• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Urychlení herních kapitol

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Snažíme se zpříjemnit nováčkům poznávání Elvenaru a průchod prvními pěti kapitolami. Co říkáte na změny, implementované do hry 19. 10. 2022?
 

GorGlin

Veterán
Za mě, tedy za hráče co tu je pár let a tahle změna ho nijak neovlivní, je to k ničemu.
Ukázal jsem karadce tuhle hru a hrála.
když narazila na trpaslíky přestala
Tahle změna jen zvětšuje tu srážku.
Kdybych to dělal já, tak usnadním věž a turnaj, aby se lidi naučili podporovat města z vedlejších zdrojů.
Tohle je úprava co udělal člověk co nehraje.
 

AdVen

Učedník
Kdybych to dělal já, tak usnadním věž a turnaj, aby se lidi naučili podporovat města z vedlejších zdrojů.
Ano!, s tím se dá jen souhlasit.
Nehraju dlouho, ani ne rok, takže jsem tu pořád "začátečník", ale na začátku trpaslíků jsem to chtěla vzdát. Tenhle krok bude spíše demotivující než usnadnění.
Jak se tahle změna promítne u starších hráčů co hrají 3-4-5 let i déle? Třeba provincie... Není mnoho kroků závislých na počtu dokončených provinciích? Jak to bude, bude několik provincií jen tak přidáno nebo budou tímto krokem vlastně poškozeni?

Pro motivaci by mohlo spíše pomoci i v prvních kapitolách usnadnit úkoly v událostech. Ta nemožnost prakticky splnit některé úkoly a nedosáhnout na "vysněné budovy dané události", stejně jako postup věží, je deprimující.
 

Waso

Učedník
V kapitole "půlčíci"
na mě systém vybafl s úkolem na 180 polí. (4x4) x 15...
Plus cca 9 x 3x3 a ty cestičky k tomu...
To fakt není zábava, to je vopruz!
 

ElfNostradamus

Veterán
Je to usnadnění pro hráče, kteří si zakládají více měst, k čemu ....
A ano GG píše dobře nej bonusy ze hry jsou turnaj, věž a eventy, to baví lidi asi nejvíce, zde je potřeba to rovněž malým městům zpříjemnit, usnadnit a motivovat - když už.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Neumím úpravy posoudit, páč hraju jenom jedno město v jednom světě. (A do sytosti se při tom vyřádím.) Ale s tou Věží a Turnajem, co napsal @GorGlin nelze než souhlasit.
Dlouho jsem nemohl pochopit smysl hraní těch dvou meziher a došlo mi to dost pozdě, někde na úrovni čarodraků.
Takže udělat něco pro pochopení důležitosti těch dvou meziher pro pozdější úspěšné hraní by bylo záslužnou věcí.

 
Nahoru