• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Turnaje - navigace ze seznamu otevřených turnajů

DeletedUser990

Guest
Dobrý den, od posledního update jsem si všimla, že když se kouknu do seznamu turnajů, které mám rozehrané, nevidím, zda a kdy můžu v něm opět bojovat. Turnaje musím pracně hledat a hlídat na mapě. (Ty terčíky v seznamu turnajů je stále šedý, i když již opět můžu jít do turnajů. )
 

Magni

Guest
Ano, toto je chyba, která je jíž nahlášena a dokonce předána technikům, kteří na ní pracují. Bohužel, jediná možnost, jak vstoupit s tímhle problémem do turnaje, je přes mapu. Což je velmi nepříjemné a otravné, ale momentálně bohužel žádná jiná možnost není, dokud nebude chyba opravena.
 

DeletedUser533

Guest
bohužel ani na mapě jsem třeba turnal číslo 1. nenašla. až 2-4 ani pět až 6
 

Magni

Guest
a jste si jistá, že jste prohledala celou mapu? Ty turnaje jsou na mapě trochu neuspořádaně co jsem si tak všiml, proto je lehké vidět prvně například 10. a pak až najít 5. Jsem si jistý, že na mapě být musí.
 

DeletedUser533

Guest
no je to nějaký divný ty turnaje, ale snad se to brzo opraví. Vždy musím vše zavřít a otevřít.
 
Nahoru