• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Urychlení výpomoci [předáno]

DeletedUser492

Guest
Vím, že to tady už dnes proběhlo, ale neviděl jsem to v rozepsané formě.
Sousedská výpomoc je teď velice zdlouhavá, když musíte pokaždé kliknout na společenství, pak na lidi, občas překliknout i na druhou stránku, a takhle to udělat u dvaceti lidí. Chtělo by to urychlit a napadly mě hned dvě možnosti.
Ta první je - při návštěvě člověka ze společenství zobrazit šipky k pohybu mezi členy společenství nebo tyto šipky dát i do vlastního města(takže by se vůbec nemuselo klikat na společenství).
Ta druhá je - v seznamu členů společenství přidat jeden sloupeček(tlačítka), kde by byl symbol ruk, jako je teď u výpomoci. Po kliknutí na toto tlačítko by se ukázala nabídka, kde by se dalo vybrat, jaký druh výpomoci chceme použít (kultura, stavitelné, mince), přičemž, když by nějaká výpomoc nemohla být aplikovaná, tak by se možnost neukázala, nebo by byla zašedlá. A pokud by výpomoc ještě nemohla být použitá, tak by na tlačítko nešlo kliknout.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Atira

Pokročilý žák
Nápad je to zajímavý, ale druhá možnost by neusnadnila pomoc sousedům, která by i nadále zůstala zdlouhavá v rámci oklikávání jednotlivých měst. Šipky by to možná dokázaly pokrýt, ale i tak by zůstalo pracné hledání drobných stavitelů utlučených mezi velkými budovami. A pokud se nemýlím, tak toto téma už tu bylo nadhozené i v rozepsané podobě, jen pod jiným názvem (nebo mi alespoň přijde povědomé, že už jsem u něčeho o možnosti posunu šipkami, v rámci pomoci, četla)
 

DeletedUser492

Guest
Upřímně, sousedy jsem záměrně vynechal, protože mincí mám tolik, že kdyby nebyly možnosti, jak je utrácet, tak dlouho žádné neposbírám.
Druhá možnost by problém s hledáním stavitelů usnadnila, aspoň ve společenstvích.
Taky jsem něco takového četl, ale byl to jen jeden řádek, pokud se nemýlím
 

Vlnik

Guest
Ono úplně ideální by byl systém, který funguje na FoE a stále nechápu, proč ho jednoduše neokopírovali. S návrhem bych samozřejmě souhlasil, lepší nějaké zjednodušení než žádné, i když více než pomoc ve spolku potřebuje pořešit pomoc sousedům. Ono jak příbývají, po delší době je kolikrát těžké je alespoň najít :D
 

DeletedUser312

Guest
musím ti odporovat :-D

ty si určitě chtěl napsat .... tím jak ubývají :-D

každopádně na tohle téma je tu už myslím několik diskuzí a návrhů... od šipky která tě automaticky přesune do města tvojeho aliančního spoluhráče protože existuje seznam tvých spoluhráčů v alianci..... případně do dalšího města na mapě.... ani to by neměl být problém ... tržiště zná tvoje sousedy tzn může je znát i ta posouvací šipka..... i tu myslím protokol navrhoval vyskakovací odkazy u jména hráče na mapě... má to tam i s obrázkem :)
 

jigu jigu

Učedník
Na tohle téma jsem už psal a nejideálnější by podle mě bylo vytvořit spodní lištu se spoluhráči a po kliknutí na kohokoliv vstoupíš do jeho města.
 

DeletedUser312

Guest
lišta dobrá u aliance.... ale taky jen částečně.... 25 nicků se ti na lištu nevejde ..... u fungující mapy je tohle totálně v kýblu ale je fakt že mě by se včil na lištu spíš vešli sousedi z mapy než spoluhráči z aliance :D
 

jigu jigu

Učedník
Myslím tím posouvací lištu. Jedna vlevo na spoluhráče a druhá napravo pro objevené hráče na mapě světa.
 
Nahoru