• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ukoly jednotlivých kapitol

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,

Mám navrh , pri hraní kapitoly , ak spravím niečo , čo je potom neskorší ukol v kapitole ,tak nech sa bere , ako splneny a odfajkne sa .
Príklad - Pomsta vyhnancu (Prodej veže svetla a temna 5x) urobil som to už na začiatku kapitoly , aby som sa nezaoberal potom stavanim a buranim tychto veži čo je unavne a nazbieral som potrebne množstvo čiernej hmoty na vylepšenie portalu na full , a aby som ušetril miesto v meste.

S odstupom času na mňa vybehne takyto nezmyselný ukol a takýchto ukolov je v jednotlivých kapitolách hodne a uplne zbytočne , hrač potom ostane na takomto ukole vysieť.Je na mne kedy ten ukol v danej kapitole spravím predsa a nie na tom ako to mam nadiktovane v poradí .

DS sa už vyriešilo , hra si pameta prebytok a prebytky sa potom započitavaju do odznakov ,čo je skoro to stejne o čom píšem teraz s ukolama / tato zmena pri plneni ukolov jednotlivými kapitolamy by bola fakt vhodná.Keď niečo urobím , prečo to robiť znova ? Miňať suroviny , unurium atd atd a zbytečne .

A argument , že ukoly sa daju zohnať pred kapitolou neprejde , človek neni stroj a hraje tak, ako mu to vyhovuje jeho hernemu štylu a mysleniu , isť podla ukolov mi príde tak trocha omezenie hrača v jeho hre a diktovanie vyvojarov v postupe hrani kapitolou .A my neplnime my hrajeme na toto maju vyvojari Eventy , kde toho plnime si myslím dosť :D:D:D:

Diky
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
tak ono zase jak se to vezme :D to jak je to nadiktovna v ukolech odpovida deji :) takze to ze si neco stavis a bouras neznamena ze plnis ukoly :D
Takze bud plnis "quest" nebo na nej hazes bobek.
Jak by sis predstavoval treba ukoly typy "posbirej X seminek"? jako ze uz jsi za tu kapitolu vyprodukoval na zacatku tak uz na konci nemusis? :D
 

Marian24

Znalec fóra
Nestavim neco a nebouram neco POZOR delam to, čo je potom vyžadovane ukolom , to je rozdil od nečeho.
To neco o čem pišeš stoji docela dost surek unuria :D:D:Dnezlehčoval by sem to proto na neco .

Presne tak , ako píšem , čo urobím a je potom v naplni ukolov tak splneno , takže i s tema semenama by to tak bolo.
A když sme u deja tak semena nemaji na dej žadny vliv.
Mne na tom nepride nič divneho . To skor mi pride divne teraz, ako to je nastavene s ukolama a kvoli podobnym nezmyslom ich vela hračov ani nechce plniť.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Nemyslím si, že by takovouhle změnu udělali. Když si odmyslím možnou implementaci něčeho takového(pamatování složitějších kroků hráče a jejich vyhodnocení pro úkol), tak můj osobní dojem z úkolů posledních kapitol je házení klacků pod nohy, a pokud v tom mám pravdu, tak rozhodně nenaimplementují nic, co by nám ty úkoly ulehčilo.
 

GorGlin

Veterán
Já to považuji za zbytečné.
Díky lidem jako je iDavis známe úkoly dopředu.
Takže pokud o to opravdu stojíš, můžeš si hru naplánovat tak aby jsi úkoly splnil.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Já si myslím,že je to pěkná blbost Jeto hra akaždá hra má mít svá pravidla Jestli se ti úkol nelíbí či ho z nějakého důvodu nechceš či nemůžeš splnit je to jen tvůj problém aměl byjsi hrát tak aby jsi ho splnit mohl nebo si to odcvakej po vyzkoumání truhly nazačátku každé kapitoly
 

Waso

Učedník
Už jsem se tu na něco podobného ptal
a někdy mne ujistil, že při přechodu na Novou Úroveň ten "úkol hnusák" zmizí. Což je pravda (!) a taky dobře!

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Waso Při přechodu do další kapitoly (po vyzkoumání první technologie z nové kapitoly) se všechny úkoly z předcházejích kapitol stanou nepovinnými (je možné je odklikat bez splnění a bez získnání odměny).
 

Waso

Učedník
Při přechodu na úroveň "Půlčíci" mi nezmizel úkol
Dárek na rozloučenou.
(tj.: Získej 100 000 many )
Je to v pořádku?
 

Lovec Krys

Legenda
Úkoly minulých kapitol nemizí, ale stávají se odmítnutelnými.
Jinak řečeno, já mám aktuálně tento úkol:
1664646674546.png

Jakmile postoupím do kapitoly 21, bude tento úkol vypadat takto:
1664646727674.png
 

Waso

Učedník
Díky za reakci.
Naděje, že se tomu zdlouhavému opruzu vyhnu tedy padá,,,
:eek:
Blbne mi skrín obrazovky, tak jen potvrzuji, že je to úkol ze stejného ranku.
 

GorGlin

Veterán
získej manu je jeden z těch úkolů co se plní sám, ne?
seberu manu a má to?

Dej manu je jiná, pamatuji si ukol, který chtěl abychom dali absurdí počet vzácné zuroviny a za to jsme dostali zlaták.
Můžu se plést, to jen aby mě kkt nebraly za slovo.

Ale ted mega?
já to zaplatil a jedinkrát v rase zatím neměl problém, že by mi chyběla mana
A to mi mezitím něco sežraly divy.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Jo, na betě jsem ten úkol nakonec udělal, jen abych zjistil, že o pár úkolů později po mně chtějí naprosto zbytečně vyrábět neposílené zboží. Prostě klasika, proč bych dělal úkoly, které mi nijak nepomáhají, jen mne zdržují. Prostě si je odklikám v další kapitole a splním jenom ty, které se splní samy (výzkum apod.) nebo ty, které se mi hodí.
 

Lovec Krys

Legenda
Jediné, co mne napadá, tak možná čas kdy dojde k nějaké události, která aktivuje nějaký efekt - např.:
Nakrmení zvířátka z evo budovy
nebo
Efekty divů navázané na události (např. průzkum, vyzvednutí truhly ze sousedské výpomoci apod.)

Jinak bys musel upřesnit, odkud ten výraz máš, zda je to z Elvenar Wiki nebo z popisu nějaké budovy apod.
 
Nahoru