• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Trofeje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

hanz44

Pozorovatel
@Pauleo jen navrhuju něco a pokud by to bylo ku prospěchu věci a přineslo to zájem a oživení,zpestření .Prostě by se z dobrodružství společenství stalo DOBRODRUŽSTVÍ ..tak by to za to stálo;) líbilo by se mi pokud by se do toho zapojilo víc lidí návrhama toho jak by to mohlo vypadat a fungovat:) Jsem přesvědčený,že by to zvedlo zájem klanů a hráčů o DS ..
 
já spíš nechápu, co je na tom dobrodružného. Kde je nějaký boj? Kde je nějaký moment překvapení? Mělo by to být epičtější a spíš než předem známá mapa úkolově zaměřené.
Nemělo by být cílem nasbírat víc bodů, než ostatní, ale něčeho dosáhnout. Klidně společně a klidně i společně s dalšími společenstvími...
 

hanz44

Pozorovatel
@Emhyr var Emreis II :) Dobrodružství na tom bude to napětí z plnění úkolů a sledování své pozice během DS a objevování novích věcí ve hře a té šance na úspěch,protože šance by byli vyrovnané což dnes nejsou ..debaty v rámci společenství a zvolení strategie hraní ..to dobrodružství nehledej jinde,ale klidně něco navrhni jak by sis to představoval Ty ;) ..mapa nemusí být předem známá ,ale můžeš ji společně s klanem postupně objevovat a odemykat:)Možností je spousta a spousta ..
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
@Emhyr var Emreis II Jsem trošku překvapen z toho cos napsal,když před chvilkou Jsem si přečetl rozhovor s Tebou v 38 č. magazínu a zaujala mě otázka č.9 a Tvá odpověď ..:rolleyes: ..vždyť tu nabízím řešení k Tvé plné spokojenosti ..Tvá odpověď tam a co píšeš zde je něco úplně jiného .. Ale musím říct,že s tou odpovědí v tom článku plně souhlasím a tady máme řešení ! ..nemusí být nic nového a stačí jen ta stavební plocha stejná pro všechny jen v průběhu DS a vyrovnané šance bez žádných vykuků a pokud by chtěli na tomto základě vybudovat úplně nově DS tak Jsem taky pro a třeba bude víc dobrodružné,epičtější a s momenty překvapení.Ale chápu ..v době kdy se psal ten zmiňovaný rozhovor tohle téma ještě nejspíš neexistovalo a proč toho nápadu nevyužít a neudělat z toho ještě něco mnohem lepšího a nového..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Mě přijde docela dobrodružné, jak se poslední dobou nakládá s událostmi, nikdy nevíš co "velkolepého" na tebe vybafne ;-).

Emhyr var Emreis II >> S tím společným zapojením společentví ku společnému cíli by bylo zajímavé.
 

Ludi

Veterán
Nesouhlasím z návrhem. DS potřebuje jedinou změnu - totiž lepší odměny za každou trasu.
 

hanz44

Pozorovatel
@Ludi na to máš právo ,nesouhlasit :) asi budeš jedna z mála a už jen z těch důvodů co popsal @Emhyr var Emreis II v tom rozhovoru :) Změna by byla pouze ku prospěchu věci a proč dávat těm vychytrálkům ještě víc než teď ..to by se mě osobně příčilo:) Jsem zásdně proti navyšování odměn,když už .. tak to jak je to teď je menší zlo a tak ať to raději zůstane tak jak to je ..beze změn..
DS je dobrá myšlenka to určitě! ..soupeření klanů se mi zamlouvá a nejsem sám ,ale je to v tomto formátu nespravedlivě udělané ..,ale pokud by se DS oddělilo od aktuálních měst tak by to získalo šmrnc ať už by s tím naložili tvůrci jakkoli ..bylo by to spravedlivé a byla by to velice pozitivní změna ..prostě věc ke zpestření hry což novinky bejvaj a nikdy není každý spokojený a hledá chyby i tam kde nejsou a klany by měli tu správnou šanci mezi sebou soupeřit.
Taky někdo může namítat,že proč si ostatní klany taky třeba neudělaj město které by sloužilo jen na DS ,ale to by ty klany zavřeli dveře nějakému aktivnímu hráči který by třeba dobře zapad do party ..I kdyby nebylo to DS pouze oddělené a přišlo by úplně nové DS na základě právě oddělení aktuálního města od něj tak by to bylo prostě super a přínosné. To je můj názor :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru