• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Turnajový žebříček pro společenství

Měl by se přidat turnajový žebříček pro společenství do hry?


  • Celkový počet hlasujících
    18
  • Anketa uzavřena .

maxinec

Pokročilý žák
[Shrnutí]
Přidání nového turnajového žebříčku pro jednotlivá společenství

[Podrobnosti]

Turnaje jsou o spolupráci ve společenství jako takovém, ale oficiální cestou nejde zjistit, jak si dané společenství v turnajových kláních vede (vedlo).

[Důvody]
V turnajích hrají hráči za účelem dosažení co největšího počtu odměn. Turnajový žebříček pro jednotlivé hráče existuje, ale není udělaný za společenství jako celek. Ve hře se oficiálně nedá zjistit, jak si dané společenství (kromě vlastního) nakonec vede či vedlo, zda například dosáhlo na poslední 10. odměnu vč. plánku. Pokud by se udělal takový žebříček, bylo by pak hned vidět, jak jednotlivá společenství fungují, zda jsou schopná uhrát turnaj či nikoliv.
Například by tento žebříček mohl pomoct k rozhodnutí hráče k přestupu do jiného turnajově aktivnějšího společenství

[Dopad na jiné herní prvky]
Udělání takového žebříčku by myslím ani nebylo složité, přidala by se další záložková karta např. Turnaje společenství, kde by byla seřazena jednotlivá společenství v závislosti, jak nahráli jednotliví hráči (sečtením turnajových bodů od jednotlivých hráčů ze společenství).
 

DeletedUser3346

Guest
No já na to upozorňoval také že ... jenže to není jen jeden problém ohledně turnajů. Co se týče tohoto tématu já říkal a asi jako první upozornil na základní pravdu že paradox je že se to celé jmenuje turnaje společenství ovšem systém tomu neodpovídá. Je to jen dobře udělená lež na hráče a musím ocenit na tohle to je dobře promyšlené. A vůbec co se týče turnajů i DS tak systém chápání smyslu společenství je jak firma které se za poslední rok opravdu dobře dařilo, ovšem odměny si rozdělí vedení protože oni nasmlouvali zakázky zatím co dělníci jen obyčejně vyráběli. Nekonečně budete kritizovat můj názor že společenství je i o tom sdílet vše společně a že veškeré odměny pro všechny ve společenství ať už se do turnaje zapojil či ne. Hra je prej o vzájemné pomoci ale ochota pomáhat bez závisti že někdo kdo nenahrál nic v turnaji dostal odměnu také ... ehm. Jaké to je ten pocit závidět hráčům co zahrají v turnajích min a dostanou odměnu která dotyčné může posunout dál ve hře a další turnaj se zapojit víc. Jaké to je ten pocit závidět hráčům co si kupují diamanty? A jaký fajn pocit je vyhodit někoho ze společenství z důvodu že je níže ve hře a není tak silný jak většina? Selhal ten nejslabší hráč nebo spíše tá silná většina?

Celé je to jen k smíchu to hnaní se za dobrým výsledkem na tabulce a spory ve společenstvích kvůli nějakým výsledkům. Které společenství jede všechny DS a turnaje na maximum? Otázka myšlena za předpokladu nasazení všech hráčů bez vyhazování a přijímání Nových hráčů dlouhodobě? Pokud existují takové spolky gratuluji ale jsou mi úplně jedno.
 

DeletedUser5469

Guest
Turunene, u nás ve spolku hrajeme turnaj všichni, nikdo (alespoň doufám) si nestěžuje. Takže záleží na tom na jakém kompromisu se dohodneme. Turnaje jedeme na maximum všichni. nebo alespoň většina. Plánky máme každý týden. Všech 24 hráčů včetně mne si uvědomují, že zapojit se do turnaje znamená plánek, moře VB a královskou rekonstrukci atakdále. Ohledně turnaje se zapojit nemusí všichni, ale pokud ano, musí uhrát alespoň 600 bodů, což je brnkačka. Pokud bychom měli malinkatého hráče, že by nestačily jeho provincie na limit, odpouští se mu to, aby rychle vyrostl. Funguje to dobře. Bylo by fajn, kdyby se mohlo odměňovat i umístění společenství turnaji. Myslím, že by to spolky motivovalo k vyšším výkonům, podpořilo by to soutěživost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
@mcallen On současný žebříček je naprosto správný podle nastavení systému turnaje. Zatím je turnaj nastaven pro každého hráče jako jednotlivce a proto pro některé spolky není problém vyhrát turnaj do poslední truhly. Pokud by turnaj byl nastaven pro společenství jako celek tak by se muselo zapojit 100% hráčů ve společenství na maximum aby padla poslední truhla.
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Jo, to by teoreticky šlo, my, co dáváme vysoce nadprůměrné výsledky bychom si pak mohli udělat jednočlenná společenství a turnaje si hrát sami:)
 

DeletedUser5601

Guest
No já nevím, když chce vstupující člen vědět, jak společenství hraje turnaje, tak se může kdykoli zeptat, no ne? Nepředpokládám, že by někdo ze společenství kvůli tomu lhal, ostatně by to ten vstupující hráč vzápětí zjistil při následujícím turnaji.
Osobně mi to přijde jako dost zbytečná funkce a podle mě jsou jiné věci, ne kterých by vývojáři měli zapracovat. Ale chápu, proč by se to někomu mohlo líbit, vždycky je přeci fajn si něco poměřovat, no ne? :D
 

BiggJOEcz

Mistr slova
však vždyť to přece máme ne?

https://www.elvenstats.com/tournaments

Ano, není to oficiální stránka, musí se otevřít nová záložka, ve hře by to být mohlo. Tady je vše pěkně přehledné, dá se dohledat výsledky turnajů jak pro celé společenství, tak pro jednotlivce i rok a půl dozadu i s tím poměřováním s ostatnímy klany (jediný nedostatek tu vidím ten, že pokud hráč od daného turnaje přestoupí jinam a přijde nový hráč, tabulka se automaticky přepíše na hodnoty s novým hráčem, takže tehdejší výsledek se změní). Takže pokud se hráč chce něco dozvědět, jak to společenství funguje nejen v turnajích, není nic jednoduššího, než tyto stránky navštívit. Jen nebýt lenošnej udělat pár clicků navíc:)
Raději něž toto budu, když se pustí do zpráv v appce či cokoliv jiného :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Tak on se tím stejně nikdo jiný, než diskutující zde zabývat nebudou takže bych se o ty zprávy nebál :D
 

DeletedUser4336

Guest
To jsem sem napřed chtěl napsat, ale pak si uvědomil, že návrh byl směřovaný k trochu jinému žebříčku. Taky bych se radši věnoval jiným funkcím, než žebříčkům, např. aby už konečně byla v prohlížečové verzi hromadná výroba jako v mobilní verzi (dílny mají všichni).
 

DeletedUser4336

Guest
Na dílnách je, pouze na manufakturách je u některých hráčů údajně v testování, a poté se má nejspíše zavést pro všechny.
 

DeletedUser4336

Guest
Aha, tak to nevím, vyjádření tu na diskusích poukazovalo vždy jen o testovacím provozu u manufaktur, navíc se psalo i v duchu, že řada lidí má dílny a řešily se vždy jen manufaktury, tak jsem měl za to, že dílny mají všichni. V tom případě je zatím vše v úplném pořádku, a záleží na dalších krocích, já jen aby mě něco neušlo, nerad bych si zbytečně opotřebovával levé tlačítko trackballu.
 

DeletedUser2988

Guest
@Pauleo neni u vsech, a to ani dilny... z 6 lidi, co to hrajeme a bavime se, tak mam hromadnou vyrobu na dilny jen ja, to same manufaktury... tam neni hromadna, ale zjednodusena
 

DeletedUser4336

Guest
Dobře, dobře. Co je zjednodušená výroba nevím, u manufaktur jsem se setkal jen tady s pojmem hromadná výroba, tak jsem bral že je to stejné jak u dílen (teď už vím že jen některých hráčů). Jinak běžné zadávání mám u mobu pomocí těch šipeček, které před nedávnou dobou přidali, ty fungují už i u zbrojnic, zezačátku nešly.
 

DeletedUser2988

Guest
jj to mam na mysli, ty sipky :) nevedela jsem, jak to popsat.... ale hromadnou vyrobu v manufakturach nema nikdo
 

DeletedUser5831

Guest
Návrh plně podporuji :) bylo by hezké zjistit i přímo ve hře jak jsme si v turnaji vedli oproti ostatním spolkům.:D
 

DeletedUser3346

Guest
@SummerPicka Za současného nastavení turnaje by mě osobně zajímalo smysl a podstata žebříčku hodnocení podle čeho? Jako příklad uvedu třeba 10 společenství co turnaje dávají na 10 truhlu běžně. Za předpokladu že hráči na to mají stejné časové možnosti hraní plus mínus, tak aspoň 4 spolky se budou hodnotit podle čeho? Bodová hodnota pro 10 truhlu je daná a to samé čas pro další kola turnaje. Takže jak má systém vyhodnotit lepší společenství mezi první a druhým místem?

Já říkám že kdyby byl turnaj jako takový nastavený opravdu pro společenství tak by většina nemohla dosáhnout na 10 truhlu. Myslím tím většina hráčů ve společenství. Limity bodů nastavené podle možností všech členů ve společenství a bez zapojení všech členů společenství nemá šanci dostat 10 truhlu by bylo opravdu správné nastavení pro navrhovaný žebříček. Spravedlivě by se ukázala opravdová síla společenství a podle toho už jde vyhodnotit úplně jednoduše rozdíl mezi prvním a druhým místem.
 

DeletedUser5831

Guest
@Turunen No tvl. že by se to hodnotilo třeba podle množství bodů které ty spolky v daném turnaji nahrály :D
Jestli si opravdu myslíš, že turnaje nejsou nastavené pro spolky, tak nám to dokaž tím že uhraješ v turnaji sám 40000 bodů které jsou potřeba na 10 beden.

Turnaje se opravdu nedají nastavovat pro každý spolek zvlášť ale musí se najít nějaký rozumný kompromis který některé sehrané spolky zvládnou bez problému a některé se k tomu ani zdaleka nepřiblíží dokud nedorostou a nesehrají se. Nemůžeš čekat, že všechno půjde hned to chce trochu času.;)

Smysl žebříčku je orientační ikdyž by nebylo marné odměnit třebas první 3. VB do divů. 1místo - 30VB, 2 místo - 20VB, 3místo - 10VB pro všechny členy spolku kteří se do daného turnaje zapojili. A navíc lidstvo se od jakživa vyžívalo v poměřování pindíků :D:D:D
 
Nahoru