• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Událost kouzelníků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

fosilka70

Pokročilý žák
Mám ve spolku hráče,který už potřetí za sebou jede v eventu minci a nic se po dojezdu nemění mince zůstává..poradíte?..Podpora?
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Nevím, zda ti správně rozumím. Ale získá jako odměnu mince? Pokud ano, dostává požehnání, které se uloží do inventáře.
 

fosilka70

Pokročilý žák
Měl tam jako hlavní cenu minci potom budovu a za ní vědomosti..ale už třikrát dojel na konec a pokaždé se tam zase objevila mince..jako kdyby se to seklo a on se naštval a řekl,že kdyby do hry dal peníze tak by jel normálně ale protože je nedal,tak si z něj dělají dobrý den a dostává jedno a to samé pořád do kola a že na to kašle. Asi by mě to také naštvalo kdybych to jela tak jako on.
 

pavelb

Učedník
jako hlavní cena je nejprve kameník, pak prastará vědomost a až pak následuje mince - jde to zprava doleva. Až dojede mapu, získá budovu a hlavní cena se posune doprava.
 

fosilka70

Pokročilý žák
Ano to vím ale jemu se to neměnilo..Prostě dojel na konec a ta mince tam byla znovu..A na tiket jsem mu radila aby šel domluvil to přes podporu,tak snad pomůžou.
Hra by měla být pro zábavu a ne na rozčilování:)..Ale také chápu že se může něco pokazit mě už se to stalo také a myslím, že nejsem sama to se prostě stává..
Děkuji všem za rady a přeji hezkou hru bez chyb :)
 

fosilka70

Pokročilý žák
A aby se neřeklo, tak mě se teď v Arendyllu stalo totéž jenom s tím rozdílem,že je to teprve podruhé. :)
Asi jim napíšu že pokud chtějí pokračovat je nás tam ještě 19;););)
 

voyager-1

Velmistr písma
mám tam ted taky hlavní odměnu mince, to abych radši počkal než se to vyřeší.
Pokud opravdu někomu padnou tři krát mince, přichází o jiné odměny.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Hlavní odměna MINCE je v řadě jako třetí odměna, dostaneš jí, až nahraješ 3 x 20 bodů v Lize = 60 bodů, já nahrála teprve 47 bodů, jak je vidět na screenu,
udalost kouzelniku liga ceny.png


proto mě MINCE jako Hlavní odměna teprve čeká, jestli odjel MINCI 3x (celkem 5 x 20 = 100 b), měl by to mít také nahráno v bodech i v té Lize, by mě zajímalo, kolik bodů tam má? ..jinak nejdřív jsem si myslela, že mám dostat tu setovou budovu, protože jako když se čte zleva doprava, tak byla jako první na řadě, potom mi došlo, že nad odměnou kterou právě mám dostat, svítí nápis "Hlavní cena" a ta setová budova má nad sebou nápis "Další", že jdou po sobě ty ceny zprava doleva, kdybych byla Židovka, tak se mi to nestalo :D
 

fosilka70

Pokročilý žák
Jemu ale nešlo o to minci dostat nýbrž se toho obrázku zbavit :)
Má 60 bodů ale jemu šlo tu budovu co měla být potom :)

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
Jestli má nahráno 60 ligových bodů, tak odjel jen 1 minci, jak napsal pavelb
jako hlavní cena je nejprve kameník, pak prastará vědomost a až pak následuje mince - jde to zprava doleva

prvních 20b dostal za kameníka, dalších 20b dostal za PV a dalších 20b dostal za Minci = těch 60 co má nahraných tak správně odpovídá, jak nahraje dalších 20b tak bude mít na řadě tu setovou budovu, jak je to vidět na tom obrázku výše, jak nahraju celkem 60b tak dostanu minci a potom musím nahrát dalších 20b abych dostala tu budovu, takže až nahraju celkem 80b tak teprve potom budu mít tu budovu v kapse :)

Jemu ale nešlo o to minci dostat nýbrž se toho obrázku zbavit

jestli se chce zbavit toho obrázku mince, tak musí nahrát z těch 60b alespoň o bod víc, tedy alespoň na 61b, potom mince zmizí a ta setová budova se přesune na pozici té hlavní odměny místo té mince, potom musí získat celkem 20b a tím tu budovu i získá
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
no jestli to správně nefunguje tak to je asi zaseklej obrázek a to pomůže jen Ctrl + Shift + Delete a vymazat cookie obrázky a mezipaměť od počátku věků a nebo ještě zkusit o ten jeden bod nahrát víc na těch 61b, to se může taky rozjet
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru