• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Tvorba podpisů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser133

Guest
Ahoj všichni.
Už nějaký čas tvořím podpisy a tak jsem se rozhodl pokračovat i zde na fóru.



Pokud se rozhodnete pro podpis ode mne, napište mi do tohoto vlákna, nebo do herní pošty, jak by měl váš podpis vypadat.

Společně ho pak můžeme doladit tak, aby vás co nejvíce vystihoval.

image.php

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Podpisy a avatary pro CherryFlower
Podpisy:

DNJS3.png

qWN4K.png
Avatary:
jDIom.png

1VAx9.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Mám podpisy a avatary pro Fulla
Podpisy:
51Rh4.png
Avatary:
L3Gbq.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Mám podpisy a avatary pro Sága
Podpisy:
ZjGUc.png
Avatary:
qCkGi.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Mám podpisy a avatary pro Batulka
Podpisy:
Pi58n.png
Avatary:
PUnMm.png

 

DeletedUser34

Guest
vedel by si spraviť aj pre mňa podpis potrebujem tam dať tie 2 veci čo mam a chcel by so tam

jeden obrázok tento popripade ten názov elvenar v druhom obrazku vložiť
11825191_1646598965627272_2736295294163654385_n.jpg
12002165_867365896685976_5561657286229783949_n.png
 

DeletedUser254

Guest
Ahoj.
Něco jsem zkusil, ale nepodařilo se mi tam dostat to barevnější logo ( je to peklo co se ořezávání týká ) tak jsem tam loupnul obyčejné.

image.php

image.php


PS : nechci nikomu fušovat do řemesla, jen jsem si hrál.
 

DeletedUser34

Guest
tá koala je fajn len t horné logo neni to č by som potreboval ako je to pekne ale neni to ono ten medveď je super to si rovno prehodím
Nprqius vďaka :)
 

Bragi

Guest
A kde, že si člověk takový podpis nastaví? :)
Taky by se mi jeden hodil.
 

DeletedUser34

Guest
keď prejdeš v pravo nad svoje meno myškou tak sa ti otvorí menu a tam je okna podpis
a skopíruješ už vytvorený podpis do toho ona a dáš uložiť a hotovo
 

Bragi

Guest
To by bylo pěkné, klidně může být nižší nebo barevnější, jak bude čas, aby to zbytečně nezabralo někomu čas.
 

DeletedUser254

Guest
Hola.
To je jednoduché.

Klikni vedle fóra na "podobrázek" pravým myšítkem a dej možnost "zobrazit obrázek".
Vybereš si pasáž která se ti líbí. Tu vyřízneš v PC malování. Potom si na netu vyhledáš přes vyhledávač logo Elvenar ( vyjede ti několik nabídek, ale většina tě odkáže jen na hru takže musíš chvilku trpělivě hledat ) Potom si přes vyhledávač najdeš online editor fotek - nejlépe v češtině - a chvilku si z tím budeš hrát až přijdeš na plno vychytávek které to umí.
Opět přes vyhledávač najdeš něco jako "vytvoř si svůj baner / podpis" a opět metodou pokus & omyl zkoušíš 2 946 771 možností které ti to nabízí.

Fantazii se meze nekladou.
Můžeš mít klidně i jednoduchý podpis, nebo složitější. Záleží na tom kolik máš trpělivosti.

Ten pokus na který se ptáte, mi zabral asi 30 minut i z hledáním všech potřebných stránek na úpravu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru