• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Ukončení průzkumu provincie

Patamat

Pokročilý žák
Ahoj, napadlo mě takové malé vylepšení. Jde o to, že průzkum provincie v pozdějších fázích hry trvá hromadu hodin, i dní a většinou na to hráč moc nemyslí kdy skončí. Tak by bylo dobré nějaké upozornění, třeba vykřičník v červeném obdélníčku, umístit na ikonu zeměkoule dole (mapa světa), jako to bývá na inventáři když něco přibude v inventáři.
Myslím si, že by to neměl být takový problém.
 

Patamat

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II
Já většinou hraji na PC a tam stačí najet myší na tu ikonu zeměkoule a zobrazí se zpráva jestli je průzkum nebo ne. Ale jde o to, že má člověk plno úkolů a na průzkum občas zapomene a ten červenej obdélník ho "trefí" do očí.

// Odstraněna citace. Jumala
 

Prealiena

Velmistr písma
Ano, chce to nějaké zvýraznění. Když mi trvá průzkum dva dny, tak už fakt ztrácím přehled kdy mam jaký zadat.
 

maxinec

Pokročilý žák
Hláška, co by vyskočila v upozorněních ve hře, by byla super.☺️Na mobilu mi občas vyskočí, že Zvěd je hotov!
 

iDavis

Legenda
Notifikácie hry na mobile mám zo zásady vypnuté, takže akékoľvek oznámenie priamo v hre by som určite ocenil. Prieskum mi trvá zhruba 3,5 dňa a na to kedy končí sa mi myslieť nechce. Takže za mňa áno.
 
Nahoru