• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní turnaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5198
  • Vytvořeno

DeletedUser5198

Guest
bolo by dobré turnaj nastaviť aj pre jednotlivých hráčov, je to nastavené len pre spoločenstva, tam musí na desať kufrov spoločenstvo uhrať 40 000 pri až 25 hráčov, čo je na hráča 1600 bodov, ak by napríklad jednotlivec musel na to uhrať 2000 bodov bolo by to fajn, pretože tie spoločenstva sa týmto stavajú nevyhnutne, jednotlivec pri tomto nastavení je v obrovskej nevýhode a čo si budeme navrávať, mnohý tu majú tzv. farmy na produkciu surovín a v spoločenstve s toho profitujú dvojnásobne
 

Lovec Krys

Legenda
2000 je v dnešních měřítkách nic - se koukni na top turnajové hráče, kolik bodů dneska nahrávají - a výkupama to fakt není.
Když vezmu minulý turnaj, tak:
450 hráčů nahrálo min. 2000 bodů
181 hráčů nahrálo min. 3000 bodů
85 hráčů nahrálo min. 4000 bodů
40 hráčů nahrálo min. 5000 bodů
27 hráčů nahrálo min. 6000 bodů
16 hráčů nahrálo min. 7000 bodů
12 hráčů nahrálo min. 8000 bodů
7 hráčů nahrálo min. 9000 bodů
4 hráči nahráli min. 10000 bodů
2000 bodů jednotlivce je jako požadavek na nejvyšší odměnu pro společenství dost směšné
 

DeletedUser5198

Guest
@Lovec Krys
nehovoril som o spoločenstve ale o nastavení pre jednotlivého hráča mimo spoločenstva

//Odstraněna citace. Jumala
 

Tuax

Kolemjdoucí
2000 bodů jednotlivce je jako požadavek na nejvyšší odměnu pro společenství dost směšné

Ovšem jen pokud nejsi zrovna "jednotlivec" na začátku, který je v prvních kapitolách a nemáš prozkoumáno dostatek provincii, aby ti to udělalo byť tisícovku :) Ne všechna společenství jsou plná hráčů ve vysokých kapitolách s mnoha prozkoumanými provinciemi. Ale tak zase beru, že tyto společenství na tu nejvyšší odměnu, nějaký ten rok nedosáhnou i kdyby chtěli.
 

Lovec Krys

Legenda
@pesozzy Však já reagoval práva ně to. Desátá truhla bývala top odměna pro pár nejlepších společenství, dneska stejnou odměnu získává slušný počet společenství pravidelně. Nastavovat pro jednotlivce hranici na 2000 bodů je jako dát všechny odměny společenství jen za účast. Prostě když už by měl mít jednotlivec přístupné odměny pro společenství, tak by to mělo být nastaveno tak, aby se taky trošku snažil a ne, aby to dostal kde kdo jen za účast.

@Tuax Hráč na začátku hry ve druhé kapitole může stěží očekávat, že hned dosáhne na maximální odměnu v turnaji.

Tato debata je stejně bezpředmětná, dost pochybuji, že by se něco takového zavedlo.
 

M4r13nk4

Pokročilý žák
Ovšem jen pokud nejsi zrovna "jednotlivec" na začátku, který je v prvních kapitolách a nemáš prozkoumáno dostatek provincii, aby ti to udělalo byť tisícovku :)
Jednotlivec na začátku má dost co dělat s tím, aby vůbec vybalancoval produkci s výzkumem a průzkumem. Turnaj je něco, co je navíc a za odměnu. Dělat z toho standardní zisk - znamená popřít podstatu spolupráce ve společenství. Už tak dost na tom, že DS a eventy podlehaji neustálým nesmyslným změnám, ktere ve skutečnosti nemotivují k hraní, ale jsou čistě dělané jako "nakup si".
 

Tuax

Kolemjdoucí
Já jen narážel na tu nesmyslnou frázi co výše padla, nelze to standartizovat pro všechny.

Hra by měla být nějak vybalancovaná, aby se zohledňovalo složení jednotlivých společenství. Klidně ať silná společenství z členův posledních kapitolách hry, mají náročnější podmínky a postupem dolů, se to zmírňuje podle složení členů. Ale to by fakt muselo být vybalancované, aby šanci na úspěch byla pro všechna společenství stejně náročná. To je ovšem utopie. Takže to neřeším, jen jsem se ozval na výše zmíněnou frázi :)

Já se turnajů účastním od začátku, z prvu po pár stovkách, teď ve třetí kapitole už tu tisícovku bodů taky urvu a přispěju svým dílem k celkovému postupu v turnaji. Na to že je nás 22 a jsem druhý nejslabší, co se kapitol týká, tak se umisťuji kolem pateho, šestého místa... Což je ovšem známka toho, že většina těch nade mnou, turnaji holt nedávají takový důraz, čas, armády a suroviny.

Ale já jsem rád, za každou truhlu navíc, kterou jako spolek urveme. Většinou se dostaneme na pátou, výjimečně i na šestou. Toť vše :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Pro hráče na začátku je nejvíce limitující faktor nízký počet provincií, které má dobyté okolo svého města. Protože náročnost a cena výkupů se zvedá jedině počtem vyzkoumaných technologií velikost oddílu a také trošku z každou novou kapitolou, kdy se objevují vylepšené jednotky z další kapitoly, které mají lepší statistiky.
Ve výsledku to znamená, že pokud nový hráči, (kteří mají již tuto možnost) nevyvíjí nepovinné technologie velikosti oddílů, tak mají postupně levnější turnaje, protože na stejný bodový zisk nespotřebují tolik jednotek/ surovin, což jim umožňuje nahrát naopak více bodů.
 

ElfNostradamus

Veterán
Pro hráče je rovněž důležité si ,,umět,, vybrat spolek, když jsem někde nespokojený a nelze mi něco ve spolku vykomunikovat, tak se budu snažit jíti jinam, v součastnosti je o aktivní, byt´ začínající hráče větší ,,poptávka,, než např. před dvěma, třema roky....a nebát se spolek opravdu změnit, je mnoho kvalitních spolků a berou i začínající hráče...jen chtít vědět co aktuálně chci?! turnaje?? ano tak hledám takový turnajový spolek, pouze pohodu, hledám takový pohodový spolek, hrát novou společnou Věž, najdu spolek co ji preferuje...opravdu se nebojte a hledejte a poptávejte, klidně i zde na foru ...jsou tu odkazy na jednotlivé spolky co hledají hráče nebo si sami zadejte ,,inzerát,, :).... a jinak přeji úspěšné začlenění do vysněného společenství :)
 
Nahoru