• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

Aarwen

Pokročilý žák
Paráda , nejdříve naštvete hráče zdlouhavým předěláváním bojového systému, omezováním aktivních hráčů, natahováním výroby u manufaktur osadníků, omezením bojů o provincie díky přesile nepřátel, zdražením provincií za diamanty, zbytečně komplikovaným bojovým systémem kde přidáváte cvičiště jako kdyby se vše nemohlo cvičit v kasárnách ,nutíte hráče aby se vraceli ve výzkumu zpět pomalu již každou aktualizaci . Většina hráčů hru omezila natolik, že nemá chuť nadále hrát přesunete turnaje do společenství , která přežívají . Díky těmto změnám již opustilo náš spolek ( ukončilo hraní) šest hráčů.
Za mne ne, nemám ráda tyhle nucené společenské akce v rámci společenství či cechu. Jelikož pokaždé ty aktivní to odřou za méně aktivní, kteří se vezou. A na druhou stranu kdyby někdo na mne tlačil poslala bych ho do patřičných míst.
Turnaje v sousedství mi vyhovovali , hrála jsem sama za sebe bez toho aby mne někdo svojí ne aktivitou v boji omezoval nebo já musela na někoho tlačit. A dle zkušenosti z jiné hry hráči raději suroviny využijí pro své města a potřeby než aby je rvali do turnajů a pak neměli na výzkum , či potřebný výkup skrze provincie na rozšíření města. A vzhledem k tomu, že automat nefunguje díky inteligenci houpacího koně pochybuji , že budou trávit hodiny u turnajů s nadšením .
Souhlasím s každým slovem !!!!
 

papap

Mistr slova
Paráda , nejdříve naštvete hráče zdlouhavým předěláváním bojového systému, omezováním aktivních hráčů, natahováním výroby u manufaktur osadníků, omezením bojů o provincie díky přesile nepřátel, zdražením provincií za diamanty, zbytečně komplikovaným bojovým systémem kde přidáváte cvičiště jako kdyby se vše nemohlo cvičit v kasárnách ,nutíte hráče aby se vraceli ve výzkumu zpět pomalu již každou aktualizaci . Většina hráčů hru omezila natolik, že nemá chuť nadále hrát přesunete turnaje do společenství , která přežívají . Díky těmto změnám již opustilo náš spolek ( ukončilo hraní) šest hráčů.
Za mne ne, nemám ráda tyhle nucené společenské akce v rámci společenství či cechu. Jelikož pokaždé ty aktivní to odřou za méně aktivní, kteří se vezou. A na druhou stranu kdyby někdo na mne tlačil poslala bych ho do patřičných míst.
Turnaje v sousedství mi vyhovovali , hrála jsem sama za sebe bez toho aby mne někdo svojí ne aktivitou v boji omezoval nebo já musela na někoho tlačit. A dle zkušenosti z jiné hry hráči raději suroviny využijí pro své města a potřeby než aby je rvali do turnajů a pak neměli na výzkum , či potřebný výkup skrze provincie na rozšíření města. A vzhledem k tomu, že automat nefunguje díky inteligenci houpacího koně pochybuji , že budou trávit hodiny u turnajů s nadšením .

Woody69 tak nějak s tebou souhlasím,ikdyž co se týká bodu o turnajích ve společenství,si já počkám až to bude venku a pak ohodnotím.Ale co jsem chtěl napsat, jen takový malý doplněk.Jak píšeš o tom,že aktivní hráči ve společenství to odřou a ostatní se povezou,tak to samé se děje už teď mezi sousedy.Vidím to z vlastní zkušenosti,kdy já dělám v turnaji kolem osmi a i více provincií,kde skoro všechny udělám do posledního kola a spousta hráčů kolem,si jen tak udělá první kolo a pak získávají odměny,co já vydřel...
A tady v tom se podle mého ukáže jaké jsou vlastně společenství,jak fungují atd.Jelikož hráči co jsou neaktivní,by se po domluvě a nějakých krocích měli vyhazovat a místo nich hledat další (o tom to podle mého je).Jen můj názor na věc. :)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , co se týče sousedů na množství již od počátku hry si doopravdy nemohu stěžovat. Ze začátku jsem byla dosti aktivní , teda do doby přepracování bojového systému a motivovala je každý den . Z těch momentálně cca 160 a možná i více sousedů za ten rok vznikla skupinka v počtu deset až 15 , kteří mne motivují denně a vsadím klidně mé krásné boty, že někteří nevědí co je vůbec turnaj,natož dle jejich měst se vůbec neobtěžují bojovat skrze provincie ohledně rozšíření a někteří tam prostě leží , zřejmě zkameněli :D.
Bojový sytém je poměrně dost obtížný a já sama mu neskládám hold , bojuji pouze na automat tam kam mne to pustí a to vyloženě už jen skrze bodíky,nevidím v tom žádné potěšení a vykupuji pouze provincie skrze rozšíření . Hráče co mám ve spolku, znám již celý rok a kus, od počátku což je pořádná doba a rozhodně je nebudu měnit a mít spolek plný cizinců jen z toho důvodů, že ze hry , která měla být více budovatelská se stala hra závislá na bojích. Když nebojujete ztrácíte tak poměrně dost run, bodů ,relikvií. Do teď to byla každého věc ve spolku , zda li chce nebo nechce .
Převážná část se i ze začátku účastnila a skrze provincie bojoval každý i když starému systému nerozuměl. S novým bojovým systém odešlo veškeré nadšení a hráči rezignovali a já po tom všem čím prošli jim řeknu nazdar díky, že jste tu rok byli, vydrželi veškeré ty změny a teď běžte do zadnice .
No to určitě ne ! Zkušenosti vychází z FoE ,když začaly cechovní války. Spolek se změnil , pouto mezi hráči co za tu dobu ve spolku byli se přetrhalo, nikdy si ničím nedonutil hráče aby pomáhali, neustále se honili hráči , kteří museli striktně splňovat podmínky celá báječná atmosféra byla fuč.
A to jsme nebyli párátka , drželi jsme se na prvním místě v žebříčku . Přesně to co píšeš , díky už nechci . Proto jsem šla hrát Elvenar,že toho zde budu ušetřena, malý spolek fajn hráčů co se známe někteří ze spolku na FoE kde jsme statečně čelili společně všem vojenským výzvám .
Hráči se musí sami chtít obětovat pro spolek a to s radostí a s nadšením pro hru samotnou a to nadšení ze hry zde poslední dobou postrádám .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
woody já jsem nemluvil o vyhazování hráčů,kteří jsou známý a aktivní ve spolku,ale o těch neaktivních.Přeci když nemotivuje a ani o sobě nedá vědět delší dobu,tak se ve spolku nebudou držet a zabýrat místo třeba těm aktivním hráčům.Co já jsem ve spolku v obou světech,tak to tam šlape perfektně,fajn lidi motivuje se co chceš a věřím,že i v těch turnajích by byly aktivní,ale jak píši uvidí se až to bude venku.Já jsem po celou dobu co hru hraji aktivním hráčem,takže není problém.No a siouboje už nějak komentovat nebudu,k tomu už jsem napsal dost a stejně je to zbytečné a ani to neni zde téma...
Jen jsem chtěl napsat,že ať budou turnaje sousedské nebo společenské,tak všude to bude stejné,co se týče aktivity,vždycky se najdou nějací co si rádi přihřívají polévku u jiných,s tim se nic neudělá.A když by byly ty turnaje ve společnosti,tak by to i podle mne mohlo aktivitu uvnitř zvýšit.Jeikož,když je dobré společenství s dobrými lidmy,tak hrají spolu... :)
 

GorGlin

Veterán
Nemyslím si, že by byl původní bojový systém zrušen omylem, takže plakat po něm můžem, ale to je tak asi všechno.
Uvidíme jaké budou ty ceny, nečekám nic převratného, ale třeba mě překvapí a pár kol turnaej v jedné dvou provinciích otevřeou i hráči co by na to jinak dlabali.
Je mi líto těch co si koupili magickou obytku, nebo dílnu, protože ten plánek asi nebude snadné získat a když mě donutili vykupovat provincie, nebudu se ruinovat když z toho nic nebudu mít.
 

DeletedUser2265

Guest
Podle me je fajn ze udelali neco co muze spolecenstvì delat spolecne, neco takovèho tu hodne chybelo, i kdyz zrovna tet kdyz tak blbe zmenili bojovy systèm nevìm jak velky bude o turnaje zàjem, pockàm si az je budu moci vyzkouset.

A kdyze ty novè turnaje vlastne zacnou?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Ted je to snad spuštěno na Betě, takže když se to tam osvědčí, tak snad příští aktualizaci, nebo tu další... tj tak 2-4 týdny ?
 

Silver Whisper

Guest
Já jsem určitě pro. Bylo tady hodně řečeno a určitě souhlasím, co se týče bojového systému, ale turnajové boje jsou jiné. V obou světech jsem dosáhla maximálního zvýšení výroby a jiné turnaje jedu jenom kvůli relikviím na kouzla. Tak proč nepomoci slabším hráčům v získávání relikvií? Společenství z toho bude jenom těžit a pokud je vyvážené, budete jenom silnější. Vše záleží jen na tom, jak si to od začátku nastavíte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Zahlédla jsem na fóru bety, že z toho bude méně relikvií. To je trochu nemilé (no... trochu víc). Kouzlo na zásoby točím ve velkým a relikvie tak pěkně ubývají. Navíc chtějí tohle kouzlo v každém eventu a už sem se setkala i s lidmi, kteří se na tom zasekli, protože neměli relikvie na výrobu. Můžete někdo, kdo na betě hrajete, napsat jak to vypadá s odměnami?
 

Maxa

Znalec fóra
turnaj jede na bete odedneska. na prvni hvezdicku jen VB + relikvie. dal se uvidi. je tam ale nejak mooooc chyb a to nejen v turnajich. snad to všechno opravi. co me tam potesilo ze staci zalozit spolecenstvi a byt sam a turnaj jede. co me nepotesilo, ze nevratili VB za vyzkum ktery zrusili
 
Naposledy upraveno:

Maxa

Znalec fóra
eragon92: zrusili turnaj ve vyzkumu.

na druhe kolo tam bylo jako vzdy VB + relikvie (jako v prvnim kole)
na treti kolo mi to dopredu ukazuje nekde runy a jinde VB s relikviemi.

zatim v odmenach nevidim rozdil. zmena je asi až po ukoncení turnaje.
 

Santerr

Veterán
@Eragon92 Jestli to dobře chápu, tak zrušili turnaj ve výzkumu, vzhledem k tomu, že ten je na konci II. kapitoly výzkumu, tak už tam body máš...
 

DeletedUser292

Guest
Tady jsou odměny pro cechy. Napsal mi to Urvalsandal, takže mě neděkujte... :):)

Reward 1: 2.000 points (2 spells 1 relic)
Reward 2: 8.000 points (5 knowledge points 2 relics)
Reward 3: 20.000 points (1 rune)
Reward 4: 40.000 points (10 knowledge points 3 relics)
Reward 5: 70.000 points (2 runes)
Reward 6 : 112.000 points (15 knowledge points 4 relics)
Reward 7 : 168.000 points (2 runes 3 spells)
Reward 8: 240.000 points (20 knowledge points, 5 relics)
Reward 9: 330.000 points (3 runes 4 spells)
Reward 10: 440.000 points (Blueprint, 25 knowledge points, 6 relics)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zřejmě jsou tedy odměny a milníky různé a záleží od počtu hráčů a nebo velikosti společenství. Já viděl odměny takhle:

1) 2000 - 2 kouzla + relikvie
2) 6000 - 5VB + 2VB
3) 12000 - 1 runa
4) 20000 - 10VB + 3 relikvie
5) 30000 - 2 runy
6) 42000 - 15VB + 4 relikvie
7) 56000 - 2 runy + 3 kouzla (zásoby, suroviny, kultura)
8) 72000 - 20VB + 5 relikvií
9) 90000 - 3 runy 4 kouzla (od každého jedno)
10) 110000 blueprint + 25VB + 6 relikvií

Radoval jsem se, že to bude 37 celých provincií na společenství. To znamená, že poslední odměna by byla vcelku dobře získatelná. Pokud to bude i 4x tolik, tak nevím nevím. Jinak turnaje vypadají dobře, akorát mi chybí odměny co se týká spolku. Například pro prvních 5 nejlepších nějaká menší odměna, aby byli odměněni ti, kteří se nejvíc snažili a pro společenství získali nejvíc bodů. Mohla by to být i motivace pro členy spolku nebo tak. Uvidíme, třeba v budoucnu se vylepší něčím.
 

GorGlin

Veterán
uvidíme co nasadí do našich her
tak jak to je, to nevypadá špatně, ale já videl variantu, která končí na 110 000
společenství ve kterých jsem mají cca stejné body, ale na betě jsem čudla s necelými 9k body, zatímco na českém serveru má náš nejmenší 30k
takže hodně záleží jak to budou počítat
Turnaj je docela nákladná záležitost, pokud chci otevřít řekněme šest provincií, které dotáhnu do konce a to vůbec nemluvím o tom, kdybych se snažil hrát o první místo
Věřím, že by dost pomohlo, kdyby uschopnili automat, aby to utáhnul až do konce.

Trochu mě zklamalo, že se každá odměna počítá od nuly, měl jsem pocit, že v původním turnaji, když jsem dal dohromady 200 bodů na první odměnu, měl jsem tím připravených 200 bodů i na druhou.
Což by ale mohlo vysvětlovatrozdíl mezi tím co píše skamar a GoldAngelcz.
Skamar to má už posčítané
 
Naposledy upraveno:
Nahoru