• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uhodni obrázek!

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
image.php
Pravidla jsou jednoduchá, já vložím obrázek, vy hádáte, co na něm je. Může to být člověk, zvíře, strom, hora, město... Fantazii se meze nekladou.

Jinak platí pravidla, že kdo obrázek uhádne (zadavatel hádanky mu to potvrdí), vkládá obrázek nový. Má na to 24 hodin, a pokud tak neučiní, vkládat hádanku může kdokoliv jiný. Velké obrázky vkládejte prosím do spoileru.

A poslední věc: nepodvádějme prosím! Vygooglit si daný obrázek není až tak těžké, proto se prosím nedívejte na adresu obrázku, každopádně určitě DOPORUČUJI obrázek vkládat přes služby www.bitly.com (ta změní odkaz obrázku, z něj tedy nic nevyčtete), případně obrázek přejmenujte a nahrajte jej na nějakou stránku (např. www.tinypic.com).

Ať se hra líbí!

Můj obrázek:

1IQZ9cx
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser56

Guest
Prd : Český Krumluv : prčic jak jsem se mohla > nepoznat
 

DeletedUser34

Guest
no zatiaľ to zadávateľ nepotvrdil tak hádame :) inak mohlo by to byť niečo zo sveta keď ja som v Čechách nikdy nebol a tak som troška diskriminovaný
 

DeletedUser56

Guest
no zatiaľ to zadávateľ nepotvrdil tak hádame :) inak mohlo by to byť niečo zo sveta keď ja som v Čechách nikdy nebol a tak som troška diskriminovaný
Chápu, že to je pro TEBE malinko složitější a tak ty + dalších x ... máte tu možnost si to najít na netu v památkách a malinko se dovzdělat o ČR .
 

DeletedUser34

Guest
neviem či je to správne ale neni to

Rozhledna Milíře u Rozvadova
 

DeletedUser74

Guest
Pula.jpg

Omlouvám se chystám se do práce na noční, nebyla jsem tady
 
Nahoru