• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Truhla odměn za dosažení úrovně

DeletedUser1198

Guest
Ahoj,
je hezké a příjemné, že truhly, které otvíráme při dosažení nové úrovně obsahují jako odměnu kouzla, ale když uvážím, že každá nová úroveň, či vstoupení do ní je pro hráče velkým mezníkem, přijdou mi odměny za dokončení úrovně nějak hmmm, malé, či skoro zanedbatelné, téměř nemotivující. Navíc mnoho kouzel lze získat i jiným způsobem, jako je motivace sousedů nebo třeba eventy a samozřejmě výrobou v akademii kouzel a proto navrhuji následující změnu:
  • odměny kouzel ponechat
  • za každou dosaženou úroveň přidat do odměn diamanty dle úrovně. (Tedy otvírám-li úroveň 5, navrhuji přidat 4 diamanty, otevírám-li úroveň 6, přidat 5 diamantů) a to celé již od úrovně 2
  • za každou dosaženou úroveň přidat do odměn 10+X VB, kde X je rovno dokončené úrovni, taktéž od úrovně 2.
Domnívám se, že touto změnou by se zvýšila atraktivnost hry samotné a také motivace hráče by jistě byla větší, přičemž by nedošlo k devastaci nebo snížení atraktivity jakýchkoli jiných odměn za cokoli.
 

Sindri

Guest
Tento návrh má celkem zajímavou Myšlenku. Sám takto ve své podstatě ale neobstojí. :) Určitě bychom byli rádi za diskusi od vás hráčů - zdá se vám také obsah truhel neadekvátní? Pokud ano, tak proč? Jaké odměny byste si za jednotlivé doby představovali? Jak vůbec tyto truhly vnímáte?
 

DeletedUser76

Guest
Jedinou odměnu kterou zde postrádám v této hře jsou diamanty . Omlouvám se, ale již si nepamatuji co jsem dostala v truhlách. Mohla by být pouze diamantová a nemluvím zde o trošce. Dle náročnosti hry a výzkumu by se stupňovala . Příklad první tuhla 50 dia, druhá truhla 100 dia atd za výzkum orků 400 dia.

Diamanty jsou nejvzácnější ve hře , nevidím důvod proč by je hráči neměli dostávat v podobě odměny . Proč si je mají pouze kupovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Za přiměřené množství Diamantů se rozhodně přimlouvám, rovněž by nebylo na škodu aby tyto truhly , které nám novou kapitolu otevírají, připsaly i nějaký ten bodík výzkumu ( 10 by bylo fajn ). Ve FoE to jde, tak proč ne zde.
 

DeletedUser1198

Guest
@woody69 panečku, to to řachlo :-D a já tak opatrně, aby se to vůbec k Inno dostalo :-D Ale je pravda, že diamanty by byly vhodné, vždyť by to bylo stejně jen takové "přičuchnutí" k rychlému vylepšení něčeho maličkého.
 

DeletedUser76

Guest
Myslím, že by to bylo vážně fajn , spousta hráčů neví , že forum existuje, někteří neradi chodí na forum a ty co jsem jdou sice se můžou zúčastnit soutěže , ale jaká je pravděpodobnost , že vyhrajete, že . Nemyslím to zle.
Hru nehrají pouze mladí produktivní lidé , ale i lidé nemocní , staří , kteří jsou rádi, že vůbec v tomto státě přežijí. Proč se mají smutně dívat na kulturní budovy za dia nebo po-stýskávat si , že div postaví za spoustu měsíců.
Nemohou si dovolit vůbec něco koupit, takže diamanty by si mohli hezky střádat nebo koupit maličkost nebo třeba poslední runu do divu.
Nehledě na to, že je to vážně pěkná odměna. Když už Inno děla takové zásahy do hry mohlo by aspoň něco milého udělat pro všechny hráče.
A zároveň je to i pěkná motivace :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Mě napadly třeba i nové budovy :) Hráč by v každé době (respektive na začátku) dostal jednu z truhličky (společně s těmi kouzly a vším možným). Takovou jakoby "trofej" za to, že tu dobu předtím překonal. Byla by to speciální budova reprezentující tu konkrétní rasu/dobu. Elfové by měli svůj styl těchto budov a lidé taky svůj. Nicméně jedna rasa by měla vždy stejné budovy. Necpal bych tam typickou náhodu, prostě bych dal napevno, že ve 3. době získá každý konkrétně "tuhle budovu" (člověk nějaký sloup a elf třeba strom). Nemusely by být velké, stačí 1x1 až 2x2 - jak známe z eventu slunovratu. Aby nezabíraly moc místa a i když časem nebudou výhodné, tak aby nebyla potřeba je bourat kvůli místu. Dávaly by typicky kulturu nebo lidi úměrně následující době (aby je mělo smysl postavit a zároveň nebyla nutnost je prodat). Takže něco v tomhle smyslu by bylo docela i fajn. Co myslíte?
 

GorGlin

Veterán
Diamanty rozdávat nebudou, tomu se mi nechce věřit.
Nějaký domeček, by nebyl špatný, nebo pár run do nově vyzkoumaných divů.
 

nataly111

Velmistr písma
Myslím, že by to bylo vážně fajn , spousta hráčů neví , že forum existuje, někteří neradi chodí na forum a ty co jsem jdou sice se můžou zúčastnit soutěže , ale jaká je pravděpodobnost , že vyhrajete, že . Nemyslím to zle.
Woodynko, není přeci důležité vyhrát, ale zúčastnit se a taky to nemyslím zle.:p:p:p
Ale jinak nějakou malinkatou odměnu v podobě dia bych brala, ale nevěřím, že to někdy přijde. Že nás velký vývojář tam nahoře vyslyší.:D:D:D:D
 

DeletedUser76

Guest
Anděli také pěkný nápad :). Co se týče těch diamantů, tak zas tak nemožné to není v jiné hře FoE jak zde již bylo psáno INNO je za výzkum naděluje . Vím, že jsem je tam dostávala. Přeci jen Elvenar frčí už rok. Také v soutěžích ve hře . A kdo nic nezkusí ,nic nemá :D. Také mi říkávali líná huba holé neštěstí, tak já si klidně o ně řeknu :D.
 

Sindri

Guest
Spíš než diamanty, tak by podle mě nemuselo být špatné tam nacházet různé předměty, které by diamanty zastupovaly. Tzn. chceš dokončit výstavbu? Použij buď tenhle předmět nebo zaplať určitou částku dia.
 

Lukula

Velmistr písma
Také se přiřadím k zastáncům odměn v podobě dia. Nevím, jestli by mělo smysl je nahrazovat nějakým jiným platidlem (předmětem, urychlovačem nebo jak to nazvat). Přece jen jsou dia od začátku součástí hry, tak proč vymýšlet něco dalšího? Ostatně - hraji jinou hru, kde se dia získávají jak klasickou cestou (finanční podporou vývoje), tak i formou odměn. A nezdá se, že by to nějak hře ubližovalo. Existují hry, kde hráči získávají dia i za běžné údržby serveru či aktualizace (prostě jen jako omluvu za dočasnou nedostupnost).
Takže proč by to nešlo zde?

Velice pěkný nápad má Anděl s těmi budovami. To by se určitě ujalo.
Já mám osobně rozporuplné pocity z beden. Akademii jsem ve městě uvítal, nepatřil jsem mezi odpůrce. Teď ale zjišťuju, že už kouzla ani nemusím vyrábět. Mám jich tolik, že je nestačím využít. Za Slunovrat jsem jich získal tolik, že se mi o nich i zdá... :D Takže jako odměna za výzkum pro mě nejsou atraktivní.

Za mně určitě pevně stanovená (stupňovaná) výše dia zavislá na kapitole, budova o malých rozměrech, kterou si normálně nepostavím (může dávat kulturu, lidičky nebo nějaký jiný menší bonus) a k tomu náhodně přidat jednu runu pro div z předchozí kapitoly. Např. otvírám pátou kapitolu, najdu v bedně jednu runu do jednoho ze Zapomenutých divů. S takto nastaveným systémem odměn bych byl navýsost spokojen... ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Velice pěkný nápad má Anděl s těmi budovami. To by se určitě ujalo.
Já mám osobně rozporuplné pocity z beden. Akademii jsem ve městě uvítal, nepatřil jsem mezi odpůrce. Teď ale zjišťuju, že už kouzla ani nemusím vyrábět. Mám jich tolik, že je nestačím využít. Za Slunovrat jsem jich získal tolik, že se mi o nich i zdá... :D Takže jako odměna za výzkum pro mě nejsou atraktivní.
Ano, taková budova na dia by se hodila. Já bych si jí hýčkala.:D:D:D
Ale jinak kouzel není nikdy dost, ale beru to podle sebe já jsem velký fanda Akademie a hlavně hamounek na kouzla. Pořád jich mám málo.:p:p:p
 

DeletedUser76

Guest
Velký vliv má samozřejmě časová aktivita ve hře. Já vyrábím pouze kouzla na zvýšení výroby dílen a bez akademie bych se vážně neobešla. A to neustále používám druhou řadu úkolů. Kladiv je oproti mincím vážně nedostatek. Vycvičení army plus velice drahá výroba u mne drahokamů je vyloženě žerou a nemají dost. Plus k tomu orci po 12 hodinách .Jedu výrobu po třech hodinách ( manufaktury) bez kouzel po třech hodinách dílny ( skrze úkoly) a když nasadím kouzla klikám po hodině. Při výzkumech se potím občas :D. Takže sláva veliké Akademii. Samozřejmě mohu použít financí a získat je hned za dia, ale to vážně doopravdy vážně nechci. Penězi neplýtvám těmi reálnými tedy.
Nemohu si pomoci , ale mne zřejmě jiná odměna moc nenadchne v truhlách než diamanty. Co se týče diamantů můžete dle své vlastní vůle s nimi pracovat. Máte více možností , šetřit a pak získat kvalitní kulturní budovu, nebo ty nové domy či dílny, nebo v nouzi v či netrpělivosti popohnat houby,získat rozšíření atd, nemusím to vypisovat. Je to jasné .
 
Nahoru