• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Uložiště budov

DeletedUser1737

Guest
Bylo by dobré uložit si budovy, které momentálně nepotřebujeme do vlastního úložiště a nemuset je třeba k§li místu hned odstraňovat. Vyzvednout a znovu postavit, když bude potřeba, pomohlo by to i při přeorganizování svého světa. Na chvíli si je dát bokem, než si to ve světě předěláte.
 

Santerr

Veterán
Bylo by dobré, kdyby sis před napsáním svého příspěvku nejprve pročetl nápady a návrhy, už se to tu řešilo několikrát. ;)
 

DeletedUser1737

Guest
já vím, ale stále tu možnost nemáme a pokud o to nebude stát větší množství lidí, tak jí mít ani nebudeme.

// odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Pokud máte návrh, který tu už je, stačí k němu napsat komentář nebo mu dát pouze poděkování. Tím vyjádříte to, že o návrh máte také zájem a souhlasíte s ním. Pokud máte podobný nápad nebo nápad na rozšíření již stávajícího návrhu, napište to do již založeného tématu. Není potřeba zakládat další. I když tu bude 1 nápad ve 20 vláknech, bude to mít stejný efekt, jako 20 komentářů v 1 :)
 

fosilka70

Pokročilý žák
Bylo by dobré, kdyby sis před napsáním svého příspěvku nejprve pročetl nápady a návrhy, už se to tu řešilo několikrát. ;)
Promiňte ale když už se to tu řešilo několikrát na co se tedy přišlo?:)..já protože jsem žila v domnění, že bonusové budovy jsou prostě moje jsem si zbourala skřek jen protože jsem si myslela že se uloží zpátky do budov odkud se stavěl..V jiných hrách toto funguje úplně normálně a budovy které vlastníte se dají i prodávat na trhu což tady neexistuje a ba naopak,když si je odstraním přijdu o budovu kterou jsem pracně získala..co s tím?????
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Promiň mi prosím, ale když bouráš jakoukoliv budovu, jasně tě to upozorní, že o ní přijdeš. Tudíš si s tím musela počítat.;)
 

fosilka70

Pokročilý žák
To sice ano,jenže to se děje i v jiných hrách a budovy co jsou tvé se prostě uloží zpět..Myslíte že tohle je dobrá věc buď o budovu přijít nebo si jí nestav?..na co tedy jsou když se s nima nedá kromě postavení nic dělat?..Takže když si někdo dá tu práci a koupí za dia pak o to přijde a když si bude chtít postavit znovu tak zase musí koupit za dia??..to je opravdu dobré řešení jen si nemyslím,že by z toho měl někdo z platících velkou radost
 

DeletedUser2097

Guest
Budovy ke koupení jsou dvě s upozorněním při prodeji. Víc není co řešit. Eventové budovy, jak každý déle hrající hráč ví, jsou víceméně jen dočasné zpestření hrací / budovatelské plochy nebo vhodné na doplnění malých prostor plochy ale stejně se všechny časem vymění, protože nové éry přináší budovy vylepšené. Ostatní hry nás nemusí zajímat, páč tohle je Elvenar se svými pravidly a jsou jasně daná. Když si dáš tu práci, jak tvrdíš a koupíš diamanty, tak je jenom na tobě jak s nimi naložíš ale nechápu, proč by se ti měly jakoukoli formou vracet zpět či být jakkoli neustále k dispozici. Budovy , které nejčastěji kupujeme jsou pouze dvě hlavní a jsou na screenech níže, není třeba je prodávat ale naopak je lepší, když už sis tu práci dal/a a diamanty máš navíc, je s vyššími kapitolami vylepšovat. Prodávat tyto budovy je holý nesmysl dle mého. Kulturní a populační budovy nebo kombinace obojího za diamanty jsou krásné a šetří místo ale z celého konceptu je jasné že nejsou napořád, nejdou vylepšit a rozhodně nejdou nikam schovat, ale je to hezky finanční bonus pro tým elvenaru za jejich práci pro nás hráče. Závěrem jako platící hráč nemusím být rád za provedení jakým jsou mi budovy nabízeny ale je to přeci má volba zda si je pořídit a v připadě nepoužitelnosti se jich zbavit i za cenu nevrácení diamantů na které mě ale jasně upozornují a kdokoli další si bohatě vystačí s budovami za herní měnu.

Screenshot_1.png


Screenshot_2.png
 

fosilka70

Pokročilý žák
A opravdu tedy souhlasíš s tím že takhle přicházíš o dia a místo aby sis budovu uložil a mohl použít později?..nevím nesouhlasím se šmelením budov jako je to jinde ale s tímhle se přece také dost dobře souhlasit nedá..jinde se dají budovy i měnit mezi hráči kteří ji chtějí a ty bonusová budova by se takhle alespoň dala zužitkovat líp nemyslíš?
 

DeletedUser2097

Guest
Jenže to už je pak na sekci nápady a navrhy, kde se to tuším pár lidí snažilo prosadit ale ve hře zatím nic není. Poslední update , který něco do hry na tento způsob přidal byly vkládány budovy z eventu do Inventáře , záložka "Budovy". To slouží jenom ale jako dočasné uložení než to člověk hodí do města.

V podstatě ale jde o to, že by bylo hezké moci si budovy za diamanty schovávat donekonečna , jenže to je proti všemu jak tahat z lidí peníze.
Takto za smazání , což je tvé rozhodnutí, budovy za diamanty mají v Innu peníze, a další koupě znamená další peníze a pořád dokola až se pak můžeš dočíst jak společnost Inno Games zvýšila své přijmy o 25% na 130 milion EUR za rok 2016. Funkce , která by umožnovala budovu neustále schovávat a budovat ve městě by zrovna firmě neprospěla, když dobře víme, že se hry vyvíjí aby přinesli co možná největší zisk. Nikoho už nezajímá, že své diamanty tímto obměňováním neustále nových, i když překrásných budov, vlastně hážeš do koše.
 

Iefyr

Guest
protože jedna madam žila v domnění, zavedou určitě do hry změny dle jejích přání :D nechápu, kde jsi nabrala tohle domnění, že se tyhle budovy vracejí do inventáře
když si v obchodě koupíš jídlo, to potom sníš, taky ti ty peníze nikdo za to nevrátí... nebo jo? ;) postupem epochama prostě musíš inovovat jednotlivý budovy... a inovace většinou znamená, že do toho musíš nalejt další zdroje, aniž by se ti z toho, cos dosud používala, něco vrátilo zpátky... to mnohdy zahodíš
 

DeletedUser2070

Guest
Co takhle místo uložiště udělat takovou galerii. Budova která by se tam schovala by už nešla vytáhnout, ale mohli by jsme se na ní aspoň koukat;) Takhle by aspoň nezmizela navěky v éteru.
 

fosilka70

Pokročilý žák
protože jedna madam žila v domnění, zavedou určitě do hry změny dle jejích přání :D nechápu, kde jsi nabrala tohle domnění, že se tyhle budovy vracejí do inventáře
když si v obchodě koupíš jídlo, to potom sníš, taky ti ty peníze nikdo za to nevrátí... nebo jo? ;) postupem epochama prostě musíš inovovat jednotlivý budovy... a inovace většinou znamená, že do toho musíš nalejt další zdroje, aniž by se ti z toho, cos dosud používala, něco vrátilo zpátky... to mnohdy zahodíš
No a v tom se právě mýlíš..jsou hry kde se ti budovy vrátí do nabídky protože jsou prostě tvé..madam možná žila ve špatném domnění ale jednou když něco dostaneš má to být tvé i kdybys tím měl podarovat spoluhráče kterému by to pomohlo..i tahle varianta v jiných hrách normálně funguje:))..

A když už píšeš o tom krámě,tak i tam máš možnost věc buď použít, vyhodit nebo schovat..a proč??...No protože je tvoje!!.:p


Příspěvky sloučeny. Embla
//odstraněna zbytečná citace, Höni
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru