• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Trofeje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

luterina

Veterán
@hanz44 , jestli to je či není zrealizovatelné, by asi nejlépe věděli "tam nahoře", kde se o technický chod hry starají, ale pokud bych opomenula, že to zrealizovatené z technických důvodů není a nějaká speciální mapa na výrobu jen odznaků na DS by byla k dispozici všem stejná, i s možností výroby stejného počtu odznaků pro každé město, potom by na každé to město byl určený určitý strop počtu odznaků a ten by byl dle tvých představ jaký? Při plném počtu členů spolku na 25 měst takový, aby dokázal vyrobit odznaky na všechny 3 celé mapy? Potom by zřejmě počet účtů, aby spolek měl plný počet členů/měst vzrostl o push účty jen pro doplnění neobsazených míst ve spolku, a výsledek? Všechna taková aktivní společenství při plném počtu účtů/měst, by dosahovala takřka stejných výsledků, protože těch lepších výsledků, než ty ostatní spolky, by dosáhnout, při určitém stropu odznaků, nemohla a tedy jak by se potom, dalo vůbec takto hovořit o "soutěži" jako takové?
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
Víš u turnajů deset beden dosahuje taky spousta klanů a odměny dostanou všichni stejné a bez rozdílů a to jak by to fungovalo už není na mě ..Já jen s něčím zkusil přijít a navíc Jsem říkal,že by výroba byla nějak omezená velikostí onoho stavebního místa a že by třeba bylo možné nějakým způsobem získat rozšíření ..s tou myšlenkou už by si musel pohrát někdo chytřejší :cool: :) navíc by hrála nemalou roli i komunikace lidí v klanu a lidský faktor při sklízení výroby ..toť asi vše,ale nejsem ani proti tomu co navrhuje @ANCARY jak už Jsem taky zmínil :)
 

luterina

Veterán
@hanz44 , to co navrhuje @ANCARY , že by každý na DS vítězný účet měl dostat 1000:diamond:, by znamenalo jen jednomu spolku rozdat 25.000:diamond: a to např. jeden hráč s dalšími push účty, které má už na DS připravené tak, aby do města nacpal např. 200 dílen na jedno město - a takových účtů má na DS předpřipravených třeba 5, by jen sám za tu velkou neférovost dostal 5000:diamond:, to by asi nikdo slušný a férový podporovat nechtěl, nehledě na to, že diamanty jsou herní měnou a tu Inno určitě rozhazovat jako bohatý strýček, a už vůbec ne neférovým hráčům, jistě nebude. Jediné co by se z toho stalo, by byla honba za diamanty a to taková, že by takových push účtů ještě víc přibylo, místo toho, aby došlo k jejich eliminaci.
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
@luterina :) vůči tomu co říkáš už nemám nic co bych mohl dodat a samozřejmě,že mě se jeho návrh líbí a proč to už Jsem psal někdy na začátku diskuze a můj návrh se Ti nelíbí taky i když by řešil ten Tvůj oblíbenej problém s push účty :D
No nic ..jdu se věnovat jiným pro mě důležitějším věcem ;)
 

DeletedUser5297

Guest
Jediné řešení je hrát DS s materiálem v dané kapitole. To se pak nestane že je ve spolku více měst s 300 a víc dílnama. Proti nim se hrát nijak nedá a mně je pak jedno jestli skončím 5-tá nebo 205-tá. Ať si zkusí mrtvé velkoměsto stavět dílny napr. 6x3 polí + nutné obyvatelstvo a kultura. U manufaktur to samé. Nemusí být na kovaře potřeba 5x sklidit ale stačilo by jednou. To samé ponížit všude počet sklizní a i v jámě by stačil jeden odznak. Ponížit počty dlouhodobé výroby a zvýšit krátkodobou. Pak se ukáže i aktivita členů spolku kdo kolik dokáže u toho sedět a nahrát pro spolek velký počet odznaků.
Odměny to je kapitola sama o sobě, prostě jalové a nemotivující, snad bych se přiklonila k návratům prvních DS kde byli odměnou na tu dobu skvělé pop-kul budovy, třebas tak rozdat nejlepším odměnou Venarova skoliska IV, přidat diamanty a královské rekonstrukce, ... njn moc kecám ahoj všem.
 

Lovec Krys

Legenda
@Robin8 Tvou navrhované řešení by z DS vyloučilo všechny od Elementálů nahoru - ti by nemohli vyrábět manufakturové odznaky s výrobou 24/48. Navíc dovedeš si představit stavět jen kvůli DS navíc nebonusovou manufakturu 24+? Pominu nároky na populaci, místo, suroviny a semena - už jen ten čas na postavení je velký - možná by to i někteří stihli postavit od oznámení na betě do začátku tady.
A při množství potřebných odznaků bys v podstatě zaručil, že společenství plná pokročilých hráčů by ani nebyla schopna vyrobit potřebné odznaky v dílnách a projet DS byť jen tou nejlehčí trasou - těch odznaků je tam ve 3. kole prostě strašně moc.
 
ad nová mapa pro DS: pokud už by něco takového mělo vzniknout, pak jsem pro, ať tu novou mapu má přístupnou celé společenství a ne každý jeden hráč. To by mohlo být pak zajímavější...
 

hanz44

Pozorovatel
@Emhyr var Emreis II nová (oddělená) stavební plocha mimo město na kterou by se dalo přes nějakou ikonku přepínat a bylo by to stejný pro všechny :) velikost a vše ostatní už by musel vymyslet někdo chytřejší,ale bylo by to spravedlivé,protože by to smazalo rozdíl v místě v aktuálním městě s kterým se leckdo potýká kvůli spřáteleným rasám;)
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
No a tohle by byl dobrej začátek a pro všechny by to bylo stejný bez rozdílu.
Už by bylo na vývojářích jak by toho nápadu využili a domysleli si to ..nabízelo by to mnoho možností.
 

hanz44

Pozorovatel
@Lovec Krys díky ;) myslím ,že vyměnit stávající nudné DS za nové a spravedlivější nemůže být horší:cool::D
Naopak pokud by si s tím trošku pohráli tak by to bylo pro klany i hráče fakt DOBRODRUŽSTVÍ být konkurence schopní :)
Už jen to by byla pro ně motivace a třeba by se někdo dokonce i na DS těšil:) ..bylo by to osvěžující :)
Hrát DS nezávisle na aktuální velikosti města a volného místa ..to je nápad který má dle mě potenciál a dá se s tím dobře pracovat a odpadlo by remcání jak je to nespravedlivé z toho a onoho důvodu a vývojáři by se na tom mohli vyřádit taky :) ..hra by se stala atraktivnější :) a nikde není psáno,že by se muselo vyrábět z dílen a manufaktur ..mohli by příjít s čímkoli novím na stejném či podobném principu:)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@hanz44 No právě, oni by si s tím pohráli po svém bez ohledu na názory hráčů, takže fakt by výsledek mohl být ještě horší než to stávající. Ale jestli se do něčeho pustí, tak to bude vycházet z jejich plánů bez ohledu na to, co jim pošleme.
Koneckonců stačí se podívat na Májový strom - suvereně nejhorší evo budova a její parametry zůstaly i po naší zpětné vazbě naprosto beze změny. Totéž systém loterie ze zimního eventu, který budeme mít znovu - taktéž se na něm nezměnilo nic, včetně výplňkových odměn jako 1/2VB a 1! relikvie.
Takže tady si můžeme vymýšlet, co chceme, ale oni si to upraví po svém a ve prospěch hráčů to nebude.
 

hanz44

Pozorovatel
@Lovec Krys :) v tom co Jsem navrhnul ,ale moc co zkazit není ..ať už s tím provedou a vymyslí cokoli tak to bude zpestření a určitě by to bylo lepší než stávající nudné DS které nikoho nebaví.A pro ně by byla i samozřejmě šance přijít s novíma nabídkama neodolatelných balíčků :) Navíc představivosti a nápadům jak by to mohlo vypadat se meze nekladou a bylo by hezký pokud by to někoho zaujalo a dal si práci a vytvořil nějaký návrh:cool::)otevírá to neomezenou škálu možností :)
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Já bych současné DS neoznačil za nudné, ale spíš za otravné. Seberu 1× mramor, 1× prkna, 1× ocel a vyzvednu odznak a znovu: 1× mramor atd. Nebo získám z turnaje kouzlo, jdu na tržiště shánět zboží a vyzvednout odznak a znovu na turnaj. Ani dílny nejsou lepší, vyzvednout jen tolik výrob, kolik je potřeba na odznak, vyzvednout odznak a tak pořád dokola. A to nemluvím o omylech při sběru. Pro mě je to prostě otrava a za ty odměny se nenamáhám. Prosté přidání nové plochy by akorát znamenalo víc dílen, víc manufaktur, víc otrava. Netvrdím, že by se nedalo udělat DS s novou plochou zábavné, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že horší to být nemůže. Může.

Podle mě by DS velmi pomohlo buď dát možnost sebrat více stejných odznaků najednou, například sebrat, 5× mramor, 5× prkna, 5× ocel a následně vyzvednout 5 odznaků (obdobně i ostatní odznaky). Nebo celé DS předělat (ale nemám představu jak) a je jedno, jestli s novou plochou nebo bez. Nebo aspoň zlepšit odměny, ať to za tu námahu stojí.

Nejsem pro zrušení DS. Ano, současné DS je otravné, se slabými odměnami a neúčastním se ho, ale proč ho rušit, když by ho šlo vylepšit. Jeho úplný základ, totiž spolupráce všech členů společenství, je dobrý. Ano, máme věž a turnaj, ale tam sice jsou společné odměny, jenže hráči se jich účastní individuálně. V tomto je DS jedinečné.
 

hanz44

Pozorovatel
@Victorious1722 ta představa jiného DS zakládající se na ploše mimo aktuální město je pro mě osobně hodně zajímavá hned z několika důvodů které Jsem už víše napsal a ta jiná výroba ..si představ třeba něco jako jednoduché osadníky např. Lov ryb :)prut bez návnady nechytí nic a tak musíš nejdříve nazbírat žížalky jako návnadu a třeba za 5minut nebo za hodinku budeš mít dost žížal abys mohl zadat výrobu jako chytání ryb a po dokončení se ukáže stejně jako u dokončené výroby u manufaktur třeba u toho prutu ryba a nebo místo pytle zlata rejžování zlata a u dokončení se ukáže na tom místě malej měšec :D ..nebo kladení pastí na zajíce nebo medvědy nebo cokoli jiného ..možností je spousta a spousta ..DS v přírodě mimo město a s novejma úkolama na stejném principu ,ale spravedlivější a akčnější než současné DS ..no není to báječná představa??:) Zkuste zapojit malinko představivost a fantazii :)
Pak ještě jedna věc která by znevíhodňovala hráče který by odešel z jednoho klanu do druhého po DS nebo během něj ..základ by byl u nového DS kraťoučký tutorial který by nás provedl novou výrobou a postavení základního tábora které by zabralo nějaký čas a hráč který by změnil společenství by musel pokaždé ten základní tábor postavit znova ..jinak by každé další DS už měli výhodu ta společenství která by měla pohromadě všechny hráče po celou dobu od DS k DS.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru