• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

TRUHLY ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1770
  • Vytvořeno

DeletedUser1770

Guest
Ahojky myslím si že věž věčnosti je docela masakr ohledně truhel a člověka to docela mrzí když 3-4 měsíce po sobě nedostane víc než co se dá vyrobit v akademii aniž by ztrácel vojska nebo material. To pak věž ztrácí smysl mimo kouzelných budov a džina a to je dost málo. Můj nápad spočívá dát do každé lokace 100% lepší truhličku kde člověk alespon získá nějaká vojska nebo manu a semínka na další posun-příklad a také něco co člověka namotivuje jet věž až nahoru. Ten systém co máte ted je opravdu demotivující ,když nemá čím oslovit když čeká že mu padne truhla a ona přijde až někde v půli věže a padne kulové .Prosím vývojáře zda by se to nedalo nějak poupravit. Děkuji i za další názor
 

DeletedUser1770

Guest
ahojky činidla i časovače si mohu vyrobit ve věži, úlomky mám z nevyužitých artefaktů a navíc mi to nebere ani vojsko ani suroviny asi jsi nepochopil princip mého návrhu jde o to aby ta věž a ty odměny stály za to úsilí jet až nahoru aby věž dala něco co ti akademie dát nemůže a aby z toho měl člověk radost ne trauma :):diamond:
 

Reyahana

Učedník
Tolik časovačů a činidel budeš v akademii vyrábět pěkně dlouho... ;) A když půjdeme až na jádro pudla, tak činidla vyrábíme za relikvie, které získáváme převážně v turnaji, což zase stojí vojáky a případně i suroviny.
Asi není nikdo, kdo je naprosto spokojen s odměnami z věže. Ale taková prostě je. :). Je potřeba to tak brát.
Na druhou stranu je divné, že nemáš nic hodnotného za 3-4 měsíce? Záleží, kam až tu věž jedeš a jestli ji děláš pravidelně?
Já teď taky dostala nejhodnotnější odměny z truhel - zbrojíř a 50% port. bonus... Není to úplně závratné, ale jsou to věci, které běžně nemám a jsem za ně ráda. A co si budeme povídat - 250 dia týdně není málo. :cool:
 

Naviron

Učedník
Věž je čistě věc náhodná. Bonusové truhly mi padají jen občas a nevydají nic hodnotného. Třeba je na mě Inno vysazený a dělá mi naschvály :D . Dia mi sem tam padne, ale nikdy jsem nezískal 250 dia za týden. Jednou jsem z ní vytřískal 75, víc nedala :rolleyes: . Někdo má hold víc štěstí ;);)
 

Lovec Krys

Legenda
250 dia týdně je garantováno pro hráče zlatých společenství (tzn. hráč celou věž + společenství 1330 bodů).
 

jana.souck

Pokročilý žák
Já jsem docela blázen do hraní, turnaje dělám na 4800 bodů každý týden a věž pro mne není ve třetím patře zajímavá, protože tam už nejsem schopná nic vybojovat a materiál to žere jak tryskáč. Ty diamanty nahoře mi se štěstím pokryjí ztrátu. Do druhého patra k žabákovi, výš nelezu. K žabákovi to dokážu +/- vybojovat. Hlavně mně štve, kolik to chce živoucího zboží... protože na tržišti nejde pořádně cizí živoucí zboží dostat, jen hodně nevýhodně.
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
250 dia získám tím, že hraju na Arendyllu a Winyandoru v obou společenstvích do druhého patra. Dia se sčítají, tak mám z obou světů 125 + 125 ... i když na A to teď trochu vázne :rolleyes: .... jsou to odměny dia za celé společenství a nééé za jednotlivce ... + u bran občas něco navíc.
Zlatou věž jsme popravdě ještě nedali, i když občas do třetího patra vylezu.
Někdy mám taky pocit, že když něco nechci, tak to dostanu a co si přeju, tak ani náhodou nepadne ... Ale nestalo se mi, abych 3-4 měsíce neměla něco, co mě potěší. Když vlezu do svého města na W, mám 6 kouzelných dílen, 5 kouzelných obytek, kdybych se nechtěla zdržovat, vlastně bych nemusela stavět osadníky, páč mám přebytek port. bonusů .... je to jako ve sportce: někoho to baví a vsadí (možná vyhraje, možná ne) a pokud vsadí a nevyhraje, ať to nehraje, když neumí přijmout, že nevyhrál...
Věž je pro mne chvíle napětí a baví mne i v týden, kdy je ke mne lakomá :D
 

Reyahana

Učedník
A klidně, ať je teď několik týdnů lakomá a šetří si odměny až (pokud) budou artefakty medvídků :p
Vždyť díky ní mám Ohniváka .. a to je opravdu výborná budova, v turnaji tedy hodně znát, když se nakrmí.
 
Nahoru