• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Umpa Lumpa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


umpa%20lumpa.jpg


Další, kdo přijal pozvání je hráčka Umpa lumpa. Moc děkujeme, že i přes zpoždění dodala odpovědi. Můžete si přečíst zajímavosti o ní.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Ahoj, jmenuju se Nikola, je mi 29 let a pocházím z Berouna, ze Středočeského kraje.

2. Kdy jsi Elvenar objevila a vzpomeneš si, co tě k ní přitáhlo?
Na Elvenar jsem se proklikala někdy v září 2017. Mám ráda budovatelské hry, ale nic extra složitého a Elvenar byl a musím podotknout, že stále je hra přesně dle mého gusta. Proto ani po více, jak roce mě neomrzela.

3. Kolik času denně strávíš u hry?
To je celkem složitá otázka. Mívám hektické dny, kdy vlítnu do jednoho, pak do druhého světa a mám během chvilky naťukáno a zas běžím. A občas to bývá taky úplně naopak. V obou světech zastávám nějakou funkci a tak mám taky řekněme nějaké povinnosti, vůči svým společenstvím. Někdy jsem opravdu u toho schopna strávit takřka celý den.

4. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ve volném čase se věnuji s přítelkyní geocachtingu, kdo neví, tak je to takovéto pobíhání po lese a za pomocí telefonu, či navigace, hledáte poklady na daných souřadnicích. Tomu se věnuji už taky několik let a stále mě to nepřestalo bavit. Jsem přesně ten typ, co je líný vylézt z brlohu, ale jakmile mě někdo táhne na kopec za krabičkou, už se to jde úplně jinak.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Práci - já bych to tak ani nenazývala. Dělám zástup vedoucí v jedné nejmenované fabrice na autodíly. Takže si vesměs pořád hraju. Teď když nad tím uvažuju, tak si připadám jak workoholik, co má neustálé tendence organizovat lidi. Ať na Elvenaru či v práci. Vím, že to teď zní asi divně, ale nebojte jsem spíš asi moc společenský a komunikativní typ, to bude spíš ono.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Umpa Lumpa - kdo nezná Karlíka a továrnu na čokoládu...a žádný speciální význam to nemá. Tenkrát, než jsem skoncovala z facebookem jsem přemýšlela, co za jméno tam, jelikož pod mým skutečným jménem mi chodily mraky pozvánek a zpráv a všeho. No a v tu chvíli Karlík a spol. běželo zrovna v TV, takže spíše jen taková shoda náhod? I když se najdou lidi, co mi i v reálném životě řeknou touto přezdívkou.

7. Která rasa tě hrou provází a proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Tak já už od startu volila Elfy, ať na Winyandoru, tak i na Arendyllu. Celkově se mi budovy lidí nelíbí, a tak jsem ani na chviličku neuvažovala nad změnou. Jinak co se týče spřátelených ras, jsem teprve u orků a goblinů, takže velký výběr nemám, ale asi opět, dám na tu designovou část, takže za mě zatím vyhrávají víly. Každá rasa, má nějaké pro a proti, nějakou obtížnost, atd. Ale já se vždy těším na nové budovy a asi opravdu nejvíc se mi líbily víly.

8. Je pro tebe nějak důležitá pozice v žebříčku? Případně pozice společenství v žebříčku?
NE, NE a znova NE. Ať už se jedná o žebříček jednotlivce, či společenství, pro mě je to údaj, který mi napoví, jak dlouho se daný hráč hře věnuje a v jaké kapitole se přibližně může pohybovat, ale toď tak vše. Za dobu, co hraji, jsem poznala spousty hráčů a né každý, kdo se pyšnil vysokým skórem, byl dobrý hráč. Dám příklad. Půjdu sesbírat hráče s nejvyšším skóre v žebříčku, tudíž je dost pravděpodobné, že v žebříčku spolků. Budeme taky vysoko - znamená to, že jsme v něčem lepší, než ostatní? Myslím, že ne. Mám v cechu kolegu, co má skóre kolem 20 tis. bodů, já se pohybuji na jednom světě kolem 50 tis. a na druhém kolem 110 tis. a postavím se s ním do turnaje a neškrtnu si. Upřímně ani v jednom případě. Každý hráč může být silný, jak jen chce, dle své strategie, dle týmu. Ale ty čísla, pro mě vážně zásadní nejsou.

9. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství. Jaké jsou tvoje pocity. Baví tě to? Co říkáš náročnosti úkolů a odměnám?
Pamatuji si, když jsem hrála dobrodružství prvně, poloprázdný cech, aktivita, ne-aktivita a stejně se dalo dosáhnout až na třetí truhlu, chce to jen dobrou partu, se kterou si rozumíte a trochu toho času tomu věnovat. Takže za mě ano, baví mě to, ale pokud se dostaneme k odměnám, myslím si, že ty už tak valné nejsou. Myslím, že by si společenství za tu sehranost, komunikaci a za to, že jsou schopni spolu takto fungovat, zasloužili víc. Z toho důvodu už na dobrodružství netlačím a necháváme ho jako dobrovolné. Pořád se radši opřu víc do turnaje, než dobrodružství. Až tam budou ceny, dle našeho gusta, tak se ale určitě poperme i za tu třetí truhlu.

10. Poslední event, který tu proběhl, je kouzlo zimy. Zajímá mě, co si myslíš o odměnách a systému měnících se truhel.
Tak mě upřímně nadchne každý event, nejsem sice typ, co by sbíral eventové budovy a skládal je pak do celku. Spíš se zaměřím na kulturní budovy, či studnu a pokud jde o truhly, už dávno neřeším, jak to padá. Přijde mi, že dřív jsem měla větší štěstí na budovy, ale to nevadí. Teď když se rozhodnu roztáčet, koukám hlavně na to, co padne, když nepadne budova a musím říct, že s těma odměnami, jsem spokojená velice. Mě eventy celkově baví, líbí se mi hlavně ta pohledová část všeho a i animace, jak se vše mění. Dodá to hře pak úplně jinou atmosféru.

11. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání? Ráda bych znala tvůj názor.
V turnajích, co se dá, beru armádou. Když znáš alespoň základní strategii boje, dá se ubojovat hodně. Co se týče provincií, naopak raději vyjednávám. Oddíly protivníků, jsou tak velké, že vyjednávání je pro mě jistota.

12. Věnuješ se plně turnajům? Co si myslíš o odměnách v turnajích a jsou pro tebe body v požehnání přijatelnější?
No upřímně, turnajům se věnuji hodně, ale teď nemohu říci "plně". Poslední 3 týdny, jsem toho měla opravdu až nad hlavu a neuhrála jsem ani 400 bodů, což je vážně strašný. Ale i tak musím pochválit náš tým, jelikož i beze mě dokázali uhrát svůj standart. A pokud se ptáš na VB, jsem 100% pro, aby odměny byly v podobě požehnání. V době, kdy se získávaly VB co se dali použít i ve výzkumu, jsem turnaje nehrála. A upřímně jsem za to ráda, jelikož bych vše sypala do výzkumu a myslím, že by mi velké kouzlo hry uteklo. Do dnes spousta lidí ani neví, k čemu ty divy jsou a ani je nestaví. Já na tom byla dřív podobně, upřímně si to teď bez nich nedokážu ani představit.

13. Nedávnou změnou byla řemeslná výroba v Kouzelné akademii. Vyzkoušela jsi jí a co si o této novince myslíš?
Samozřejmě, že vyzkoušela. Každý si upřednostní a dá vyrobit, co potřebuje. Dřív takové možnosti nebyly a teď nám to krásně zpříjemní hru, jelikož, co chci - to si dám vyrobit. Pak už je věc druhá, koukat na to, co zbývá, aby si hráč nerozčaroval úplně vše.

14. Je po vánocích a mě zajímá, jak se ty slavíš vánoce a nový rok? Dodržuješ nějaké vánoční tradice?
No letos, to byl docela mazec. Bylo toho hodně. Vánoce, byť mi bude 30, slavím stále u rodičů, s přítelkyní. Vzhledem k tomu, že s našima nebydlím, tak alespoň o těch Vánocích jsme celá rodina. Co se týče tradic - stromek, dárky a salát s řízkem. A to nám opravdu ke štěstí stačí.

15. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Rozhodně bych se chtěla omluvit všem, že jsem poslala odpovědi až teď, vážně jsem po těch Vánocích nestíhala. A pokud je mezi vámi někdo, kdo by zatoužil po turnajovém společenství - na Arendyllu máme 1 místečko a na Winyandoru asi 3. Takže jsem si tímto udělala malou reklamu a nebojte se mě kontaktovat. Ať už tady, či přímo ve hře - nick mám stejný. Všem hodně zdaru, hodně štěstí a úspěchů v novém roce a ať nás Elvenar baví den ode dne, víc a víc.

Redakční pozn.: Odpovědi hráčů v rozhovorech nijak neupravujeme. Ponecháváme je v autentické verzi tak, jak nám byly zaslány.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru