• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uhodni obrázek!

Lukula

Velmistr písma
Lucinko, jak jsem napsal, tzv. "penis snake", což je spíše přezdívka, správný název se dá na netu dohledat jako Atretochoana eiselti.
Zvláštní druh obojživelníka, který byl poprvé objeven v 19. století, vědecky popsán v šedesátých letech a znovu objeven v roce 2011 v Brazílii. Jsou hodně vzácní a moc se o nich neví... Kromě toho nejde o hada, ale o červora... ;) Moc hezký obrázek... :)

Takže...
V jakém městě naleznete tyto zajímavé věže?
55967050066264659863.jpg
 

DeletedUser1198

Guest
Singapur - Vertikální zahrady

Poměrně nová záležitost – 18 betonových věží od 25 do 50 m, které svým vzhledem připomínají stromy. Jsou obrůstány popínavými rostlinami, které mají v centru Singapuru přispět k regulaci oxidu uhličitého. Součástí komplexu jsou i dva skleníkové dómy, kde rostou statisíce rostlin z celého světa.
 

DeletedUser1198

Guest
Květ to je, ale kytka to není, čehopak je to tedy květ? prosím alespoň český název (pro vtipálky, či nedovtipy)
 

DeletedUser87

Guest
kde jsem pořídila tuhle fotku? nechci vědět přesné místo, to už nevím přesně ani já.. :D kdo zná symbol nebo tam byl, pochopí, co mi bude stačit jako odpověď :)
 

Přílohy

  • kde.JPG
    kde.JPG
    626,7 KB · Zobrazení: 66

DeletedUser87

Guest
tak já hodně napovím, ať se to tu nezašprcne, protože tu fotku google nevyhledá a kdyby někdo symbol znal, tak by věděl hned :) dobrá, takže tím symbolem na obrázku je jedna z verzí mušle hřebenatky a tímhle místem jsem procházela někdy kolem 30.dne na Cestě (jaké?) kdesi ve Španělsku...je to křesťanská záležitost, ale i díky Coelhovi dost vešla ve známost i mezi ateisty, kteří se tam chodíme potrápit asi z blbosti...né, kecám, já si to užila a i přes tu bolest, kterou sebou tahle Cesta nesla, nemůžu než doporučit si tím očistcem projít :) hodně cenného jsem si odnesla a leccos nedůležité tam nechala..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser87

Guest
tak tak :) fotku jsem udělala během pouti do Santiaga de Compostela
dáváš obrázek :)
 
Nahoru