• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Turunen

DeletedUser3346

Guest
Zdravím lidi, já se tak moc nemohu tvářit jako nováček, protože někteří z Vás mě již znají.

Moje účty jako ( Radagast který nemá nic společného s účtem Radegast, Mythos, Nightwish89, poslední Assasim) ...

Za své předchozí některé příspěvky se omlouvám, ovšem to neznamená že za všechny.

Moje rada pro úplné nováčky je že první účet a město hrajte a případné potíže si pamatujte a zkuste to lépe třeba od začátku.
 

DeletedUser3346

Guest
Tak jsem si zkusil další hru od innogames Grepolis. A ze začátku to je to když ptáka lapají, pěkně mu zpívají. Pak ale jsem narazil na to čemu říkám nefér svinstvo. Ono totiž hráč který opravdu nehraje od začátku hry samotné nemá šanci se ubránit šikaně. Tam je to totiž nastavené že hráči se přidají do společenství a mají větší armádu, tento fakt ještě nějak nevadí, jenže společenství takto může útočil na jednotlivce začátečníka. A pozor nejde o vyrovnanost, protože na začátečníka může útočit i ostřílený veterán teda veteráni.

Nevím jakou radost by měli začátečníci zde když by tohle bylo možné i v Elvenaru. Společenství co by podniklo útok a okrádalo by nováčky o suroviny a v Grepolisu je že při obléhání města nejde dělat vůbec nic, ani doplnit armádu atd.
 
Nahoru