňují efektivní výměnu VB mezi hráči.
 

DeletedUser1851

Guest
také mě nevadí že někdo jiný přihodí,ale pokud to zůstane ve spolku je to lepší ;) Ale že bych kvůli tomu chtěl uzamykat divy,to ne.
Raději bych uvítal když získám nějaké runy nebo jen VB,tak od koho vlastně jsou,abych nemusel zdlouhavě hledat.
 
Nahoru